Widzialem jak kierownik w pociagu kazał wyjsc jakiemuś obcokrajowcowi z Indii/Bangladesz na takim zadupiu mozna powiedzieć. Nie miał biletu ani pieniedzy by za niego zapłacić. Dobrze zrobił czy źle ? #pytaniezdupy #pociagi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam zrobić sobie ss na tel bo jak brak internetu to sie potrafią p-----------c że za wolno mail sie ładuje. I standardowo do skanowania qr musisz rozjaśnić ekran na max bo tez oburzeni będą ze tego nie zrobiłeś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Miraski, wejście na perony na #pkp #lublin jest od strony Kunickiego? Ostatni raz jechałem pociągiem 2 lata temu i wtedy tak było, a teraz jak jeszcze bardziej rozbudowują ten dworzec to może coś się zmieniło od tego czasu?

#pociagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach