Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z racji tego że mam zniżkę na pociągi 33% chciałem sobie gdzieś w sobotę albo w niedzielę skoczyć #pociagi z #krakow i teraz pytanie czy ktoś poleca jakieś fajne miejsce Bilski Krakowa na jeden dzień żeby sobie dojechać pociągiem? Na ten moment myślę o #tarnow widzę że trochę ponad godzinę a widziałem ostatnio film promocyjny u Pana Makłowicz i mi się spodobało :)
  • 11
@sikzmiednicy: Zwykłe #!$%@? smętnego Tarnowianina, jeżeli jesteś osobą która niczym się nie interesuje to faktycznie nic tu nie znajdziesz. Jeżeli interesuje kogoś historia, architektura czy po prostu chce poznać miasto raczej nie będzie narzekać. Na Tarnów to narzekają tylko jego mieszkańcy bo turyści (jeżeli już są ) to zwykle wracają zadowoleni.
@mariuszk3 spoko, jak się mieszka w Tarnowie to może rzeczywiście się wydawać, że tutaj nic nie ma. Ale jak przyjedziesz na kilka godzin pochodzić. To może okazać się fajna odskocznią od zatłoczonego Krakowa. Rynek, wałowa i okoliczne uliczki mają swój urok. Możesz sobie pojechać na ruiny na górze Marcina, też spoko ( ͡º ͜ʖ͡º)