Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki! Tak jak zeszłorocznie (Za co bardzo dziękuję!) trochę nietypowe #pokazmorde , bo chcę Was prosić o pomoc. Długo się wahałem, bo wolałem zawsze być bardziej anonimowy - choć wiadomo, że w Internecie nikt nie pozostaje do końca anonimowy( ͡° ͜ʖ ͡°), ale w życiu przychodzi moment gdzie czasami musi się człowiek przełamać i poprosić o pomoc. Tym bardziej jeżeli chodzi o zdrowie, a wiadomo jaką siłę ma Internet i jego zasięg. Z resztą Wykop udowodnił to niejednokrotnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do sedna! Nie chcę tu prosić o datki, ale jeżeli jeszcze ktoś z Was moje Gwiazdeczki nie ma przeznczonego 1% podatku to go chętnie przytulę. #!$%@? się z rdzeniowym zanikiem mięśni od urodzenia czyli 30 wiosen. Z Wami i Waszą pomocą będę mógł #!$%@?ć się dłużej. Z góry dziękuję wszystkim. W komentarzu zostawiam również link. Walczcie dzielnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomagajzwykopem #pomocy #charytatywnie #podatki #rozowepaski #niebieskiepaski #mirabelkopomusz
Y3ndras - Hej Mirki i Mirabelki! Tak jak zeszłorocznie (Za co bardzo dziękuję!) troch...

źródło: comment_1673109008UogCYWLdSgFbY6aPMN0V3f.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz