via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZukColorado: ten pociąg co wkleiles jeździ w relacji Lubin-Warszawa i ma 4 wagony. Zobacz co jest w adnotacji bo pewnie Ci chodzi o pociąg który będzie dalej i do którego te cztery wagony są przylaczane
  • Odpowiedz
@DukeNukem64 to u nas przeważnie klima działa. Przeważnie. Bo przed Poznaniem bez przyczyny ją wyłączyli i zrobił sie skwar ¯_(ツ)_/¯ tylko ludzie sie skordynowali, pootwierali okna, a potem, jak klima zaczęła działać to je pozamykali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DukeNukem64:
Ludzie to po prostu debile i tyle.
A klimatyzacji uchylone okno aż tak bardzo nie przeszkadza, zwiększy się tylko pobór prądu (który produkuje prądnica przy kole wagonu).

Ps. Jak wagon stoi to nie wytwarza prądu, a klimatyzacja to raczej nie jest element niezbędny aby zasilać go z akumulatorów.
  • Odpowiedz
  • 1
Na zewnątrz 36 stopni a w pociągu 13 i muszę siedzieć w bluzie i kurtce i dalej marznę w nogi. Nie ma jakichś regulacji tego jak to ma działać?
#podroze #pociagi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś rano zepsuł się #pociagi #kolejemazowieckie na trasie Warszawa Powiśle-Warszawa Zachodnia z godziny 4:07. Gdy dojechał on z opóźnieniem ok. 40 minut, skierowano go na bocznicę awaryjną. Następne składy, m.in. #skmwarszawa do Pruszkowa stały w tunelu średnicowym i czekały bezczynnie.

Połączenie 19950 obsługiwane było przez pociąg złożony z dwóch jednostek #stadler Flirt 3
f.....g - Dziś rano zepsuł się #pociagi #kolejemazowieckie na trasie Warszawa Powiśle...

źródło: comment_1655630237T0cRH4nMlaESeqhNd2IaME.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej mirki, ja jestem jakaś dziwna albo ślapa xd, kupiłam bilet na stronce europodróże i nie widziałam nigdzie opcji zapłącenia za bagaż, mogę jeszcze dokupić skoro mam już bilety opłacone czy dopiero u konduktora? #intercity #pkp
#pociagi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azura:

pierwszy raz pociągiem pojadę


ile masz lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwie duże walizki to trochę sporo, zależy czy inni podróżni będą mieli ze sobą bagaż, ale to lepiej już kupić w pociągu jak konduktor zwróci uwagę. jak wejdą na górę nad siedzenia to będzie okej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
Te chłopy w rurkach są coraz bardziej nieporadni.

Kontrola biletów, ujawniamy wraz z Kondutkorem typa bez biletu. Stoi w przedsionku wagonu, w brudnej bluzce, dresie i klapkach. W ręku trzyma jakiś stary telefon i portfel. Widać, że jest poddenerwowany i trochę spanikowany a oczy ma czerwone od płaczu. Obraz nędzy i rozpaczy.

Na pytanie "Czy ma pan bilet?" rozpłakał nam się i zaczął opowiadać, że uciekł z domu od żony która go biła i
g.....i - Te chłopy w rurkach są coraz bardziej nieporadni.

Kontrola biletów, ujawni...

źródło: comment_1655541224vmFEdagBdTQtMV16jp0Bf9.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mordko masz tam przejść pieszo z końcowej stacji pociągu do stacji docelowej którą wybrałeś w wyszukiwarce. Jak masz lepszy pomysł jak to oznaczyć to daj znać. Bo tak się składa, że jestem autorem frontu na bilkom.pl :)
  • Odpowiedz
@remixs: No serio ja bez przesiadki jechałem. Stronka kazała mi przejść z "Poznań Główny peron II" do "Poznań". A front bardzo ładna robota. Podoba mnie się.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 417
Chyba zrobiłem #czujedobrzeczlowiek

Kontrola biletów, ujawniamy wraz z Kondutkorem babeczkę bez biletu. Stoi w przedsionku wagonu, w brudnej bluzce, dresie i klapkach. W ręku trzyma jakiś stary telefon i portfel. Widać, że jest poddenerwowana i trochę spanikowana a oczy ma czerwone od płaczu. Obraz nędzy i rozpaczy.

Na pytanie "Czy ma pani bilet?" rozpłakała nam się i zaczęła opowiadać, że uciekła z domu od męża który ją bił i znęcał się
g.....i - Chyba zrobiłem #czujedobrzeczlowiek 

Kontrola biletów, ujawniamy wraz z Ko...

źródło: comment_1655489634bIhg1Oj4KWnFZFvKHbxdLz.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach