Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jabbababba

jabbababba

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17423
  • Znaleziska 940
  • Mikroblog 16483
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 3
johnblaze12345
johnblaze12345
8 min temu
  • 5
Maciej Iwański to dobry komentator imho.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba przed chwilą via Wykop
  • 1
@johnblaze12345: wystarczy że nie przeciąga słów jak borek
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba 1 godz. i 26 min temu
  • 0
https://www.youtube.com/watch?v=EzAAYfQ--Mo
#mundial2026 #mundial
jabbababba - https://www.youtube.com/watch?v=EzAAYfQ--Mo
#mundial2026 #mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 1 godz. i 39 min temu
  • 0
#mecz kij z cebulą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 1 godz. i 44 min temu
  • 3
feta
https://www.youtube.com/watch?v=9cQlVww0zKo
#mecz
jabbababba - feta
https://www.youtube.com/watch?v=9cQlVww0zKo
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nicky23
Nicky23
2 godz. i 16 min temu
  • 13
Za mało mówi się o tym jak c-----a jest jakość obrazu z tej kamery sędziego w wielkim 2026 #mecz
Nicky23 - Za mało mówi się o tym jak c-----a jest jakość obrazu z tej kamery sędziego...

źródło: 10312

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 2 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@Nicky23: uwzględnij to że to leci na żywo do realizatorów i pracuje na baterii a więc warunki determinują max jakość
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba 2 godz. i 29 min temu
  • 0
#mecz jeboł a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 2 godz. i 46 min temu
  • 8
#mecz baba sędziuje to wiadomo
jabbababba - #mecz baba sędziuje to wiadomo

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
5 godz. i 43 min temu
  • 3
Przerażające, że mamy rząd którego kryzysem wizerunkowym zarządza Roman Giertych, Bartosz Arłukowicz i Tomasz Lis xD
#polityka #heheszki #konowalposting #bekazplatformy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 5 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@saviour: no bo powinien prezes tvp i tvnu, co nie?
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
9 godz. i 3 min temu
  • 162
PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? PREZYDENT POWIEDZIAŁ!
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? ...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 5 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@krystian-stepaniak: srezydent
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba wczoraj, 20:59:21
  • 5
patrzcie jak sam szmatecki siebie wybiela, trzeba nie mieć mózgu żeby tego nie widzieć, a jednak komentarze nie zawodzą.
https://www.facebook.com/szczecinskie24/posts/pfbid0HP9tfYxGn31gfSrJEZxhRazwaBf4C7VvVcJESsB8Q9mtigiSJameyMXzzAVYYP3Bl
#polityka
jabbababba - patrzcie jak sam szmatecki siebie wybiela, trzeba nie mieć mózgu żeby te...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.06.2026, 12:31:26
  • 785
Batyr znowu poleciał do USA, żeby pluć na polski rząd. Zamiast reprezentować Polskę – jak przystało na prezydenta RP – stoi przed mikrofonami i opowiada, że w Polsce budzi się „antyamerykańska narracja”, która jest „niekorzystna dla Polski i dla Narodu”.

Czyli wprost mówi Amerykanom: „u nas jest teraz antyamerykański rząd, a ja jestem jedynym prawdziwym sojusznikiem”. Przy okazji mówi naszym wrogom: „jesteśmy podzieleni” - a więc słabi.

Za każdym razem, gdy Batyr
donatien-de-sade - Batyr znowu poleciał do USA, żeby pluć na polski rząd. Zamiast rep...

źródło: IMG_7712

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 15.06.2026, 16:11:57 via Wykop
  • 2
@donatien-de-sade: to jest człowiek tzw śmieć
  • Odpowiedz
szychun
szychun
14.06.2026, 19:56:31
  • 448
#polityka #bekazpisu ten chłop jest tragiczny. On nie potrafi otworzyć gęby by nie zaatakować rządu
szychun - #polityka #bekazpisu ten chłop jest tragiczny. On nie potrafi otworzyć gęby...

źródło: 1000019393

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 14.06.2026, 22:22:04 via Wykop
  • 2
@szychun: CO ZA ŚMIEĆ
  • Odpowiedz
N331
N331
14.06.2026, 17:02:13
  • 33
Manipulujące Zero Republiki, albowiem przedstawia historie sukcesu przez tworzenie populistycznej narracji. Toteż wzorem Republiki wycięli zdania Kosiniaka Kamysza, Tomasza Siemoniaka oraz Donalda Tuska z kontekstu.

