Mam wypracowany zysk 20 USD na #revolut przez giełdę, ale na krypto straciłem jakieś 40 USD w tym roku na #binance. Mam to jakoś rozliczać? Nie zarabiam i nigdy nie składałem PITu. Mam mniej niż 26 lat i ten pit 0% mnie dotyczy?
Tak wiem, w szkole powinien uważać na lekcji, ale zamiast tego #!$%@? budowę grzybów i rozmnażanie ameb głównie.
#podatki #gielda #us #urzadskarbowy #finanse #krypto
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku






















#podatki #ukraina #uchodzcy #uchodzcyzukrainy #wojna #luksemburg
źródło: comment_1650201957sI6l9HCDIHe4yWe2LR329S.jpg
Pobierz@DonCNC: Ale byś dał jakieś translate... Dogshow coś Ukraine, Expo.. Że Ukrainców umieszczą z psami w sali expo? :)
@DonCNC: O huy... Mocne :D
Dzieki.