Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 15
Bądź przez 5 lat głównym faworytem do prezydenta, przegraj z kibolem co w poważniejszej polityce jest od 8 miesięcy XDDDDDD.
Żałosna partia nieudaczników i ciamajd, niczego się przez 10 lat nie nauczyli, ucieszę się jak nowy (niechciany i tak przeze mnie ale obecnie chciany przez 50% narodu) rząd skrajnego prawactwa ich zdelegalizuje, granie 1,5 roku na przeczekanie Dudusia, o----------e się i niewrzucania mu niczego ważniejszego a i jeszcze danie kolesi na stołki
Żałosna partia nieudaczników i ciamajd, niczego się przez 10 lat nie nauczyli, ucieszę się jak nowy (niechciany i tak przeze mnie ale obecnie chciany przez 50% narodu) rząd skrajnego prawactwa ich zdelegalizuje, granie 1,5 roku na przeczekanie Dudusia, o----------e się i niewrzucania mu niczego ważniejszego a i jeszcze danie kolesi na stołki
- 995
Dla polskiego wieśniaka po podstawówce z Wypizdowa Górnego na Podkarpaciu nie ma nic gorszego niż lepiej wykształcony i mądrzejszy od niego człowiek z dużego miasta.
Wioskowe przygłupy, które nie skalaja się myślą po za tym czy po robocie wypić Tatrę czy Harnasia gardzą takimi osobami tak samo jak ja gardzę nimi.
#wybory #polityka
Wioskowe przygłupy, które nie skalaja się myślą po za tym czy po robocie wypić Tatrę czy Harnasia gardzą takimi osobami tak samo jak ja gardzę nimi.
#wybory #polityka
@PomieszanyNarrator Nie jednej, a wszystkich. I jedyne co już teraz może się zmienić, to przewaga Karola Nawrockiego
@PomieszanyNarrator: late poll niby się myli 0,5% - tak gdzieś pisali. Exit poll 2%
źródło: 1000021869
PobierzNiby cpun alfons..ale niedługo nie będzie można tak mówić ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #tusk #sejm #wybory #bekazlewactwa
#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #tusk #sejm #wybory #bekazlewactwa
źródło: 1000050494
Pobierz@patryk-milanoyt: Ale te wykresy z srolymarket g---o warte a wykopki postowały to jak jakąś wyrocznie xD
- 0
- 361
No cóż nadal nic nie jest przesadzone, ale nie liczę już na odwrócenie.
Okazuje się, że w Polsce można bezkarnie kraść. Wszyscy skazani za afery pisowcy będą ułaskawieni.
Można też pluć jadem i kłamać, szykujcie się na TVPiS 2.0 to dopiero będzie telewizja.
TVN
Okazuje się, że w Polsce można bezkarnie kraść. Wszyscy skazani za afery pisowcy będą ułaskawieni.
Można też pluć jadem i kłamać, szykujcie się na TVPiS 2.0 to dopiero będzie telewizja.
TVN
@memento_mori: Ale czy oczekiwales wiecej po tym narodzie? Juz Pilsudski kiedys się wypowiedział
@kab_anos: p---------e. Tutaj wybór jest między wykształconym, ogarniętym dyplomatycznie politykiem i oszustem kibolem a i tak nie dało rady. Po prostu na takiego prezydenta zasługuje ten kraj
- 19
I jak, dalej jesteście za zwalczaniem pisowców metodami ładnymi, praworządnymi?
Kiedy oni cały weekend pokazują swoim odbiorcom kretynom murzynów i straszą, że Trzaskowski ich przywiezie, czysta woda przedstawia widzom przepisy na pierogi, bo cisza wyborcza.
Se tu siedźcie, gnijcie i za parę lat gińcie, ewentualnie będziecie mieli konserwatywne wartości pod zwierzchnictwem Moskwy.
Pisowcy
Kiedy oni cały weekend pokazują swoim odbiorcom kretynom murzynów i straszą, że Trzaskowski ich przywiezie, czysta woda przedstawia widzom przepisy na pierogi, bo cisza wyborcza.
Se tu siedźcie, gnijcie i za parę lat gińcie, ewentualnie będziecie mieli konserwatywne wartości pod zwierzchnictwem Moskwy.
Pisowcy
@ish_waw: narod jest pelen idiotow i tyle. Czego ty sie czepiasz?
KO dalo d--y, bo nie mialo alternatywy dla kanalu sportowego, ktory to latami robi mlodym ludziom papke z mozgu.
Niestety tutaj pisowcy sa duzo skuteczniejsi
Ale ja sobie obiecalem juz, ze skoro ten kraj chce pisu, to niech go ma, od jutra koncze z polityka tag polityka laduje na czarna i chyba juz nie bede narazie glosowal, bo szkoda
KO dalo d--y, bo nie mialo alternatywy dla kanalu sportowego, ktory to latami robi mlodym ludziom papke z mozgu.
Niestety tutaj pisowcy sa duzo skuteczniejsi
Ale ja sobie obiecalem juz, ze skoro ten kraj chce pisu, to niech go ma, od jutra koncze z polityka tag polityka laduje na czarna i chyba juz nie bede narazie glosowal, bo szkoda
I jak, dalej jesteście za zwalczaniem pisowców metodami ładnymi, praworządnymi?
@ish_waw: Ja od początku jestem za rozwiązaniem "na ostro", do czasu aż nie wychowa się tego narodu do demokracji.
Wybierają ćpunów, złodziei i oszustów. Potem się dziwią, czemu jest drożyzna i syf w sądach.
- 2
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@sznioo: polak ma tak r-------y pierścień, ze to musi byc lat 20
- 2
- 41
@michalxd21: obstawiam ze tak. Tusk jest chory na wladze i zrobi wszystko aby ją utrzymać.
@michalxd21: dzbanecki dostarczył świetne paliwo do unieważnienia wyborów
@Logika_wykopu: Dunikowska xd
Robia to samo co pis z tvp? Szok
@PogromaSyrekowHomogenizowanych: a wobec kraju?
- 0
@Opryskus69: Mój kandydat odpadł wcześniej, więc wybór był między złym a gorszym. Także i tak dobrze nie będzie i tyle. Ważniejsze wybory będą parlamentarne
- 4
źródło: temp_file8793467717972633822
Pobierz- 0
źródło: temp_file420199711009131144
Pobierz
źródło: trollface-troll-face
Pobierz




























#wybory #polityka
@Kuryn: nie wiem, czy wiesz, ale w wynikach badań wychodzi, że właśnie to w głównej mierze PiSiory mają podstawowe wykształcenie i zajmują się takimi pracami.