Wpis z mikrobloga

Moje zaburzenia snu są na etapie, gdzie jest bardzo bliski samobójstwa.

Trzeci dzień w tym roku jestem w pracy i trzeci śpię w pracy.

Ten stan się utrzymuje od kilku lat i ostatnio znowu uległ pogorszeniu.

Dotychczasowe próby leczenia nic nie dały.

Mój mózg nie jest w stanie funkcjonować.

Oferuję pieniądze dla kogoś, kto by mi pomógł jakoś realnie się pozbierać. Możecie pisać na PW.
#bezdechsenny #bezdech #bezsennosc #myslisamobojcze #depresja #bezradnosc #sluzbazdrowia #pomocy
  • 29
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Nie wiem czemu te zaburzenia. Nie wiem jakie. Diagnostyka i leczenie tego to chory żart. Na podstawie podejrzanego badania (np. są na nim błędy w opisie vs. dane) poligraficznego mam bezdech senny z AHI 37.

Do tego dochodzą różne inne zaburzenia, typu opóźnione zasypianie (potrzebne leżenie kilka h w łóżku aby zasnąć, mimo uczucia zmęczenia), budzenie się w nocy, budzenie się przedwczesne rano bez możliwości kontynuacji snu.

Na to wszystko przekłada się ogromna deprywacja senna i ciągła ospałość, migreny, nudności, trudności z
  • Odpowiedz
@blargotron: sadze po tym ze kupiles sobie poszewke w jakies kucyki I ogolnie w #!$%@? wrzucasz dziwnych erotycznych rzeczy ktorymi raczej ludzie sie nie interesuja, chyba ze ci ktorzy przez uzaleznienie od trzepania doszli do takiego poziomu. Jesli jestes w to #!$%@? I walisz kilka razy dziennie to mogles nabawic sie nerwicy serca I #!$%@? sobie system dopaminowy od nadmiaru bodzcow. Czytalem o takich przypadkach na reddit I rowniez pisali
  • Odpowiedz