Najśmieszniejsze jest ze Ci wszyscy wolnościowcy co się boją ze zaraz przyjdzie szatan Soros i Schwab i ich będą indoktrynować, a oni sa niezalezni są zaprogramowani przez tiktoka XD
#polityka #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak chcesz szacunku do ludzi z podstawowym wykształceniem


@SystemHalted2_0: I chcesz ich przekonać do swoich racji obrzucając ich łajnem? Niezbyt mądra taktyka jak na inteligentnego niedebila. Małpy się nigdy nie nauczą xD
  • Odpowiedz
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.


Jan Kochanowski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory #polityka

Jedynym sposobem żeby nie stracić władzy przez obecną koalicję rządzącą, powinno być stawianie zarzutów PiSowcom i ich szybkie skazywanie. I to nie pojedynczo, ale masowo. Przecież dziesiątki z nich ma na koncie grube wałki. Nawrocki powinien być zajęty tylko podpisywaniem ułaskawień. Rozumiem, że do tej pory się z tym wstrzymywali, ale teraz nie powinni mieć żadnych oporów. Działając tak, jak do tej pory, grają tylko na
wirnikasrdcx - #wybory #polityka 

Jedynym sposobem żeby nie stracić władzy przez obe...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory #polityka

To nie byly wybory Nawrocki vs Trzaskowski bo kto by wybral kolesia z taka jak Nawrocki przeszloscia...
To miasto kontra Polska powiatowa, elity kontra ci ktorzy elitami nie sa.

Wiecej pogardy dla tych ktorzy nie mieli szansy urodzic sie na Wilanowie z matka architektem i ojcem adwokatem. Wiecej mowienia ludziom ze sa gorsi bo mieszkaja na wschodzie i nie przyjmuja bezkrytycznie wszystkiego z zachodu. Wiecej inwestycji dla aglomeracji i
marekrocki2 - #wybory #polityka

To nie byly wybory Nawrocki vs Trzaskowski bo kto by...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie probuje poprawić sobie humor i szukam jakie plusy może nam przynieść prezydentura Nawrota zamiast Trzaska

To tak:

Na pewno strach Zalenskiego i stanie się bardziej pokornym do Polski a to juz duży plus

Mówi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheBlackCube: Porównujesz Trzaska do Nawrota, po czym piszesz że Nawrot ma lepszy angielski od dudy? Posłuchaj sobie jak Trzaskowski udziela wywiadu dla CNN, a jak posługuje się Nawrocki językiem obcym. Jedynie co potrafi to pod język włożyć snusa.
  • Odpowiedz
Prychłem słysząc komentatora propisowskiego:
- Trump lubi Nawrockiego, będzie dobrze
Trump to lubi pieniądze, lubi r----ć innych. Dlatego cieszy się.
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie, jak PIS kiedyś, było tylko w TV Trwam? Że tam leciała strumieniem propaganda?
Stan na 2025r:
1. Internet jest PISowski - Kanał Zero, TikToki, youtuberzy itp.
2. TV Trwam, TV Republika, a za 2 lata jeszcze TVP będzie pisowskie

I mit, że PIS jest wybierany przez dziadków, poległ w gruzach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory #polska #bekazpolakow #bekazpisu #bekazprawakow
Jesteś przedstawicielem innego państwa i czeka cię rozmowa z Prezydentem Polski. Dostajesz informację że gość nie potrafi rozmawiać po angielsku i myślisz, jakim cudem wybrali takiego chłopa. Po czym dostajesz od swoich służb jego "teczkę" i zdajesz sobie sprawy, że braki językowe to jego najmniejszy problem. #polityka
Krs90 - #wybory #polska #bekazpolakow #bekazpisu #bekazprawakow
Jesteś przedstawiciel...

źródło: 478093fc238c878af78c301b1a8e5a33d7a31c23e884cbdb1631a149254ee647

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90:

brednie. Potrafi mowić po nagielsku, a jego życiorys nie jest w niczym gorszy od większości europejskich prezydentów, bo w sumie nie ma żadnych zarzutów a jedynie pomówienia podparte anonimowymi świadkami którzy byv może nawet nie istnieją. Nie ma żadnych zdjeć, akt itp.

Btw. z eruopejskich przywódców to chyba tylko prezydent Czech może się pochwalić jakims ciekawym życiorysem.

Btw. 2 ma większy dorobek naukowy niz Trzaskowski.
  • Odpowiedz
  • 3
Potrafi mowić po nagielsku


@recznik_z_ikei: Jego angielski jest na poziomie liceum, od prezydenta powinno wymagać się trochę więcej.

jego życiorys nie jest w niczym gorszy od większości europejskich
  • Odpowiedz
Na mirko przewijają się wpisy, że rolnicy z wiosek bez perspektyw wybrali prezydenta. Że to nienormalne, że ci oświeceni, lepiej wykształceni są w mniejszości. Ten cały brak perspektyw polskiej prowincji nie bierze się znikąd.

Elity powinny reprezentować ogół społeczeństwa, stawiać dobro wszystkich ponad swoje własne. Tymczasem znaczna część wykształconych i „uświadomionych” rości sobie prawo do jakiejś uprzywilejowanej pozycji tylko ze względu na tytuły naukowe, miejsce w którym mieszkają lub pracują. Wyjrzyjcie dalej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1148
@recznik_z_ikei Ty mówisz to tak, jakby wyborcy Nawrockiego jakieś szachy 5D uprawiali, analizowali fakty, wyciągali wnioski i nie dałi się omamić. A wszyscy moi znajomi głosujący na Nawro na FB spamują bez weryfikacji shorty Mateckiego i Jakiego, więc daruj sobie teorię jacy to wyborcy Nawro są przebiegli i przenikliwi i nie działają pod wypływem emocji, bo jest zupełnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
#wybory Jakby koalicja rządząca spełniła 50% obietnic w pierwsze 100 dni rządu to by wygrali wybory Prezydenckie w pierwszej turze, ale jak obiecujesz gruszki na wierzbie i potem robisz fikoły, że to wina Dudy czy pisu to licz się z tym, że twoja wiarygodność i twoich kandydatów spada. #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory #polityka
W najbliższych wyborach zagłosuję na PiS i sugeruję to każdemu, kto liczy na szybki upadek Mentzena oraz Brauna.
PO i tak nie dostanie samodzielnej większości, czeka nas najpewniej powrót do przeszłości, a Konfederacja zawiąże koalicję z PiSem. Także lepiej będzie wyhuśtać reprezentantów "partii wolnościowej" i w ten sposób odpłacić pięknym za nadobne.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że to sporo roboty, ale mógłby ktoś zrobić taki podział wyborczy Polski uwzględniający lewą i prawą stronę Wisły? Pamięta jak 15 lat temu na studiach, jeden wykładowca na stwierdzenie kolegi ze jest z Pragi, skwitował "a to już Azja" i dzisiaj coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.
#wybory #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach