Wszystko
Najnowsze
Archiwum
18
TAK ZAGŁOSOWAŁA WARSZAWA. W JEDNEJ KOMISJI FREKWENCJA 100 proc.

Jak głosowała Warszawa? Znamy wyniki wyborów z każdej dzielnicy. Jak głosował Mokotów, a jak Praga
z- 11
- #
- #
- #
źródło: temp_file2087590533459054639
Pobierz- 2
- 6
Nałroki wygrał dzięki chuopom. Oskariat przegrał. Lepa na ryj oskariatu i do przodu. Tak się kończy szczucie na młodych mężczyzn.
#wybory #polityka #pieklomezczyzn
#wybory #polityka #pieklomezczyzn
@iontal i bardzo dobrze
Nałroki wygrał dzięki chuopom. Oskariat przegrał
@iontal: Narłoki wygrał dzięki chuopom. Choupi przegrali.
Choupy nadal będą zasuwać na minimalną, a po 2027 roku niech się chopy szykują na kolejne tury imigracji murzynów na wizach studenckich, paliwko po 8 zł/literek, inflacyjka 20% rdr i w gratisie odwieszenie poboru.

Jeżeli kandydat KO przegrywa z kibolem, przestępcą i szemranym typem to coś to jednak znaczy.
Może to, że ludzie po prostu nie cierpią Trzaskowskiego, może przyjeżdżają do wawy i widzą jak jest prowadzona, A MOŻE TRZEBA BYŁO WYSTAWIĆ ŻELAZNEGO RADKA. Sikorski to jednak marka. Mając wybór Sikorski a Trzaskowski bez wahania wybrałym Sikorskiego.
#polityka #wybory
Ale tak, wsiury znowu złe, zepsuli kraj, zepsuli montownię zachodu ( ͡°
Może to, że ludzie po prostu nie cierpią Trzaskowskiego, może przyjeżdżają do wawy i widzą jak jest prowadzona, A MOŻE TRZEBA BYŁO WYSTAWIĆ ŻELAZNEGO RADKA. Sikorski to jednak marka. Mając wybór Sikorski a Trzaskowski bez wahania wybrałym Sikorskiego.
#polityka #wybory
Ale tak, wsiury znowu złe, zepsuli kraj, zepsuli montownię zachodu ( ͡°
źródło: 250px-Rados%C5%82aw_Sikorski
Pobierz@SzubiDubiDu: nic by to nie zmieniło - nadal suafki i cysie by zrobili swoje
@SzubiDubiDu: Sikorski w tydzień naobrazalby wszystkich i koniec byłoby jakichkolwiek szans.
@Zgagarast: g---o zrobia xd
źródło: GsatmKrXgAAEAmL
Pobierz@Eliade_z_Poznania: widać
@Eliade_z_Poznania: nie wierzę że nie ma poza Warszawą ani Łodzią żadnej gminy co nie głosowała na pis... dolnośląskie zagłębie miedziowie pis
#wybory #polityka #bekazlewactwa
Koalicja przegrała przez kompleksy Tuska względem Sikorskiego, który wygrałby te wybory nawet bez pomocy onetu i TVN.
Zmień moje zdanie.
Koalicja przegrała przez kompleksy Tuska względem Sikorskiego, który wygrałby te wybory nawet bez pomocy onetu i TVN.
Zmień moje zdanie.
@DorodnyTucznik: nie da się, ale do kawiorowyxh nie dotrze, tak jak nie docierało przez lata z imigracja czy aborcja że to nie tędy droga
@DorodnyTucznik: wysrałby się a nie wygrał, ludzie w tym kraju głosują po szyldach partyjnych, sam PiS kombinował najpierw z obywatelskim kandydatem, ale jak się okazało że wyborcy PiS nie do końca kumają kto to ten Nawrocki jest i ocierał się z Mentzenem w sondażach to musieli wydrukować nowe plakaty wyborcze z podpisem że jest popierany przez PiS i dopiero wtedy odjechał Mentzenowi XD
Sikorski nie miałby poparcia nawet lewaków
Sikorski nie miałby poparcia nawet lewaków
@BrakWolnegoLoginu: ja coś czuję, że i tak by g---o z tych rozliczeń było. Tłumaczenie, że to wszystko wina prezydenta, który ułaskawi lub zawetuje jakąś ustawę jest śmieszne. Z resztą tym bardziej powinni teraz skazywać pisiorów, bo jak Nawrocki zacznie ich taśmowo ułaskawiać to będzie czarno na białym jaku on jest "niezależny".
@PodniebnyMurzyn: to jest ta lewicowa inteligencja srająca na ludzi z wiosek i małych miejscowości?
- 19
@MinisterKoryto goha goha goha goha 3 3 złote
- 16
#wybory #bekazpisu #polityka
Najbardziej przeraża mnie jedno w tych wyborach - Bezkarność+. Nie ważne co zrobią na prawicy i tak na nich zagłosują byleby lewaki nie rządziły. Teraz to dopiero puszczą hamulce takim Mateckim, Romanowskim skoro na 10 lat (niestety) mają swojego prezydenta.
W 2027 wróci PiS z Konfederacją. Wróci Tvpis, wrócą przyjaciele Węgry, wróci Morawiecki, wróci Ziobro.
Blokuję tagi polityczne nie chcę się denerwować. Wrócę
Najbardziej przeraża mnie jedno w tych wyborach - Bezkarność+. Nie ważne co zrobią na prawicy i tak na nich zagłosują byleby lewaki nie rządziły. Teraz to dopiero puszczą hamulce takim Mateckim, Romanowskim skoro na 10 lat (niestety) mają swojego prezydenta.
W 2027 wróci PiS z Konfederacją. Wróci Tvpis, wrócą przyjaciele Węgry, wróci Morawiecki, wróci Ziobro.
Blokuję tagi polityczne nie chcę się denerwować. Wrócę
- 6
@AaronNoseberg niczego innego się nie spodziewałem. Napisz że mnie jeszcze d--a boli
@AaronNoseberg japa matecki
@JanDzbanPL: i zostanie odrzucony zielony ład
źródło: 1000029056
Pobierz@JackDanieIs: XDDDDD
@irmscherqp: Polacy sa sobie winni, bo tak zaglosowali
Polacy chcieli pisu, beda mieli pis.
Mlodziez kieruje sie tik-tokami i yt
Polacy chcieli pisu, beda mieli pis.
Mlodziez kieruje sie tik-tokami i yt
@irmscherqp: żona Sikorskiego przy obecnej administracji trumpa to chyba nie najlepszy pomysł
Było trza postawić na Hołownię, on by zjadł kryminalistę. #polityka
@tomasz-kalucki xDDDDD
- 0
@zgorzknialy_manlet: Wykorzystał falę buntu i swoje zrobił, ale tylko na tyle ten bunt wystarczył.
źródło: 1000029558
Pobierz@PomieszanyNarrator: na cześć nowego prezydenta proponuję zmianę nazwy ulicy Stawki na Ustawki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)






















#polityka #neuropa #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #wybory #wykop