Kontekst historyczny: Błaszczak kupił F-35 za 4,6 mld USD z symulatorami misji, zapasowy silnik, szkolenie pilotów i personelu naziemnego oraz wsparcie eksploatacji wraz z modyfikacjami do 2030 roku.

A wojna to system. W zakupie F-35 nie ma systemu. Błaszczak nie zakupił: infrastruktury, uzbrojenia (sic!), offsetu. Toteż F-35
N331 - Manipulujące Zero Republiki, albowiem przedstawia historie sukcesu przez tworz...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 14.06.2026, 19:51:49 via Wykop
  • 1
@N331: śmietnik
  • Odpowiedz

3

Skandal z Pokemon GO. Gracze byli wykorzystywani do szpiegowania

Skandal z Pokemon GO. Gracze byli wykorzystywani do szpiegowania

Pokemon GO było wykorzystywane na gigantyczną skalę do działań szpiegowskich i tworzenia technologii wojskowych.

michalbayern
z
ppe.pl
dodany: 12.06.2026, 08:17:09
  • 3
  • #
    polityka
  • #
    wojsko
  • #
    pokemon
jabbababba
jabbababba 12.06.2026, 10:08:31 via Wykop
  • 0
Obecnie ten sam Niantic ma apkę Scanniverse do rekonstrukcji 3D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaskaw
kaskaw
kaskaw
11.06.2026, 19:37:30
  • 0
Cześć wszystkim!

Nadszedł oto czas próby, w którym to człowiek mierzy się z koniecznością napisania własnej pracy dyplomowej, dlatego zwracam się do Was z moją skromną prośbą o pomoc.

Prowadzę badania na temat „Postaw studentów wobec współczesnego dyskursu politycznego w Polsce”, więc jeśli są tu jacyś studenci (a zakładam, że są) będę bardzo wdzięczny, jeśli znajdziecie trochę czasu na wypełnienie mojej ankiety.

Ankieta
kaskaw - Cześć wszystkim!

Nadszedł oto czas próby, w którym to człowiek mierzy się z...

źródło: f393cb3b-0bed-4333-b27e-5ee46c40000c

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 11.06.2026, 20:09:17 via Wykop
  • 1
@slabylogin: masz napisane, czytać nie potrafisz?
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde
10.06.2026, 18:46:47
  • 178
PiSowcy to taki gatunek człowieka, że człowieka brzydzi się ich nawet opluwać.
Michał Sopiński, z zawodu i zainteresowania podnóżek Romanowskiego, człowiek znikąd. Klasyczny mierny, bierny i to do tego stopnia mierny, że nawet szkoda im było miejsca na liście wyborczej na niego, ale wierny sługus.
No więc w nagrodę za bycie oddanym popychlem PiSowcy stworzyli sobie ustawę epizodyczną. To taki twór prawny który działa tylko jednorazowo. Ustawa miała jeden cel: Zrobić wałek w którym
Tasde - PiSowcy to taki gatunek człowieka, że człowieka brzydzi się ich nawet opluwać...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 10.06.2026, 19:56:01 via Wykop
  • 7
@Tasde: leszcz na strzała
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 17:33:02
  • 121
#polityka #usa #bekazpisu w tym wszystkim nie ma ani jednej poważnej rzeczy xD
szychun - #polityka #usa #bekazpisu w tym wszystkim nie ma ani jednej poważnej rzeczy...

źródło: 1000019286

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 10.06.2026, 18:05:31 via Wykop
  • 7
@szychun: co snusidło sobie pozażywa to będzie jego że hoho
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba 09.06.2026, 20:35:37
  • 0
znowu obruciło
ddd
#heheszki #lechwalesacontent
jabbababba - znowu obruciło
ddd
#heheszki #lechwalesacontent

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba
Autor
09.06.2026, 21:07:38 via Wykop
  • 0
@nasser: że napis
  • Odpowiedz
Shrug
Shrug
09.06.2026, 15:59:38
  • 6
Han Solo w trakcie zamrażania go w karbonicie xD

cc @lechwalesa

#walesacontent #heheszki #polityka
Shrug - Han Solo w trakcie zamrażania go w karbonicie xD

cc @lechwalesa

#walesacont...

źródło: 1000031580

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba 09.06.2026, 20:25:32 via Wykop
  • 0
@Shrug: ddd
jabbababba - @Shrug:  ddd

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • nawrocki to śmieć

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 13.11.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking