@pilot1123: Przecież elektorat dwoi się i troi w minusowaniu tych, którzy piszą o pedofilskich komentarzach #!$%@?, ci ludzie to sekta, oni sążnistą kakę na twarz od swoich idoli by przyjęli i jeszcze zachwalali, jakie to cudowne uczucie.
@nevin Za estetyczne. Powinno być niebieskie tło, w tle na przezroczystości jakieś zdjęcie Mentzena na tle fontann ognia, a w poprzek powinny lecieć napisy w kontrastowych kolorach "Masakrujemy lewaków!", "Wywrócimy stolik!", "Wolność do kompromitacji!".
@mirko_anonim tak formalnie gdyby ktoś nie wiedział, a nie chciał brać udziału w referendum - nie pobierajcie karty w ogóle, bo pobranie i oddanie głosu niewaznego będzie się liczyło do frekwencji, a co za tym idzie do ważności
Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu na wykopie był kult JKM'a i każdej jego kolejnej partii. Jak to się stało, że teraz tutaj same lemingi z lewicy albo od Tuska? #polityka
Jak to oglądam, to z nerwów mnie telepie, wkurza mnie jeszcze bardziej, że połowa tego kraju nawet nie pójdzie na wybory. Nigdy tej kraj nie wyjdzie z komuny, ona wraca jak bumerang. Jedyne o czym teraz marzę to rozliczenie tego frajerstwa, tacy ludzie powinni siedzieć, to jest korupcja w czystym wydaniu.
#polityka #izrael natanjahu w humorze dzisiaj. zrobi czystke w sluzbach, poprawki w konstytucji i nikt nie pisnie slowka. potem czekac na trumpa i jazda z iranem zanim dokonczy bombe
Jeśli wygra opozycja to dobrym indykatorem tego czy "PIS PO jedno zło" będzie to jak zmieni się telewizja publiczna. Jeśli zaraz po wyborach twarze pozostaną te same (lub twarze się zmienią), ale dalej będzie jechanie po drugiej stronie (czyli wtedy po PIS), to nie zmieniło się nic. #polityka #tvpis #wybory
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa