Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Adam_wkladamispadam: pepsico nie ma nic wspolnego z amrestem od kilkunastu lat chyba
7
Pizza to nowe polskie danie narodowe

Jesteśmy jednym z państw, w których włoska potrawa zrobiła furorę. I nic nie wskazuje, aby to się miało zmienić. Pizzę kupuje 60 proc. Polaków.
z- 17
- #
- #
- #
- #
Najlepsza pizza na dowóz w Krakowie? Głodnym a jajecznicy z kiełabasą i cebulą to już nie zjem 4 raz dzisiaj xd
#krakow #pizza #pizzaportal #pysznepl #jedzenie
#krakow #pizza #pizzaportal #pysznepl #jedzenie
@dingidongi ale to jutro dopiero
Komentarz usunięty przez autora
- 3
źródło: comment_1581024558arRfRahZ3AleRliH1iYR3E.jpg
Pobierz- 2
@Snoxik: zależy od mąki. Z reguły to po zarobieniu 2-3h w temp otoczenia, potem pare h/doba/dwie doby w lodówce i wyrastanie ok 5-6h przed wypiekiem znowu w temperaturze otoczenia.
Tutaj akurat zarabiałem dzień wcześniej koło 20. Leżało w temp otoczenia 2h, na noc do lodówki i koło 9 przed pracą podzieliłem na kulki i zostawiłem poza lodówką. O 17 jeszcze raz "przewinąłem" kulki żeby nie były rozjechane i dałem im
Tutaj akurat zarabiałem dzień wcześniej koło 20. Leżało w temp otoczenia 2h, na noc do lodówki i koło 9 przed pracą podzieliłem na kulki i zostawiłem poza lodówką. O 17 jeszcze raz "przewinąłem" kulki żeby nie były rozjechane i dałem im
- 1
Gdzie kupię łopatkę do pizzy stacjonarnie? Potrzebuję na sobotę... #pizza #gotowanie #kuchnia #gotujzwykopem
wiem, ze ktos sie włamał na ich konto. Ale trzeba przyznać, ze to jest zabawne XD
#heheszki #humorobrazkowy #facebook #pizza
#heheszki #humorobrazkowy #facebook #pizza
źródło: comment_1580909427Tam3aLXlJNFivHgT69OAbr.jpg
Pobierz- 0
@ejdaniel: super, powiadasz?
- 0
to nie moj ss
- 20
Znajdę gdzieś we Wrocławiu restaurację która robi Papieżówkę ?
Albo zrobi na zamówienie ?
Coś w tym stylu
#restauracja #wroclaw #pizza
Albo zrobi na zamówienie ?
Coś w tym stylu
#restauracja #wroclaw #pizza
źródło: comment_1580907688r8BTos92gQpFGYsyERd2jS.jpg
Pobierz15
Kolejna miła restauracja z „Szacunkiem” do klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak się szanuje klientów na Podkarpaciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Link do profilu na facebooku https://www.facebook.com/Avoca... jeśli ktoś jadł może zostawić swoją opinie :)
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@marihlana123: Ciężko w dzisiejszych czasach o dobrego speca od marketingu xD
@marihlana123: a jak sie podoba to w--------c?
4
Co zrobić jak klientom nie smakuje jedzenie
DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE SMAKUJE NASZE JEDZENIE .
z- 8
- #
- #
- #
- 0
nowociota here w robieniu pizzy, chciałem kupić kamień do pieczenia, jaki będzie najlepszy do piekarnika? takie za 4/5 dych z allegro są wystarczające? czy to jakieś gówna i tylko pizzofilskie hurr durr kamienie za 10k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizza
#pizza
Czy to jeszcze będzie kiedyś dostępne? https://www.amazon.it/dp/B01DMAZYR8/ref=twister_B07NGNYLWN?_encoding=UTF8&psc=1
#pizza
#pizza
- 45
@Powuyo: piękna napletana
- 6
@Galapagos_: składniki monotonne trochę xd od jakichś ośmiu lat robię pizzę z tym samym
Boczek, jalapeno, cebula
Boczek, jalapeno, cebula
konto usunięte via Android
- 4
@Sniper10200: daj kamień bliżej grzałki, z czasem pieczenia powinienes zejść do 3 minut :P
@Sniper10200: no tak z założenia pizza powinna się piec jak najkrócej żeby nie wysuszać ciasta.
Powinieneś dawać kamień jak najwyżej górnej grzałki. Wtedy kamień powinien się nagrzać bardziej niż te 250 stopni do których grzeje się piekarnik i pizza powinna się upiec dużo szybciej niż te 10 minut.
Robi się też tak, że zostawia się uchylone drzwiczki w piekarniku żeby grzałka cały czas n----------a. Najważniejsze jest jednak żeby n----------a jak
Powinieneś dawać kamień jak najwyżej górnej grzałki. Wtedy kamień powinien się nagrzać bardziej niż te 250 stopni do których grzeje się piekarnik i pizza powinna się upiec dużo szybciej niż te 10 minut.
Robi się też tak, że zostawia się uchylone drzwiczki w piekarniku żeby grzałka cały czas n----------a. Najważniejsze jest jednak żeby n----------a jak
- 44
- 1
- 1
@kaszanka_z_cebulka82: wygląda jak coleslaw
źródło: comment_0chQutBIiiemAGYFaDuvb4ZGcXDp7s5e.jpg
Pobierz- 0
@kaszanka_z_cebulka82: możliwe bo odbierałem od restauracji
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Koxsik:
1. Kebab - nie mam zdania. Orient, Iskender czy Marhaba - niby zjadliwe, ale czuć, że mięso słabe. Aczkolwiek Szejk na Bohaterów Warszawy (pierwszy w Koszalinie) jest całkiem spoko.
2. Burger - Hacienda, Berta (dobra wieprzowinka). Montownię zamknęli kilka miesięcy temu.
3. Pizza - lubię tę przy ratuszu, Gusto też całkiem spoko
4. Studnia, Kowal
Z innych lokali - dobry jest bar Przerwa na Powstańców Wielkopolskich czy Imbir Sushi
1. Kebab - nie mam zdania. Orient, Iskender czy Marhaba - niby zjadliwe, ale czuć, że mięso słabe. Aczkolwiek Szejk na Bohaterów Warszawy (pierwszy w Koszalinie) jest całkiem spoko.
2. Burger - Hacienda, Berta (dobra wieprzowinka). Montownię zamknęli kilka miesięcy temu.
3. Pizza - lubię tę przy ratuszu, Gusto też całkiem spoko
4. Studnia, Kowal
Z innych lokali - dobry jest bar Przerwa na Powstańców Wielkopolskich czy Imbir Sushi
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















#pizzahut #pytanie