Kolejna niedziela w pracy od rana... ehhh. A już chlopacy wołajom od 3 tygodni na piłkę na boicho... ( ͡° ʖ̯ ͡°) za tydzień się uda. A dziś wykorzystamy chwilę czasu i przyblizbymy #ciekawostki odnośnie skomunikowania pociągu. Ciężki temat...

Zostaw plusa dla zasięgu, albo nie dla zasięgu ( )
Tag do obserwowania #atencyjnymaszynista
P.....y - Kolejna niedziela w pracy od rana... ehhh. A już chlopacy wołajom od 3 tygo...

źródło: comment_nC1cdlLGFskxxkyt92JyYFun5Y9WvQMS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pociongowy: osobiście jak zgłaszam na megafon informację o opóźnieniu, to mówię pani na megafonie powód i proszę, żeby też go ogłosiła.

Bo ja jako pasażer chciałbym znać powód opóźnienia.

Co do skomunikowana, to temat ciężki, ale decyzję o skomunikowaniu podejmuje dyspozytor, czasem dyżurny jeśli dowiaduje się w ostatniej chwili, ale oczywiście wtedy musi się z tego wyspowiadać.

Tutaj apel do kierowników pociągów. Każde info najpierw trzeba zgłosić dyżurnemu, czy to
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pieczarkowy: aż mi się przypomniało, jak na wakacje jechałem nad morze, pociąg Wrocław- Łeba przez Zieloną i ktoś planujący rozkład zapomniał, że na magistrali nadodrzańskiej był remont z podniesieniem prędkości i zdarzało się przyjechać na stację 10-15 min przed czasem XD
  • Odpowiedz
Mircy jade z #warszawa do #szczecin 28, bo mam lekarza, a potem do #niemcy do Griefswaldu i tu moje pytanie jak najlepiej tam dojechać? Pociąg? Są gniazdka w polskich pociągach?
I jeszcze zakwaterowanie to jak najlepiej? Nie wiem ile bede w kazdym z miast dlatego chyba airbnb odpada :/

Btw szukalem blablacar ale nie ma w tych dniach.

Dodam, że jeśli pójdzie wszystko po mojej myśli to świat
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
śmiejecie się z facetów poniżej 180cm, żeby robili fiołki i że laski ich nie chcą, a tym czasem to oni są wygrywami. Większość foteli w komunikacji zbiorowej (czy to samoloty, czy pociągi) jest wyprofilowana tak, że jeśli jesteś 180+ to oparcie zagnie ci się nie za głową, żeby było wygodnie, tylko już za plecami, więc siedzisz pokracznie. nie polecam
#pkp #tanieloty #podroze
KRS - śmiejecie się z facetów poniżej 180cm, żeby robili fiołki i że laski ich nie ch...

źródło: comment_8a65hII4kdspL9PvnIDeXYphIRNSzvxt.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yebane pociagi 50 min opóźnienia i wszystko w p---u. W 2019 kursowały te pociągi co godzinę a teraz masz trzy i tylko jeden o normalnej godzinie i 50 min opóźnienia, tak miało być lepiej ¯\_(ツ)_/¯ Powrotne też nie lepsze mogłem kiedyś wracać z Warszawy co godzinę a teraz mam jeden o 19 co na ruskich jedzie, nie mogę się zawsze połapać gdzie tu wsiada się bo cyrylica nabazgrane a kolejny po 23
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pcela: raz tylko chyba mi się zdarzyło, że były na tym samym peronie. z czwartego na piąty będę musiał lecieć, więc nie jest tak źle. oni chyba podczas "konserwacji serwisu" dodają te połączenia na kolejny dzień? teraz mogę sprawdzić, ale o 21 nie było połączeń na sobotę.

@mat9: sprawdziłem właśnie i jest taka informacja. mam nadzieję, że sie uda. dzięki ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wuut: zniżek nie ma.

Cena bazowa w jedną stronę wynosi 105 euro.

Promocyjna w jedną stronę wynosi 19 euro (jak kupisz na miesiąc - dwa przed
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumpa_bobi: spokojnie, przyjdzie pan taki co pokrzykuje puwooooo, puwooooo . A tak na serio to jeździsz może w okolicach Zawiercia? Zawsze chodził facet z plecakiem z piwem. A coś go ostatnio nie widzę. Taki weteran tego szlaku. Jeżdżę tam z 12 lat i zawsze był ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Poda ktos strone do danych składu pociągu, jakie wagony jadą w danym składzie itp, żeby wybrać sobie najlepsze miejsce #pkp #pociagi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mitrain: 6. Gdy pojazd trakcyjny przesyłany jest z pociągiem lub z lokomotywą luzem w stanie
czynnym - przebieg taki należy traktować zawsze jako przyprzęg lub doprzęg.
  • Odpowiedz
No to jedziemy. Pospane było więc dowieźmy do Poznania co nasze i fajrant. (σ ͜ʖσ)

A dziś jak wczoraj \/
18171 02:59(03:30) Poznań Główny-Rzepin 04:43(05:13)
71008 07:07 Rzepin - Poznań Główny 09:30

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #podroze #pkp #intercity #poznan #rzepin
P.....y - No to jedziemy. Pospane było więc dowieźmy do Poznania co nasze i fajrant. ...

źródło: comment_aHxUoqTR0YG1slRvl3L1XaisaxKwXoMO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach