Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem drogie mirki
Widze zarost na brodzie, widze też wąs, ale wszystkie włoski są BIAŁE... tylko kilka jest czarnych
Dodam że mam 19 lat

Coś ze mną jest nie tak czy co? Wkxxxwia mnie to że moi rówieśnicy już mają jako tako brode, a ja chu#nie z grzybnią

#pytanie #problem #mirki #pomozcie
  • 12
@Granat556 Dziewiczy zarost ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niestety, niektórzy nie będą obdarzeni brodą. Mam znajomego, który po miesiącu zapuszczania wygląda jak z jednodniowym zarostem.
@Granat556: Nikt Ci tego nie powie więc na wykopie postaram Ci się to wytłumaczyć. Zarost na twarzy zaczyna rosnąć po pierwszym secie, przy pierwszym stosunku wydzielają się ogromne ilości hormonów co powoduje nagły przyrost brody
@Granat556: jeszcze długa droga przed Tobą a najgorsza jest faza wstydu kiedy to próbujesz zapuścić brodę pierwszy raz. Wtedy broda wygląda jak łoniaki XDD U mnie broda pierwsza pojawiła się na bródce jak byłem w 3 klasie liceum potem przez całe studia mi zarastały boki i sukcesywnie trzymałem te kłaki na mordzie aż mi trochę znormalniały.

Teraz brodę mam normalną chodzę do barbera na luzie i tak jak kiedyś zapuszczenie takiej