Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prlw123: to zużyte g---o już dawno powinno być w------e na złom. Powinny wszędzie być nowe pociągi z klimą, gniazdkami oraz darmowym wifi.

Te stare, wypierdziane fotele wygniecione przez żołnierzy SS to wstyd. Jak 3 lata temu rodzina mojej różowej przyjechała odwiedzić kilka miast w Polsce to myślałem że się pod ziemię zapadnę jak zobaczyłem że to coś podjeżdżało na peron. 2 godziny drogi było katorgą zarówno dla nich jak i
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: w czym niby kibel lepszy? bo na tak krótkim dystansie nie odczujesz kiepskiej jakości siedzeń? nie zauważysz braku klimatyzacji? miejsce EN57 jest w muzeum czy w skansenie żeby mozna było się przejechać raz na jakiś czas w ramach jakiejś linii muzealnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czerwony_jak_WIG20: jedyna sensowna wersja EN57 to FPS. Wydajna klima, sensowne wnętrze. Nie ma efektu "wezykowania". Cała reszta powinna być zmodernizowana do tego standardu albo zgnić na bocznicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trzesidzida: Tak,to zdjęcie z wczoraj ze stacji w Tarnowskich Górach.Ten akurat pojechał do Lublińca,ale jeszcze widziałem dwa takie same jeden do Częstochowy drugi do Wielunia.
  • Odpowiedz
to zużyte g---o już dawno powinno być w------e na złom. Powinny wszędzie być nowe pociągi z klimą, gniazdkami oraz darmowym wifi.


@misiek735: nie zesraj sie tylko, mnie interesuje aby pociagu jezdzily co godzine od 4 do 1 w nocy, moze byc nawet kibel rozwalony przez kiboli z dziura w podlodzie zamiast kibla, albo drezyna gdzie sie stoi na deskach, ale ma to zapier****c non stop bez opoznien

a nie nowoczesny
  • Odpowiedz
szczecin - kalisz pomorski 4(5) pociagi na dzien xD


@kupuje_bulki_w_almie: to chyba dużo, jak na dzisiejsze standardy?

Jeżdżę swinoujscie/szczecin - Wrocław i z roku na rok jest mniej połączeń w coraz gorszych godzinach, zawsze z dużym bonusem (dziś np. 140 min, rekordowo 400+)
  • Odpowiedz
odpowiedz


@sasik520: a to moja trasa byku, to intercity minuty łapie bo wtórne opoznienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) lokalsi jezdza regio z przesiadka w zielonej górze ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba sobie recznie wyszukac na stronie plk albo old rozklad-pkp.pl, jeden pociag ma chyba 7 minut na przesiadke ale o dziwo czeka na pasazerow z drugiego, ogolnie pkp plk specjalnie desynchrozniuje pociagu
  • Odpowiedz