#pizza #pizzachallenge #gotujzwykopem

Uwielbiam pizzę z Da Grasso. Uwielbiam ten rodzaj ciasta i ten pomidorowy sos. Jak zbliżyć się do mojego ideału pizzy? Ma ktoś jakieś rady? ?

Wychodziły mi już różne pyszne, ale takiej robić nie potrafię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Można ją nazwać typem pizzy amerykańskiej? Czy to jeszcze nie to?? ! Na pewno to
Kotikitonie_foki - #pizza #pizzachallenge #gotujzwykopem

Uwielbiam pizzę z Da Gras...

źródło: comment_l1PAnJ4HdSL9vlNFJNWU1PO2zKyFjr2x.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ostatnia szósta kulka. Dzisiaj trochę eksperymentów.
Sos pomidorowy z lidla zredukowałem z dodatkiem bazylii, oliwy, soli i czosnku (przyprawa). Już na pizzy posypałem parmezanem. Zdecydowanie na plus ale warto to zrobić wcześniej, i w większej ilości, żeby nie dawać na pizzę gorącego.
Ser mozarella light - moja ulubiona na ten moment.
Chorizo, chyba z carrefoura, lepsze od większości salami dostępnych w sklepach. Poza bardzo dobrym smakiem ma idealny rozmiar i ładnie wygląda na zdjęciach.
Brak
Mishy - Ostatnia szósta kulka. Dzisiaj trochę eksperymentów. 
Sos pomidorowy z lidla ...

źródło: comment_kqXUWep2ab12Bumqg6NFocc48XYuXOpo.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@258esdg: ale smakuje świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pokrojeniu spłynęła minimalna ilość tłuszczu/wody z sosu, a składniki trzymały się na pizzy.
  • Odpowiedz
@arco19: Wygląda to tak, że tzw. runner roznosi kawałki pizzy o różnych smakach i na różnych rodzajach ciasta, chodzi o losowość, żebyś miał możliwość spróbować różnych wariantów smakowych. Jako kelnerka z tejże restauracji odradzam jednak festiwale w weekendy, bo jest więcej ludzi i często bywa tak, że jakieś smaki do ciebie nie dotrą, bo zwyczajnie nie wystarczy kawałków. Ogólnie spoko sprawa, jeśli nie masz ulubionej pizzy, a chciałbyś spróbować czegoś
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Domciu: nie pisałem bo w sumie nie wiem czy to jakaś osoba powiązana z pizzerią. Mogę tylko napisać opinie ponownie o pizzy, że w cholere nie smakowała mi pizza w Stopiątce na Bulwarze Ikara, składników dostałem jak kot napłakał, brokuła to prawie w ogóle nie było na tej pizzy (jedna łodyga, ta łodyga nie różyczka na kawałek). Ciasto to była jakaś porażka, guma jakby ktoś nigdy pizzy w życiu nie
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: @hummel: zamawiałem se z pyszne, stwierdziłem, że poszukam coś nowego, bo w sumie przejadły mi się wszystkie pizze no i coś nowego okazało się cebulactwem na składnikach w pizzy, która z dowozem kosztowała mnie 40zł xD
  • Odpowiedz