Mój stary telewizor się poddał po 14 latach - Funai 29D-0528HS. W sumie używam go tylko do oglądania 1z10, ale może uda się go odratować. Przy próbie włączenia dioda przygasa i słychać takie pykanie (jest filmik, ale trzeba zwiększyć głośność). Tak na chłopski rozum to chyba najlepiej sprawdzić kondensatory w pierwszej kolejności?
https://streamable.com/jd611q

#pytanie #kiciochpyta #pomocy #elektronika #elektryka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemano mircy i mirabele. Sprawa wygląda tak że moja znajoma ma problem z kotem. Mianowicie rozchodzi się o to że kot dziś zwymiotował czymś bardzo dziwnym( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiemy za ciula, co to jest. Wygląda okropnie i budzi niepokój(przynajmniej w naszym mniemaniu). Kot od kiedy zwymiotował tym, to tylko pije wodę, sika i ma biegunkę a na dodatek jakiś dziwny ślinotok.

Schował się gdzieś w kąt
Z.....i - Siemano mircy i mirabele. Sprawa wygląda tak że moja znajoma ma problem z k...

źródło: comment_1662844178BgXkgoRBMoRyKg29Shqyma.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem za pośrednictwem strony intercity.pl bilet na pociąg. Po opłaceniu wszedłem ponownie na wybór miejsc, aby się upewnić czy moje miejsce jest zajęte i zauważyłem ikonkę osoby z OzN na moim miejscu. Przed zakupem taka ikonka ani żadne ostrzeżenie się nie wyświetliło.

Czy w związku z tym mogę nadal podróżować na tym miejscu?

Grucha2408 - Kupiłem za pośrednictwem strony intercity.pl bilet na pociąg. Po opłacen...

źródło: comment_1662820052H8lEfj9FoTPx7MV15oJ1kQ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hejka,
wynająłem lokal (na siebie, nie na firmę), który będzie pełnił funkcje mieszkalne, wcześniej prowadzona była tam działalność z taryfą C, chcąc podpisać umowę usyszałem od operatora (ENEA), że jeśli w lokalu była taryfa C to nie ma możliwości podpisania umowy na taryfę G. Spotkał się ktoś z czymś takim? Jak to mądrze rozgryźć?

#energia #prad #elektryka #pomocy :)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dabudidabuda: jezeli prowadzisz lokal gastronomiczny to "mozesz" w nim mieszkac (no tego nikt nie sprawdzi) ale musisz placic wyzsze rachunki za prąd. Jezeli przeksztalcisz lokal w mieszkalny (co będzie troche kosztowac + zajmie troche czasu) to w razie kontroli wlasciciel lokalu dostanie kare + dostaniesz zakaz prowadzenia dzialalnosci do czasu przywrocenia stanu poprzedniego. W jaki sposob inne restauracje dzialaja podobnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakiś łatwy program w którym można by było zrobić szybko żeby literki z loga układały się w miejsce w którym powinny być? Mam pomysł do filmików ale za Chiny nie wiem jak się za to zabrać. Chodzi mi o animacje bez tła #photoshop #animacja może #blender #pomocy #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej, poszukuje paczki grafik z #midjourney najlepiej w rozdzielczości, która będzie wyglądać jakoś na ekranie telefon. Chciałbym wrzucić je do apki, która będzie automatycznie zmieniać tapetę i przy każdym włączeniu ekranu cieszyć się nowym obrazkiem :) Może ktoś taka paczek posiada albo chciałby się przyłączyć do poszukiwań.

#pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #tapeta #pomocy #dalle #dalle2 #ai
MPTH - Hej, poszukuje paczki grafik z #midjourney najlepiej w rozdzielczości, która b...

