Wpis z mikrobloga

Gdyby nie było potrzeby, to bym nie pisał mireczki i mirabelki #pomocy ( _)
Znajomy z dawnych lat, a nadal jakiś tam kontakt jest, poważnie choruje. Niestety Państwa polskiego nie stać na jego leczenie, jest ono też nietypowe. Jeżeli są tutaj programiści 150k, to może Wam nie braknie a nawet się przelewa. Bywa czasem tak, że niestety pomoc finansowa to jedyna droga aby ktoś żył, niestety nie przesadzam w tym wypadku. Fundacja działa oficjalnie i to jedyna droga zbierania funduszu. Sam nie wyobrażam sobie być w takiej sytuacji i znam Dariusza na tyle aby wiedzieć że jest już mocno zrezygnowany brakiem jakiekolwiek innej możliwości.

Kilka słów od Darka:
"Na szczęście nie muszę zbierać już astronomicznych kwot na leczenie. Bo od dziś dostaje lek biologiczny RTX. Ale co nie znaczy że nie będę potrzebował waszej pomocy. Pomoc jest mi potrzebna do przywrócenia mnie do pełnej sprawności ruchowej!!! I zakupie potrzebnych leków jakie przyjmuje na codzień a lista jest dość długa. Niestety ze świadczenia rehabilitacyjnego nie mogę sobie sam na to pozwlic. Dla tego proszę was droga Rodzino, Przyjacielu, Znajomy o pomoc finansową-darowizna, SMS, Blik i w rozliczeniu podatku. Proszę nie zapomnij o mnie."

#pomocdladarka #wykopefekt #wykoppomaga
@a__s Aniu, możemy to gdzieś na główną wstawić, post na Facebook, cokolwiek? ()
Pobierz goromadska - Gdyby nie było potrzeby, to bym nie pisał mireczki i mirabelki #pomocy (...
źródło: comment_1662579713zcuyV6vVM2UkrgLbl7awZJ.jpg
  • 6