Wszyscy którzy piszą, że wyjeżdżają z powodu wygranej nawrockiego. Nie oszukujmy się i tak byście wyjechali gdyby wygrał trzaskowski bo wykonujecie podstawowe prace takie jak praca na magazynie albo w fabryce smrodu na trójzmianówce. I tak po wygranej trzaskowskiego byle imigrant z kraju 3ciego świata zabrałby wam pracę i musielibyście jechać gdzieś indziej
#wybory #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie oszukujmy się i tak byście wyjechali gdyby wygrał trzaskowski bo wykonujecie podstawowe prace takie jak praca na magazynie albo w fabryce smrodu na trójzmianówce


@Kuryn: nie wiem, czy wiesz, ale w wynikach badań wychodzi, że właśnie to w głównej mierze PiSiory mają podstawowe wykształcenie i zajmują się takimi pracami.
  • Odpowiedz
  • 0
@nith: @rozbojnikalibaba @Ogau Lepiej wykształcony bo ma wyższe? Ale wiesz, że 75% tych z wyższym jest po socjologii, szkole wyższej rozbijania namiotu albo turystyce i jedyne na co może liczyć to 4,200 na rękę w maku a ci bardziej ogarnięci co umieją obsługiwać komputer na 4600 w jakimś zagranicznym korpo. Za to przeciętny mechanik po zawodówce albo elektryk ma wiedzę która ma rzeczywistą wartość i musiałby chyba pół
  • Odpowiedz
Mam nadzieje, że o 1-2 w kolejnym latepoll Trzaskowski będzie wygrywać to coś się zarobi na polymarket. Kto wygra mam w------e bo czy Ci czy tamci i tak będą robić b----l, polaryzację i skłócanie nas. #wybory #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź przez 5 lat głównym faworytem do prezydenta, przegraj z kibolem co w poważniejszej polityce jest od 8 miesięcy XDDDDDD.

Żałosna partia nieudaczników i ciamajd, niczego się przez 10 lat nie nauczyli, ucieszę się jak nowy (niechciany i tak przeze mnie ale obecnie chciany przez 50% narodu) rząd skrajnego prawactwa ich zdelegalizuje, granie 1,5 roku na przeczekanie Dudusia, o----------e się i niewrzucania mu niczego ważniejszego a i jeszcze danie kolesi na stołki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla polskiego wieśniaka po podstawówce z Wypizdowa Górnego na Podkarpaciu nie ma nic gorszego niż lepiej wykształcony i mądrzejszy od niego człowiek z dużego miasta.

Wioskowe przygłupy, które nie skalaja się myślą po za tym czy po robocie wypić Tatrę czy Harnasia gardzą takimi osobami tak samo jak ja gardzę nimi.

#wybory #polityka
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No cóż nadal nic nie jest przesadzone, ale nie liczę już na odwrócenie.

Okazuje się, że w Polsce można bezkarnie kraść. Wszyscy skazani za afery pisowcy będą ułaskawieni.

Można też pluć jadem i kłamać, szykujcie się na TVPiS 2.0 to dopiero będzie telewizja.

TVN
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 191
@kab_anos: p---------e. Tutaj wybór jest między wykształconym, ogarniętym dyplomatycznie politykiem i oszustem kibolem a i tak nie dało rady. Po prostu na takiego prezydenta zasługuje ten kraj
  • Odpowiedz
I jak, dalej jesteście za zwalczaniem pisowców metodami ładnymi, praworządnymi?

Kiedy oni cały weekend pokazują swoim odbiorcom kretynom murzynów i straszą, że Trzaskowski ich przywiezie, czysta woda przedstawia widzom przepisy na pierogi, bo cisza wyborcza.

Se tu siedźcie, gnijcie i za parę lat gińcie, ewentualnie będziecie mieli konserwatywne wartości pod zwierzchnictwem Moskwy.

Pisowcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ish_waw: narod jest pelen idiotow i tyle. Czego ty sie czepiasz?
KO dalo d--y, bo nie mialo alternatywy dla kanalu sportowego, ktory to latami robi mlodym ludziom papke z mozgu.
Niestety tutaj pisowcy sa duzo skuteczniejsi
Ale ja sobie obiecalem juz, ze skoro ten kraj chce pisu, to niech go ma, od jutra koncze z polityka tag polityka laduje na czarna i chyba juz nie bede narazie glosowal, bo szkoda
  • Odpowiedz
I jak, dalej jesteście za zwalczaniem pisowców metodami ładnymi, praworządnymi?


@ish_waw: Ja od początku jestem za rozwiązaniem "na ostro", do czasu aż nie wychowa się tego narodu do demokracji.

Wybierają ćpunów, złodziei i oszustów. Potem się dziwią, czemu jest drożyzna i syf w sądach.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach