Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 16
- 20
@gumpa_bobi: Na szczęście nie każdy ma przykre wspomnienia z zakładów karnych...
- 8
4
PKP Intercity inwestuje w tabor i modernizuje wagony – Raport Kolejowy

W 2019 r. do pociągów PKP InterCity wsiadło blisko 49 mln pasażerów – o prawie 18 mln więcej, niż w roku 2015. Rok 2020 spółka rozpoczęła podpisaniem umów na łączną sumę blisko 4,3 mln zł brutto.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@pieczarkowy: aż mi się przypomniało, jak na wakacje jechałem nad morze, pociąg Wrocław- Łeba przez Zieloną i ktoś planujący rozkład zapomniał, że na magistrali nadodrzańskiej był remont z podniesieniem prędkości i zdarzało się przyjechać na stację 10-15 min przed czasem XD
konto usunięte via Android
- 0
@pieczarkowy widzisz
A tyle strachu było xd
A tyle strachu było xd
Mircy jade z #warszawa do #szczecin 28, bo mam lekarza, a potem do #niemcy do Griefswaldu i tu moje pytanie jak najlepiej tam dojechać? Pociąg? Są gniazdka w polskich pociągach?
I jeszcze zakwaterowanie to jak najlepiej? Nie wiem ile bede w kazdym z miast dlatego chyba airbnb odpada :/
Btw szukalem blablacar ale nie ma w tych dniach.
Dodam, że jeśli pójdzie wszystko po mojej myśli to świat
I jeszcze zakwaterowanie to jak najlepiej? Nie wiem ile bede w kazdym z miast dlatego chyba airbnb odpada :/
Btw szukalem blablacar ale nie ma w tych dniach.
Dodam, że jeśli pójdzie wszystko po mojej myśli to świat
- 1
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Z tego co widziałem za komunikacje z Niemcami odpowiada DB, a nie PKP
https://goo.gl/maps/nvoepxdvf4E4LemNA
https://goo.gl/maps/nvoepxdvf4E4LemNA
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Kup power banka za kilka dyszek
śmiejecie się z facetów poniżej 180cm, żeby robili fiołki i że laski ich nie chcą, a tym czasem to oni są wygrywami. Większość foteli w komunikacji zbiorowej (czy to samoloty, czy pociągi) jest wyprofilowana tak, że jeśli jesteś 180+ to oparcie zagnie ci się nie za głową, żeby było wygodnie, tylko już za plecami, więc siedzisz pokracznie. nie polecam
#pkp #tanieloty #podroze
#pkp #tanieloty #podroze
źródło: comment_8a65hII4kdspL9PvnIDeXYphIRNSzvxt.jpg
Pobierz@Ogniwo_Paliwowe: kręgosłup się daje we znaki mocno, bo nogi w nienaturalnej pozycji są
Yebane pociagi 50 min opóźnienia i wszystko w p---u. W 2019 kursowały te pociągi co godzinę a teraz masz trzy i tylko jeden o normalnej godzinie i 50 min opóźnienia, tak miało być lepiej ¯\_(ツ)_/¯ Powrotne też nie lepsze mogłem kiedyś wracać z Warszawy co godzinę a teraz mam jeden o 19 co na ruskich jedzie, nie mogę się zawsze połapać gdzie tu wsiada się bo cyrylica nabazgrane a kolejny po 23
@Chlebek_Pyszny: ja miałem taki szczyt podróży pociągami w latach 2016-2018. Pamiętam, że czym później, tym większy gnój się robił. A w 2k16 była kulturka.
konto usunięte via Android
- 2
@Chlebek_Pyszny było opóźnienie bo towarowy się rozerwał ¯_(ツ)_/¯ więc no nie unikniesz czasem takich spraw bo pewnie nie było możliwości ominięcia tego szybciej
konto usunięte via Android
- 3
@pieczarkowy IC i TLK obsluguje przeciez jedna firma ¯_(ツ)_/¯ plus zawsze masz możliwość zgłosić potrzeba skomunikowania nawet między regio a IC ...
- 1
@pcela: raz tylko chyba mi się zdarzyło, że były na tym samym peronie. z czwartego na piąty będę musiał lecieć, więc nie jest tak źle. oni chyba podczas "konserwacji serwisu" dodają te połączenia na kolejny dzień? teraz mogę sprawdzić, ale o 21 nie było połączeń na sobotę.
@mat9: sprawdziłem właśnie i jest taka informacja. mam nadzieję, że sie uda. dzięki (。◕‿‿◕。)
@mat9: sprawdziłem właśnie i jest taka informacja. mam nadzieję, że sie uda. dzięki (。◕‿‿◕。)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@wuut: zniżek nie ma.
Cena bazowa w jedną stronę wynosi 105 euro.
Promocyjna w jedną stronę wynosi 19 euro (jak kupisz na miesiąc - dwa przed
Cena bazowa w jedną stronę wynosi 105 euro.
Promocyjna w jedną stronę wynosi 19 euro (jak kupisz na miesiąc - dwa przed
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
konto usunięte via Android
- 6
@gumpa_bobi: spokojnie, przyjdzie pan taki co pokrzykuje puwooooo, puwooooo . A tak na serio to jeździsz może w okolicach Zawiercia? Zawsze chodził facet z plecakiem z piwem. A coś go ostatnio nie widzę. Taki weteran tego szlaku. Jeżdżę tam z 12 lat i zawsze był (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 2
konto usunięte via Android
- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@mat9: .
źródło: comment_txakRkAZxcw4PMW5l9mT2mQt6qjulWDD.jpg
Pobierz- 2
@mat9 standardowy speedometer
Wie ktoś to jest "przyprzęg"? Nie mogę jakoś tego wygooglać :( to jest lokomotywa pchająca z tyłu wagony czy jako wagon czy co? #kolej #pkp #100twarzykolejarzy #intercity
- 2
Czemu niektórzy w przedziałach zdejmują buty ? Czy im się myli ten mały pokoik z ich mieszkaniem ?
#pociagi #pkp #kiciochpyta
#pociagi #pkp #kiciochpyta
@suluf: może dlatego, że niektórzy myją nogi, a bez butów jest im wygodniej?
- 1
@algorytm7007: Trójkę stojąc koło dwóch przedziałów. A to tylko dzisiaj
- 0
- 0
@Przem77: @kubaokulicz: sprawa już prawie załatwiona. Jestem w kontakcie z dobrym Mirkiem
- 4
@Soothsayer :D lepiej z powitalnym shotem
@WideOpenShut: czyżby to... Poznań Miasto Doznań? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nadal te perony są tak popiedolone, że do różnych są inne dojścia?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Jakie polskie miasta/miejsca polecacie zwiedzić w tą szaroburą porę roku? Przemieszczam się wyłącznie #pkp i #rower. Warto wpaść do #szczecin ? Odpada Kraków i Trójmiasto a Wrocław mi nie siedział. #podroze #podrozujzwykopem
źródło: comment_tKM2hkBTq5K3GDGwa9gS9EQKvLWV7QYf.jpg
Pobierz@Niekwestionowana_Skonczonosci: o nie! pedalarz blokujący przejście w pociągu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
@Defect: planetarium, muzeum piernika, Kopernika, spokojnie cały dzień zejdzie.
konto usunięte via Android
- 25
No to jedziemy. Pospane było więc dowieźmy do Poznania co nasze i fajrant. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
A dziś jak wczoraj \/
18171 02:59(03:30) Poznań Główny-Rzepin 04:43(05:13)
71008 07:07 Rzepin - Poznań Główny 09:30
#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #podroze #pkp #intercity #poznan #rzepin
A dziś jak wczoraj \/
18171 02:59(03:30) Poznań Główny-Rzepin 04:43(05:13)
71008 07:07 Rzepin - Poznań Główny 09:30
#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #podroze #pkp #intercity #poznan #rzepin
źródło: comment_aHxUoqTR0YG1slRvl3L1XaisaxKwXoMO.jpg
Pobierz- 2
@sebeqq jazda o czasie a nawet i przed. Tak właśnie się tu jeździ. ;) spokojnie nikt się nie spóźni.
Stacja Świebodzin!!!!
Stacja Świebodzin!!!!

























Zostaw plusa dla zasięgu, albo nie dla zasięgu (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Tag do obserwowania #atencyjnymaszynista
źródło: comment_nC1cdlLGFskxxkyt92JyYFun5Y9WvQMS.jpg
PobierzBo ja jako pasażer chciałbym znać powód opóźnienia.
Co do skomunikowana, to temat ciężki, ale decyzję o skomunikowaniu podejmuje dyspozytor, czasem dyżurny jeśli dowiaduje się w ostatniej chwili, ale oczywiście wtedy musi się z tego wyspowiadać.
Tutaj apel do kierowników pociągów. Każde info najpierw trzeba zgłosić dyżurnemu, czy to
Znów wychodzi, że najważniejsza jest dobra komunikacja