Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zgadnijcie miraski co się szykuje ( ͡º ͜ʖ͡º) przy okazji zakładam tag #picka na którym będę się chwalił swoimi placuszkami i zachęcam do dzielenia się swoimi. Poza tym nakupiłem ostatnio 5 kilo mąki rzekomo do pizzy w lidlu żeby przetestować, ale po wyrabianiu średnio mi się podoba, strasznie twardnieje w kontakcie z wodą w porównaniu do prawilnych wyrobów mącznych przeznaczonych do pizzy. Zobaczymy jaki będzie
źródło: comment_1581433896vfbITiqMM21t8ivl4HAxRS.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Szybka piłka, kamień do pizzy kordierytowy z biedry, brać? Zdziwiło mnie jaki on lekki jest. #pizza #biedronka #gotujzwykopem Wołam czelendżowego cumpla @sorasill
- 1
@sorasill ale prostokątny jest imo bardziej praktyczny, jak będziesz chciał jakieś focaccie czy calzone zrobić to masz więcej miejsca, a i wydaje mi się że na takiej powierzchni lepiej się operuje
- 1
- 0
Czy drożdże można mrozić? Raz w tygodniu człowiek chce pitce zrobić, ale z popularnej kostki 100g świeżych zużyje się niewielki kawałek, Po tygodniu średnio taka kostka wygląda. Trochę marnotrawstwo. #pizza #gotujzwykopem
@JezelyPanPozwoly: mozna
- 0
Trzymaj dobrze zawinięte w tym papierku, najlepiej jeszcze w pojemniczku
@Bolszoj: @JezelyPanPozwoly: Weź jakiś mały słoik po musztardzie, keczupie czy czymś innym, dobrze umyj i wysusz i mogą tak leżeć dobry miesiąc. W papierku nie trzymaj, zapleśnieją.
Wczoraj robiłem placki zamrożonych drożdży, normalnie odkroiłem zamrożony kawałek i rozpuściłem w zimnej wodzie przed zrobieniem ciasta. Nie widziałem specjalnej różnicy.
Miesiąc temu chwaliłem się pierwszymi sukcesami z #pizza #napoletana
Nie mam jeszcze profesjonalnego pieca, ale przeszedłem z Basi 00 na lepsze mąki - 5 stagioni superiore oraz Caputo cuoco. Ciasto na 3 placki zawiera ok. 0,5g drożdży świeżych i dojrzewa w lodówce minimum 24h.
Pieczenie w zwykłym piekarniku na kamieniu szamotowym. Temperatura zmierzona na kamieniu to ok. 300C. Czas wypieku ok. 5 minut.
Pracuje jeszcze nad rozciąganiem. Co prawda nie jest
Nie mam jeszcze profesjonalnego pieca, ale przeszedłem z Basi 00 na lepsze mąki - 5 stagioni superiore oraz Caputo cuoco. Ciasto na 3 placki zawiera ok. 0,5g drożdży świeżych i dojrzewa w lodówce minimum 24h.
Pieczenie w zwykłym piekarniku na kamieniu szamotowym. Temperatura zmierzona na kamieniu to ok. 300C. Czas wypieku ok. 5 minut.
Pracuje jeszcze nad rozciąganiem. Co prawda nie jest
@Powuyo: wiem jak to jest z takimi rzeczami :>
- 1
@maniek000: sporo się zmieniło przez te 3 miesiące. Dopracowuje technike. Teraz trzymam kamień ok. 5cm od górnej grzałki i piekę na trybie grill z termoobiegiem. Na kamieniu osiągam 320C a wypiek trwa ok. 2 minuty. Musisz wyczaić co robi Twój piekarnik, u mnie dopiero przy termoobiegu dwie górne grzałki są czerwone. Jak przestają, trzeba na chwile uchylić drzwiczki. Placka wkładam gdy kamień jest nagrzany a obie grzały czerwone.
Placek do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klasyczna małgosia. W komentarzu opcja z suszonymi pomidorami, boczkiem, cebulą i oliwą z pomidorów (ʘ‿ʘ)
#pizza #gotujzwykopem
Klasyczna małgosia. W komentarzu opcja z suszonymi pomidorami, boczkiem, cebulą i oliwą z pomidorów (ʘ‿ʘ)
#pizza #gotujzwykopem
źródło: comment_15813679443hXScSmkyHVlBuINpDcEp1.jpg
Pobierz- 16
źródło: comment_1581367961kfg8mmMf36N7Mhoxp4RLlo.jpg
Pobierz- 22
@Saute: to długa historia. Staram się piec w warunkach domowych pizzę neapolitańską. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w tym temacie, to polecam lekturę facebookowej grupy "Klub Miłośników Pizzy". To prawdziwa skarbnica wiedzy. Samego przepisu nie jestem w stanie Ci streścić, bo znaczenie ma każdy szczegół - hydratacja ciasta, sposób formowania kulek, czas wyrastania i dojrzewania.
W pierwszej kolejności odrzuć wszystkie przepisy z internetu, które mówią o 20 gramach drożdży i
W pierwszej kolejności odrzuć wszystkie przepisy z internetu, które mówią o 20 gramach drożdży i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@kopytakonia: te 600 niby na 3 osoby a tak naprawdę na jedną xd
@kopytakonia: Dokładnie. Każdy krasnal jest chamem.
Dzisiaj na obiad też #pizza
źródło: comment_1581344777IAtGNo5g9PgEfamiKHpSe0.jpg
Pobierz@Saint_Sinner: nie działa we wro
- 2
#pizza z okazji zakończonego międzynarodowego dnia pizzy dojadłem właśnie ostatni slice tego 55cm bydlaka i udaję się na glutenową śpiączkę
źródło: comment_1581297781J9eCfSgWt64HOW4NDRNZET.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Międzynarodowy dzień pizzy. W------m dziś na śniadanie pizzę,na obiad dużą a na kolację mała. Oto moja pitca kolacyjna jeszcze cieplutka
#pizza #jedzzwykopem #jedzenie
#pizza #jedzzwykopem #jedzenie
źródło: comment_1581279285sE13K3Q6rY6DxgdCfEEM7o.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@elf_pszeniczny słuchaj w lutym można w--------c bo zaraz tłusty czwartek :D
Czy tylko ja mam ochotę jebnąć wszystko, zamówić pizze i oglądać Shreka, jak leci ten utwór w radio? ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=RvK8SKZbBWg #radio #shrek #pizza
- 0
@matiimakaka: własnei zamawiam pizze i ogladam szreka




























źródło: comment_158145789787LQ9XE1EB5RC3vMTNXEUu.jpg
Pobierz