Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej, poszukuje paczki grafik z #midjourney najlepiej w rozdzielczości, która będzie wyglądać jakoś na ekranie telefon. Chciałbym wrzucić je do apki, która będzie automatycznie zmieniać tapetę i przy każdym włączeniu ekranu cieszyć się nowym obrazkiem :) Może ktoś taka paczek posiada albo chciałby się przyłączyć do poszukiwań.

#pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #tapeta #pomocy #dalle #dalle2 #ai #sztucznainteligencja
MPTH - Hej, poszukuje paczki grafik z #midjourney najlepiej w rozdzielczości, która b...

źródło: comment_1662741141kZddofPD01uNgCKc4ZlbLf.jpg

Pobierz
  • 5
@MPTH: eh jesteście bezużyteczni, reddit tak samo sam musiałem znaleźć bota. Mam już pobrane 300 obrazów w przyzwoitej rozdziałce. Jak będzie 15 GB to wrzucę na google drive
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blizz4rd: No częściowo, ostatecznie pobrałem chyba z 2k obrazów ale połowa odpadła z powodu niskiej jakości. Pobierałem z kanału higres na discordzie. Tutaj link do dysku z 1,2k obrazków. Możesz użyć aplikacji Changer na androida jak chcesz zrobić tak jak ja. Z tym że wszystko trzymam lokalnie bo pobieranie z google driva w tej apce nie działa https://drive.google.com/drive/folders/1GK8XIbRIdLkSEW_RbEh03m-nn79B2wAk