Może ktoś sprawdzić czy są jeszcze bilety pendolino na 22.06 z Krakowa do Gdańska? Bo mnie wyrzuca ze strony i nie wiem czy nie ma biletów czy ja mam jakiś problem. #pociagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adrian1702: czyli tak
@Megasuper: zwiększa się komfort podróży na trasach niezelektryfikowanych a dodatkowo można połączyć podróż między miastami połączonymi torami z siecią i bez niej bez konieczności przesiadek.
  • Odpowiedz
@frems Pewnie musisz zaakceptować regulamin. Poza tym, w pociągach zwykle używa się sieci komórkowych jako backhaulu. Dlatego jeśli pociąg jedzie przez szczere pole i nie ma zasięgu, to Internetu też nie będzie.
  • Odpowiedz
@frems: No normalnie. Klikasz i jesteś podłączony do sieci( ͡° ͜ʖ ͡°) Inną sprawą jest to, że często jest brak neta. Ja już przestałem "ryzykować" i przed wejściem do pociągu zapewniam sobie treści - lepiej pobrać na stacji niż jak debil oglądać czarne okno.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 882
Ech, #julka daj spokój...

Jedzie Julka pociągiem, a żeby historia była śmieszniejsza to bez biletu. No i jedzie sobie pół godziny już, nikomu braku biletu nie zgłasza, mimo tego że obok Julki przechodzę dwa razy przed kontrolą biletów. Zajęta siedzeniem na telefonie ma ważniejsze sprawy niż legalizacja swojej podróży ¯\_(ツ)_/¯

Idziemy z kontrolą biletów, wychodzi że Julka chce kupić studencki bilet.

-
g.....i - Ech, #julka daj spokój...

Jedzie Julka pociągiem, a żeby historia była śmi...

źródło: comment_1655156541dqxQfEI7ALiTzakb9olZ5N.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 466
@Scybulko: opłata za przejazd bez ważnego biletu, zgodnie z jakimś rozporządzeniem wynosi 50x najtańszy bilet. Bilet najtańszy kosztuje 15 zł, 15*50=750. Chyba że są chętni do zapłacenia w pociągu na miejscu, wówczas jest opłata obniżona o 80% do 150 zł.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi:
A już myślałem ze to bonus za nieplanowane zatrzymanie pociągu w Niedźwiedziu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do juleczki to cóż... tak to się kończy jak rodzice przez całe życie za wszelką cenę bronią pociechę przed całym światem nawet gdy się nie należy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#pociagi #kolej #apustaja #pepe
CHOP JEDZIE TAKIM POCIONGIEM CO ON BY NIGDY NIE POMYŚLAŁ ŻEBY TAKIM POCIONGIEM JECHAĆ. ŁOOOOOOOO

WAGONÓW PEŁNO, PRZEDZIAŁY I BEZ PRZEDZIAŁÓW, KONDUKTORKA RAPUJE PRZEZ RADIO. ŁAAAAAA

Chłop trochę oszukan, bo niby innym miał jechać, 3 godziny łącznie, a tym wyjdzie 4,5.
obuniem - #pociagi #kolej #apustaja #pepe 
CHOP JEDZIE TAKIM POCIONGIEM CO ON BY NIGD...

źródło: comment_16551321958r3YZAZ4TMBsaNgsMCPsFU.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koleo #pociagi

Jest jakaś inna aplikacja niż koleo do zakupu biletu?

Problemem koleo jest to, że nie pokazuje wszystkich możliwych przesiadek tylko najszybsze mimo że wymaga to zmiany pociągu np z KM do ICC.
Przez to bilet jest droższy a za 20min jest kolejny KM i mógłbym jechać na tym samym bilecie 20min później.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
W piekle powinno być specjalne miejsce dla śmieci, którzy niemając biletu na rower wsiadają do pociągu i zajmują biletowane uchwyty.

#pkp #pociagi #rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@dethklok Ostatnio miły konduktor wyprosił wszystkich z rowerami bez biletu na nie na najbliższej stacji niezależnie gdzie delikwent chciał jechać. Stwierdził, że w Darcie stojące w korytarzu to zagrożenie bezpieczeństwa.

Dziś na dwa haki jeden gość się zgłosił, że powiesił bez biletu, a właściciel drugiego jak na razie się nie odezwał. Więc dziewczyna siedzi, a ja stoję i trzymam rower. I tak przez jeszcze 100 km.
  • Odpowiedz