źródło: comment_1662741141kZddofPD01uNgCKc4ZlbLf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blizz4rd: No częściowo, ostatecznie pobrałem chyba z 2k obrazów ale połowa odpadła z powodu niskiej jakości. Pobierałem z kanału higres na discordzie. Tutaj link do dysku z 1,2k obrazków. Możesz użyć aplikacji Changer na androida jak chcesz zrobić tak jak ja. Z tym że wszystko trzymam lokalnie bo pobieranie z google driva w tej apce nie działa https://drive.google.com/drive/folders/1GK8XIbRIdLkSEW_RbEh03m-nn79B2wAk
  • Odpowiedz
Dziewczyna dostała "wezwanie do zapłaty" za jazdę bez biletu na 190zł w ciagu 7 dni, a pozniej wzrasta do 270 problem w tym, że bilet miała kupiony na przejazd jedną strefą, a nie dwoma, bo mieszkamy od niedawna i nie zna dobrze busów. Jest sens sie odwolywac czy po prostu zaplacic? #warszawa #komunikacjamiejska #mandat #piaseczno #bilety #pomocy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Małej pomocy potrzebuje.
Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Kupiłem z hurtowni paredziesiąt radijek. Hurtownia cwana w regulaminie ma, że jest tydzień na reklamacje dla zakupów hurtowych.
Nie byłem w stanie fizycznie sprawdzić 50 urządzeń czy działają tym bardziej bez naruszenia folli ochronnych i opakowań.
Po miesiącu od mojego zakupu, otworzyłem jedno z nich przy kliencie bo chciał zobaczyć jak działa i okazało się zepsute.
Po nowelizacji ustawy, jako jednoosobowa działalność gospodarcza, moje zakupy są
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mają rację.
Jeśli handlujesz np ekspresami do kawy albo prowadzisz kawiarnie i kupujesz je w hurtowni to te przepisy nie maja zastosowania. Ale jak już kupisz ekspres a jesteś np mechanikiem i postawisz go dla klientów lub pracowników to owszem.
  • Odpowiedz
Gdyby nie było potrzeby, to bym nie pisał mireczki i mirabelki #pomocy ( _)
Znajomy z dawnych lat, a nadal jakiś tam kontakt jest, poważnie choruje. Niestety Państwa polskiego nie stać na jego leczenie, jest ono też nietypowe. Jeżeli są tutaj programiści 150k, to może Wam nie braknie a nawet się przelewa. Bywa czasem tak, że niestety pomoc finansowa to jedyna droga aby ktoś żył, niestety nie przesadzam
g.....a - Gdyby nie było potrzeby, to bym nie pisał mireczki i mirabelki #pomocy ( ಠಠ...

źródło: comment_1662579713zcuyV6vVM2UkrgLbl7awZJ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirkujący z #ogrodnictwo Co robić z wyjałowioną ziemią z doniczek. Jak nawozić by na przyszły rok była gotowa? Jestem początkująca i mam kilka doniczek po ogórkach itp. #pomocy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niewiemja

Ja po prostu jestem zdziwiony, palenie torfem kojarzyło mi się z jakimś 19 wiekiem. Wynika po prostu, że jak każdy w bańce informacyjnej żyje. Ostatnio chciałem załatwić sobie węgiel brunatny i nie do palenia a zamiast kory i prawie nie możliwe.
Sam mam ogrzewanie gazowe ale piec wszystko palny też mam. Dziwne mamy czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam taki problem - przepiąłem internet od #orange między mieszkaniami i ciągle pojawia się jakiś problem z #dns Problem występuje tylko na laptopie asusa. Co smieszniejsze to kiedys tez mialem tej marki (inny model) i jak przepinalem internet to bylo to samo. Na telefonach i innym sprzęcie nie ma problemu.

Robiłem już flush DNS, zmieniłem adresy na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 (po tym mam wrażenie że nastąpiła niewielka poprawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@redheart: pewnie trzyma jakiś błędny zapis dla urządzenia, moim zdaniem po stronie routera, nie sprawdzisz to się nie dowiesz ;) może być też po prostu problem z kartą sieciową, spróbuj wyłączyć bluetooth jeśli masz bo często to ta sama karta no i się przegrzewa.
  • Odpowiedz
#telefon #pomocy Spadł mi telefon na trawę z jakiegoś 0.5 metra i wyłączył się. Nie włącza się i nie reaguje na ładowarkę, czy można to jakoś ręcznie naprawić ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieje jakiś sposób, żeby tak przekonwertować plik pdf zawierający równania z edytora równa\n, żeby w pliku po przekonwertowaniu np. power point odczytywał to jako równania, a nie zbiór pól tekstowych?
#studia #pomocy #office
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z tymi wymianami? Na argentyńskim koncie potrzebuje $$$, karty podarunkowe zdrożały o 100% więc postanowiłam kupić klucze na sprzedaż rynkową i jako iż nie miałam steam guard na telefon to mam blokadę 15 dniową. W FAQ jest napisane jakoby działo się to przez brak ochrony konta mobilnym tokenem minimum 7 dni, czyli jeśli dodałam numer teraz to mogę sprzedać klucze za 7 czy 15 dni? ( ͡° ʖ
AlexandraWhite - Jak to jest z tymi wymianami? Na argentyńskim koncie potrzebuje $$$,...

źródło: comment_1662501513YjsVBN4z9hCxGEcFYQ7WhW.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach