Nałroki wygrał dzięki chuopom. Oskariat przegrał


@iontal: Narłoki wygrał dzięki chuopom. Choupi przegrali.

Choupy nadal będą zasuwać na minimalną, a po 2027 roku niech się chopy szykują na kolejne tury imigracji murzynów na wizach studenckich, paliwko po 8 zł/literek, inflacyjka 20% rdr i w gratisie odwieszenie poboru.
  • Odpowiedz
Jeżeli kandydat KO przegrywa z kibolem, przestępcą i szemranym typem to coś to jednak znaczy.

Może to, że ludzie po prostu nie cierpią Trzaskowskiego, może przyjeżdżają do wawy i widzą jak jest prowadzona, A MOŻE TRZEBA BYŁO WYSTAWIĆ ŻELAZNEGO RADKA. Sikorski to jednak marka. Mając wybór Sikorski a Trzaskowski bez wahania wybrałym Sikorskiego.

#polityka #wybory

Ale tak, wsiury znowu złe, zepsuli kraj, zepsuli montownię zachodu ( ͡°
SzubiDubiDu - Jeżeli kandydat KO przegrywa z kibolem, przestępcą i szemranym typem to...

źródło: 250px-Rados%C5%82aw_Sikorski

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech nie zaakceptują wyników wyborów przez apkę Mateckiego i łamanie ciszy wyborczej Republiki, a następnie osądzą marszałka na stołku prezydenta.
#wybory #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DorodnyTucznik: wysrałby się a nie wygrał, ludzie w tym kraju głosują po szyldach partyjnych, sam PiS kombinował najpierw z obywatelskim kandydatem, ale jak się okazało że wyborcy PiS nie do końca kumają kto to ten Nawrocki jest i ocierał się z Mentzenem w sondażach to musieli wydrukować nowe plakaty wyborcze z podpisem że jest popierany przez PiS i dopiero wtedy odjechał Mentzenowi XD
Sikorski nie miałby poparcia nawet lewaków
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: ja coś czuję, że i tak by g---o z tych rozliczeń było. Tłumaczenie, że to wszystko wina prezydenta, który ułaskawi lub zawetuje jakąś ustawę jest śmieszne. Z resztą tym bardziej powinni teraz skazywać pisiorów, bo jak Nawrocki zacznie ich taśmowo ułaskawiać to będzie czarno na białym jaku on jest "niezależny".
  • Odpowiedz
#wybory #bekazpisu #polityka

Najbardziej przeraża mnie jedno w tych wyborach - Bezkarność+. Nie ważne co zrobią na prawicy i tak na nich zagłosują byleby lewaki nie rządziły. Teraz to dopiero puszczą hamulce takim Mateckim, Romanowskim skoro na 10 lat (niestety) mają swojego prezydenta.

W 2027 wróci PiS z Konfederacją. Wróci Tvpis, wrócą przyjaciele Węgry, wróci Morawiecki, wróci Ziobro.

Blokuję tagi polityczne nie chcę się denerwować. Wrócę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory #polityka w ogóle beka z konfiarzy co myślą że pis zatrzyma imigracje z azji/bliskiego wschodu. Przy dzietności 1.09 nie ma innej alternatywy, bo przecież ktoś musi zarobić na tych rozpasanych staruchów i ich 13,14,15 emeryturę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach