Moim zdaniem największym przegranym wyborów jest jednak Lewica. Oni już wiedza, ze ich dni sa policzone. KO i takie twory jak 3D skutecznie odbieraja im wyborcow proponujac takie same #!$%@? pomysly jak oni. Ciekawe czy czegos nie #!$%@? :) Raz juz lecieli do PIS sie dogadywac za plecami innych.
#wybory #polityka
#wybory #polityka



































Dzisiaj mija prawie 16 godzin i nie odezwał się jeszcze ani słowem
Prezydent wszystkich Polaków xD
#polska #wybory #polityka #bekazpisu