Wjechała więc #picka , klasyczna neapolitana (na połowie oliwki jak widać). Niestety mój piekarnik jest zbyt cienki na pizzę i zanim ciasto się odpowiednio upiecze, to całość (czyli w tym wypadku sos i mozzarella) zlewają się w jedną całość. Co nie zmienia faktu że była nieziemsko pyszna dzięki temu sosu ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed i po me dzieło #jedzzwykopem #pizza #
BonifacyDX - Wjechała więc #picka , klasyczna neapolitana (na połowie oliwki jak wida...

źródło: comment_158145789787LQ9XE1EB5RC3vMTNXEUu.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgadnijcie miraski co się szykuje ( ͡º ͜ʖ͡º) przy okazji zakładam tag #picka na którym będę się chwalił swoimi placuszkami i zachęcam do dzielenia się swoimi. Poza tym nakupiłem ostatnio 5 kilo mąki rzekomo do pizzy w lidlu żeby przetestować, ale po wyrabianiu średnio mi się podoba, strasznie twardnieje w kontakcie z wodą w porównaniu do prawilnych wyrobów mącznych przeznaczonych do pizzy. Zobaczymy jaki będzie
BonifacyDX - Zgadnijcie miraski co się szykuje ( ͡º ͜ʖ͡º) przy okazji zakładam tag #p...

źródło: comment_1581433896vfbITiqMM21t8ivl4HAxRS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy drożdże można mrozić? Raz w tygodniu człowiek chce pitce zrobić, ale z popularnej kostki 100g świeżych zużyje się niewielki kawałek, Po tygodniu średnio taka kostka wygląda. Trochę marnotrawstwo. #pizza #gotujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzymaj dobrze zawinięte w tym papierku, najlepiej jeszcze w pojemniczku


@Bolszoj: @JezelyPanPozwoly: Weź jakiś mały słoik po musztardzie, keczupie czy czymś innym, dobrze umyj i wysusz i mogą tak leżeć dobry miesiąc. W papierku nie trzymaj, zapleśnieją.

Wczoraj robiłem placki zamrożonych drożdży, normalnie odkroiłem zamrożony kawałek i rozpuściłem w zimnej wodzie przed zrobieniem ciasta. Nie widziałem specjalnej różnicy.
  • Odpowiedz
Miesiąc temu chwaliłem się pierwszymi sukcesami z #pizza #napoletana
Nie mam jeszcze profesjonalnego pieca, ale przeszedłem z Basi 00 na lepsze mąki - 5 stagioni superiore oraz Caputo cuoco. Ciasto na 3 placki zawiera ok. 0,5g drożdży świeżych i dojrzewa w lodówce minimum 24h.
Pieczenie w zwykłym piekarniku na kamieniu szamotowym. Temperatura zmierzona na kamieniu to ok. 300C. Czas wypieku ok. 5 minut.
Pracuje jeszcze nad rozciąganiem. Co prawda nie jest
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maniek000: sporo się zmieniło przez te 3 miesiące. Dopracowuje technike. Teraz trzymam kamień ok. 5cm od górnej grzałki i piekę na trybie grill z termoobiegiem. Na kamieniu osiągam 320C a wypiek trwa ok. 2 minuty. Musisz wyczaić co robi Twój piekarnik, u mnie dopiero przy termoobiegu dwie górne grzałki są czerwone. Jak przestają, trzeba na chwile uchylić drzwiczki. Placka wkładam gdy kamień jest nagrzany a obie grzały czerwone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Saute: to długa historia. Staram się piec w warunkach domowych pizzę neapolitańską. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w tym temacie, to polecam lekturę facebookowej grupy "Klub Miłośników Pizzy". To prawdziwa skarbnica wiedzy. Samego przepisu nie jestem w stanie Ci streścić, bo znaczenie ma każdy szczegół - hydratacja ciasta, sposób formowania kulek, czas wyrastania i dojrzewania.
W pierwszej kolejności odrzuć wszystkie przepisy z internetu, które mówią o 20 gramach drożdży i
  • Odpowiedz
@BajerOp: dobrze jest, co tam ma być bardziej wypieczone? O to chodzi, żeby pizze piec jak najkrócej żeby ciasto i składniki nie wysychały i nie przypalał się ser np. Pieczona ok. 100 sekund, temperatura 480 stopni.
  • Odpowiedz