#wybory #polityka
Mam nadzieję, że opozycja uformuje rząd i zajmie się też szerokim i rzetelnym rozliczaniem przestępców z obecnej władzy, będzie to miało 2 zalety:
- sprawiedliwości może choć trochę stanie się zadość,
- będą wiedzieli, że jeśli i im powinie się noga, to też będą rozliczeni,
inaczej zmiana będzie jedynie kosmetyczna...
Pobierz bzibziak - #wybory #polityka
Mam nadzieję, że opozycja uformuje rząd i zajmie się też...
źródło: barking-fighting
@tomasz-kalucki:

Nikt ich nie chce

( ͡º ͜ʖ͡º)

SERWIS „Poufna Rozmowa” opublikował kolejną wiadomość ze skrzynki mailowej Michała Dworczyka. Z jej treści wynika, że już w 2020 roku PiS miało prowadzić tajne rozmowy z Konfederacją o „tonowaniu ataków” i „kooperacji po wyborach”.

Umówiłeś się na ng?” – 7 lipca 2020 o 14:49 wiadomość o takiej treści miał wysłać premier Mateusz Morawiecki Michała Dworczyka. „Ng” to ulica
#wybory #bekazlewactwa #bekazprawakow #konfederacja #polityka

Konfederacja została zaorana własnym #!$%@? zbyt radykalnym.
Za dużo pieprzenia o Ukraińcach, za dużo gadania o aborcji, odklejeńcy na końcówkach list.
Zbyt mała narracja na odbicie od PiS, oraz brak deklaracji by wejść w skład opozycji nawet z KO, by już PiS nie rządziło.
Zamiast na nich dużo osób głosowało na 3 Drogę Hołowni i PSL - idealnie widać to na Podlasiu.

Zaskakujący wysoki wynik
@Erwos: @pilot1123 Moim zdaniem to co zabiło Konfę to walka z PO.

Ludzie mają dosyć PiSu.
Poparcie ogólne PO w zamian za wolnorynkowe postulaty mogłoby sprawić, że część osób by zagłosowała na nich.

A tak to ludzie nie chcą PiSu, a na Konfę nie moga, bo to stracony głos (tak realnie). Mają więc do wyboru KO, 3D i Lewicę. Na Lewicę nie zagłosują, na KO pewnie część poszła, ale raczej obrali
@Kryspin013: subwencje dostaną więc etatowcy pracy nie stracą. Mariusz wróci, musi wrócić, bez niego wypok nie będzie taki sam


@thorgoth: bardziej miałem na myśli czy coś napisze w przeciągu np najbliższych dni czy standardowo "on to się nie interesuje polityką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kosmateus: Po prostu głośne krzyki nastoletnich faszoli bez prawa głosu na wykopie nie równają się prawdziwemu poparciu partii w czasie wyborów. Pokazały to wszystkie poprzednie wybory, mimo iż czytając łykop to człowiek miał wrażenie, że Konfabulacja będzie miała większość konstytucyjną, a nie prawie spadnie pod próg.