Bardzo ciekawy materiał - jakby ktoś się zastanawiał jak to jest być mechanikiem w word turowym zespole dla PROsów #kolarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

https://wykop.pl/link/7671081/polski-mechanik-odkrywa-kulisy-kolarskiego-serwisu-world-tour [wykop znalezisko]

#szosa #rowery #hiszpania #podroze

Czy mechanik w ekipie world tour to dobra praca?

  • praca jak marzenie 23.4% (11)
  • całkiem spoko 42.6% (20)
  • tak średnio 17.0% (8)
  • raczej nie 17.0% (8)

Oddanych głosów: 47

t.....o - Bardzo ciekawy materiał - jakby ktoś się zastanawiał jak to jest być mechan...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales: Sztokholm jest tańszy, bliższy i bardzo przyjazny jeśli chodzi o city break - miasto świetnie nadaje się do zwiedzania na piechotę. Jeśli pytasz to wybierz Sztokholm. Oczywiście Londyn to masa kultowych miejsc ale jeśli marzysz o ich odwiedzeniu to nie zadawałbyś pytania.
  • Odpowiedz
Wczoraj wędrówki były po okolicy Porto na drugiej stronie rzeki Duero. Z 12 km se połazili.
Dziś wypad robimy z Portugalii na północ Hiszpanii. Gdzie się dojedzie to dojedzie. Nie przypadła mi Portugalia do gustu wcale. Nie będę tu wracał. Porto samo spoko.
A na plaży se leżał taki okaz. Chyba o kamienie się zabił i umarł. Miał tak pod metr.

#podroze #portugalia #kamper #pracazdalna
LeciKrecikPl - Wczoraj wędrówki były po okolicy Porto na drugiej stronie rzeki Duero....

źródło: 1000008228

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XDDDDD biedny Wojtuś, nie mógł pójść do barbera przed wyjazdem a nie wytrzymał tych 3 dni i musieli mu w Korei ogarniać, jak widzę takie jego akcje to się zastanawiam, czy taki płatek śniegu był w stanie np. parę lat temu jechać tym autostopem do Francji, czy może jednak to była jedna wielka ściema.

#ojwojtek #koreapolnocna #polskiyoutube #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: jesteś jakiś sfrustrowany? są kanały gdzie głównym contentem są wizyty u fryzjerów w różnych zakątkach świata, a ty przeżywasz, że on pod urozmaicenie filmu poszedł się ogarnąć xD
  • Odpowiedz
@michalxd21: przecież to było świetne, on specjalnie chciał nagrać żeby zobaczyć coś więcej z korei niż default lokacje wyreżyserowane. Mi się to podobało jak on naciska na nich tak po swojemu żeby mieć zobaczyć coś autentycznego, tak samo jak podpuszczał tę przewodniczkę pytając czy ma chłopaka. Ma chłop dynaminę i to widać.
  • Odpowiedz
Spał ktoś z was kiedyś w aucie? Posiadam sedana i niestety nie wiem czy dałoby radę mieć w ogóle jakiś komfort ale chodzą mi po głowie jakieś wypady nad jezioro czy inne ciekawe miejsca. Niestety nie wiem jak się za to zabrać.Póki co mam śpiwory i kuchenkę turystyczną. #pytanie #spanie #podroze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korneliaUber: nie ma szans wyspać się w fotelu, chyba że najesz się tabletek nasennych ale rano jest się połamanym. Już lepiej pod gołym niebem na karimacie ze śpiworem lub materac
  • Odpowiedz