Tydzień pizzy w stonce, capri skonfrontowano z guzeppe dr zięby ( ͡° ͜ʖ ͡°) wynik:
- od doktora grube ciasto, wymagany upgrade serowy, syta, ciężka, zostało na rano
- stonkowa (picrel) na cienkim, dużo sera, na raz, imho lepsza.
Obie lepsze niż syf od lokalnej pizzerii janusza. Wiadomo, że i tak Familijna 1kg debest.
#pizza
lekarzoperatorkolonoskopu - Tydzień pizzy w stonce, capri skonfrontowano z guzeppe dr...

źródło: comment_1581198393gChQFEpkCDlyhJpOZMZFLc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Simple-Man: polecam, nie wiem czy to ma znaczenie ale przesiewam też mąkę tym sitkiem i używam mąki typu 00 z Basi (do pizzy właśnie), ale myślę że pomijając to też będzie super.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jontek6 jasne, że nie jest. Grupa miłośników się mocno rozrasta i może niedługo pizzerie zobaczą czego oczekują ludzie. Powoli zbieram na effeuno :D
  • Odpowiedz