Haha Janusz stary komuch wyznawca prawa większego właśnie się zatrzymał i mówi że powinnam mu ustąpić a ja ze po obydwu krawędziach jezdni stoją auta i wcale nie. No i ten uciekł aż się zdenerwowałam że nie dał mi tej satysfakcji gdzie gówniara w fiacie 500 mówi jak jest xD #prawojazdy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile czeka sie na decyzje sadu w sprawie zabrania prawa jazdy lub grzywny ? Policja mowila okolo 3 tyg a prawo jazdy zatrzymali mi elektronicznie i teraz przez 3 tyg nie moge jezdzic mimo ze nie ma decyzji sadu jeszcze ?
#prawo #policja #prawojazdy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To przypuszczam, że zakwalifikowali to jako wykroczenie i skierowali wniosek o ukaranie. Będzie wyrok nakazowy, udaj się do właściwego Sądu, wybierz się na biuro obslugi interesanta, pokaż dowód, powiedz, że chcesz poznać sygnaturę akt sprawy, zamów akta, zrób fotki akt (masz do tego prawo), a potem ze zdjęciami udaj się do adwokata, aby udzielił Ci kompleksowej porady prawnej. Im większe miasto, tym dłużej się czeka na wyrok nakazowy.

Nie radzę jeździć bez
  • Odpowiedz
Wydanie opłacone, dowód zapłaty dostarczony, a na info-carze "7. PKK zostało zaktualizowane przez WORD". Kiedy ten status zmienią, że dokument się robi?

#infocar #prawojazdy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Załóżmy sytuację, w której dwa samochody znajdują się w korku na wzniesieniu. Drugi samochód zatrzymuje się za pierwszym w odległości 1cm (słownie: jeden centymetr), przy ruszaniu pierwszy samochód delikatnie się stacza i uderza w drugi. Kto dostaje mandat? Na egzaminie dopuszczalne jest stoczenie się o 20cm.
#prawojazdy #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyłem, że w moich rejonach dużo ludzi dodaje gazu jak zbliża się do skrzyżowania drogą z pierwszeństwem, widząc, że ktoś inny się zbliża z podporządkowanej, po czym n------a klakson mocno bo ktoś wymusił - nie spodziewał się, że tamten da gazu xD Czy to jakiś regionalny niuans?

#motoryzacja
#prawojazdy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawojazdy #pytanko

Kto jest winny kolizji w przypadku, gdy pojazd A poruszający się drogą z pierwszeństwem sygnalizuje kierunkowskazem skręt, a mimo to jedzie prosto i dochodzi do kolizji z pojazdem B, który wyjechał z podporządkowanej w wyniku "oszukania go" sygnalizacją skrętu przez pojazd A?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh w końcu się umówiłem z nowym instruktorem. Problem tylko jest taki ze ja musze do miasta dojeżdżać… jakby nie mógł 8 km w dwie strony zrobić… 13 Października mam jazdy 2 godziny sobie wziąłem… ehh i po jazdach będę musiał czekać 2 godziny na autobus… jeb*ne miasto powiatowe nie dam rady przez #fobiaspoleczna (°° szukać innego instruktora ? (
M.....2 - Ehh w końcu się umówiłem z nowym instruktorem. Problem tylko jest taki ze j...

źródło: comment_16334513430btMI5njg3Y7rI1Qkzjyxw.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajojajo bajojajo Mirki kto coś podpowie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Niedawno zrobiłem KAT B

Zaczynam kminić czy nie zrobić sobie teraz C.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@htsz_ Dokładnie tak. Masz trochę inne rzeczy na placu, później miasto. Na C jest egzamin teoretyczny i praktyczny. Na C+E jest tylko praktyczny. Poszukaj może w jakimś biurze projektów jakiegoś dofinansowania bo dlaczego nie
  • Odpowiedz
@Lardor: a jak wygląda różnica w nauce C a C+E ? duża różnica jest jeździe takim kolosem i nauka? w porównaniu do C pytanie w sumie również do @Bodah:
  • Odpowiedz
@KrolOkon: Jak ci nie zależy na jazdach (a skoro masz B96 to jasne że nie) to znajdź szkołę z która "idzie się dogadać". Abyś nie musiał jazd odbębniać no i oczywiście też pełnej stawki byś nie musiał zapłacić.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Na podstawie analizy treści art. 47 pord w powiązaniu ze wskazaniami tabliczki T-30h umieszczonej pod znakiem D-18. Jeśli przepis ogólny całkowicie zabrania postoju pojazdu o DMC pow. 2,5 t. na chodniku, natomiast oznakowanie nakazuje postój na nim kołami jednego boku pojazdu, to logicznym wydaje się, że kierując pojazdem cięższym stanąć tam nie wolno, bo popełni się wykroczenie niedostosowania się do przepisu ogólnego z art. 47 pord dot. właśnie DMC
  • Odpowiedz