Czy jeśli na parkingu osiedlowym (białe linie oddzielające miejsca) w strefie zamieszkania ktoś nagminnie zajmuje dwa miejsca parkingowe stając „okrakiem” na linii to policja będzie mu w--------c mandaty jeśli ich będę wzywał? Straży miejskiej nie ma jakby co
#prawojazdy #prawo
#prawojazdy #prawo































GSL 15PF
Jak zatrzymałem się, żeby z nim porozmawiać to nie chciał i odchodził krzycząc, czy nie widziałem ile aut z tyłu było i że "jak to zajechałem drogę, nieee", a jak pokazałem kamerkę to uciekł :)
#samochody #polskiedrogi #prawojazdy #slupsk
@theoforos1: Organizator ruchu dał taki piękny pas dla dekoracji, a jakieś wieśniaki śmią śmieć nim jeździć. Przecież widać od razu, że ten pas jest tam po to, aby nim nie jeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)