Niedziela więc warto przypomnieć rozdawnictwo/zbędne koszty PiS:

250 mld tarcza covidowa (która napędziła w późniejszym terminie inflację, po za kontrola budżetową)
70 mld koszt tzw.tweeta Sasina o Daninie Sasina (strata na giełdzie)
60 mld wydane na 500+ od 2016r do 2019r.
160 mld wydane na 500+ od 2019r do 2023
30 mld nieudany projekt Mieszkanie+
70 mld na 13 i 14 emeryturę w 2023r.(liczone z błędem Kaczyńskiego o netto/brutto)
24 mld na
Wiecie dlaczego "opozycja demokratyczna"(hehe) mówi, że "wszyscy jesteśmy zgodni i nie popieramy przymusowej relokacji, nie ma więc sensu głosować", ale robią wszystko, byście zbojkotowali referendum?

Bo ono, jeśli będzie ważne, obligowałoby ich rząd do konkretnych działań. A jak tylko dojdą do władzy, to razem ze swoimi mediami ("prywatnymi" i rządowymi) będą wam tłumaczyć, dlaczego zgodzić się na przymusową relokację "jednak trzeba".

Nie głosując w referendum przeciwko przymusowej relokacji nielegalnych migrantów de facto
Pobierz Kapitalista777 - Wiecie dlaczego "opozycja demokratyczna"(hehe) mówi, że "wszyscy jes...
źródło: c3bd7b583f36f699493c1d84616464df
@Kapitalista777: no właśnie po to bojkotują że niby to pisowskie referendum a chodzi o to żeby nie zamknąć sobie drogi do przyjmowania uchodźców.

Tusk przyjął maskę antyimigrancką, bo to mu się bardziej opłaca w kwestii poparcia, ale po wyborach maski opadną i jeżeli tylko unia da sygnał to Tusk będzie bez słowa sprzeciwu przyjmował wszystkich inżynierów. Niekorzystny wynik referendum jednak by mu trochę wiązał ręce, bo zaraz by się podniósł medialny
Memcen to jednak fachura jest, wioskowe baby a teraz to
Piwo nie uzależnia tak łatwo no bo to wódkę trzeba pić 20 lat tak jak guru Jarosław mówił, albo być kobietą i dawać w szyję ze dwa lata
Doktura to warto posłuchać, szkoda że nie słyszałem tego dwadzieścia lat temu, bym wiedział to nigdy bym się nie uzależnił od jakiegoś tam piwa A teraz jakieś terapie, grupy wsparcia, po co mnie to?
alkoJezus - Memcen to jednak fachura jest, wioskowe baby a teraz to
Piwo nie uzależni...
@alkoJezus Jak ktoś opowiada takie brednie to mam ochotę go strzelić w pysk. Mój ojciec był alkoholikiem i nie został nim od picia wódki tylko od piwka czy dwóch codziennie po pracy. Wódka to dopiero się pojawiła po czasie, bo taniej wychodziło i mocniej klepało. Żeby wygadywać takie głupoty jak Mentzen to albo trzeba być skończonym, niedoinformowanym debilem albo uzależnionym od piwa początkującym alkoholikiem, który nie jest w stanie przyznać się przed
Ludzie z hamasu zachowują sie jak zwierzęta, Zabijają każdego kogo spotkają, kobiety,dzieci i sie drą allah akbar.
Filmiki z #izreal Uwaga 18+ bez cenzury, ( Gdy zjedziecie całkiem na dół macie tam strone 2/3/4/5 i itd itd pisze to bo jest to dość mało widoczne)
https://www.documentingreality.com/forum/f266/2023-israel-war-footage-249149/
#wojna #wideozwojny #bliskiwschod #iran #usa #polityka #swiat #ciekawostki #historia #palestyna #islam
Tak się zastanawiam - jak wygra opozycja to #tvpis wyczyszczą z publicystyki czy wszystkiego co wprowadził Kurski?

Wątpię aby ludzie darowali wywalenie teleturniejów wiedzowych (VB, 1z10 (przymiarki do tego i miał Farfał czy Braun), GH, GN itd.)czy transmisji sportowych "bo za Kurskiego to weszło" no a ryzyko usunięcia programów które będą się kojarzyć z obecną władzą Platfusom będzie na rękę, bo nie będą musieli nikomu płacić nagród.

Tania propaganda? Tak.
Rzeczy które