Eluwa majstry. Mam problem natury technicznej. Jeśli na smartfonie mam jednocześnie włączony bluetooth i WiFi, to internet zaczyna strasznie na nim mulić. Jeśli miałbym zgadywać, to pewnie dochodzi do wzajemnego zakłócania - BT też śmiga na 2.4GHz w końcu. Jest jakieś rozwiązanie oprócz używania LTE i zmiany na router obsługujący 5GHz (przypuszczam, że zakłócenia by ustały, choć średnio się znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Przestawiałem kanały na routerze,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,

Mam problem z dźwiękiem na PS4.
Jakiś czas temu kupilem TV (Sony Bravia KD55XG8505) oraz Soundbar (Samsung HW-R550).

Problem polega na tym, że o ile przy odtwarzaniu muzyki, np. z YTB, dźwięk brzmi dobrze, tak przy odpaleniu gry czy filmu, dźwięk zaczyna działać w trybie 5.1, przez co robi się "rozdzwojony". Słychać milisekundowy delay miedzy jedną "kolumną", a drugą. Na Netflixie dźwięk 5.1 można wyłączyć wybierając inną opcję audio, lecz w grach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just2b3: Hej, moglbys odblokowac PW? Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale mam zamiar kupic ten sam soundbar pod PS4 i TV Sony (setup podobny do Twojego) i mam pare pytan.
  • Odpowiedz
Mirki jest problem. Zauważam, że jak siedzę wieczorem na telefonie to nagle urywa mi internet(łącze się z internetem domowym), od rana do wieczora nie ma problemu, a jak mija 18 to nagle zaczyna mi zrywać internet. Gdy patrzę na zakładkę Wi-Fi to pokazuje mi co chwila "Pobieranie adresu IP...". Podejrzewam, że coś z DHCP się dzieje. Pomożecie? #pytanie #problem #elektryka #internet #kiciochpyta
S.....5 - Mirki jest problem. Zauważam, że jak siedzę wieczorem na telefonie to nagle...

źródło: comment_1583948454OtTrMqqiR6fNXXqDbb5pnR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Od następnego tygodnia zaczynam staż. Dojeżdżam do miejsca pracy i dzwonili do mnie z prośbą o podanie informacji jak dojeżdżam. Generalnie jestem w grupie ludzi którzy kwalifikują się do pracy zdalnej. Chociaż zapewnili mnie że pierwszy tydzień i tak będę musiał przyjechać bo trzeba wyszkolić. O tyle dobrze, że się opróżni w tramwajach i pociągach. Pytanie do Was, czy firma może mi wypisać wypowiedzenie z tego powodu? Powiedzieli, że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: To jak docierasz do roboty nie ma znaczenia. Masz się pojawić o tej 7-8 rano w pracy i już. Jeżeli nie masz jak dojeżdżać teraz to twój problem, a nie pracodawcy.

Czego oczekujesz? Że ci taksówkę zasponsorują czy poczekają z umową, aż komunikacja wróci?
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Witajcie. Będzie to kolejna historia jakich wiele w tagu #zwiazki ale z prośbą o pomoc i rady. Jestem w związku małżeńskim od trzech lat. Wychowujemy wspólnie roczną córkę. Mieszkamy na działce z moimi rodzicami. W sensie jeden dom, dwa oddzielne mieszkania. Do czasu kiedy nie było dziecka układało się między nami i przede wszystkim z moimi rodzicami super. Potem wszystko uległo zmianie. Żona zaczęła się czuc obco.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dziwię się żonie. Nie ma chyba nic bardziej w-----------o niż teściowa czy własna matka z przestarzałą wiedzą na temat wychowywania dzieci wtryniające się we wszystko i myślące, że wszystko wie najlepiej. Problem ze wszystkim, starsze pokolenie nie ogarnia, że teraz jest wasz czas na wychowanie dziecka, ich już minął.
Moja matka i teściowa też jak tylko mogą starają się sabotować wszystko co wypracowaliśmy z partnerem w wychowaniu dziecka
  • Odpowiedz
Czy jak chce zapisać się na kurs prawa jazdy kat. B to idę do szkoły jazdy i mówię tam, że chcę robić prawko i dają mi skierowanie do lekarza lub różne papiery(nigdy prawka jeszcze nie robiłem) czy muszę sam sobie to załatwić a potem iść do szkoły jazdy i prosić tam żeby zapisali mnie na kurs prawa jazdy? #prawojazdy #pomocy #pytanie #problem #nauka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rób nic przeciwko sobie. Jak nie chcesz pić to po prostu powiedz, że nie. Nikt się nie obrazi.
Ja czasami np. ograniczę się do dwóch piw do posiłku i odmawiam drinów po nim, a czasami lecę każdą kolejkę jaka leci, bo czuję się dobrze. Tylko szotów zawsze odmawiam i każdy o tym wie i już mi nie proponuje.

U mnie zawsze każdy płaci za siebie kartą, a jak
  • Odpowiedz
#rainbowsixsiege
#siege #problem Panowie kupiłme gierkę z pobrałem i zainstalowałem , pierwszy problem to zrejestrowanie się przez Uplay , dobra to jakoś przeszedłem mam konto , teraz nie mogę się zalogować , po wpisaniu pasów apka loguje loguje i wywale ,że nie ma połaczenia
ktoś coś ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, posiadam zepsutą bramę firmy Hormann, problem w tym, że inne firmy montują zamek normalnie na śrubki, a tu jest jakies zgrzewo podobne nity czy co to.. co poradzić, bo takie zamki kosztują od 30zl do 60zl, mógłbym to sam wymienić tylko nie wiem czy to rozpindolić czy jakie sztuczki, ale dalej mam też gwarancje tylko to może potrwać. W zamku coś się ułamało i nie mogę zamknąć garażu, na szczęście mam
wuzek_widlowy - Mirki, posiadam zepsutą bramę firmy Hormann, problem w tym, że inne f...

źródło: comment_1583451442Y2FkPiY1je2YpMOr4YDOhq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach