• 17
Dzisiaj z braku czasu ciasto wyjąłem z lodówki tylko na 3h co było strzałem w 10. Po takim czasie ciasto jest o wiele lepiej napompowane, bardziej elastyczne i imo lepiej wygląda po pieczeniu. Nawet to słabe salami daje radę xd
Pizza z mąki Basi , hydro 59%. TO 2h Tk 38h kulki Tk ok 55h TO 3h.
#pizza #jedzenie #dietaopartanapizzy #gotujzwykopem
Mishy - Dzisiaj z braku czasu ciasto wyjąłem z lodówki tylko na 3h co było strzałem w...

źródło: comment_DIUeFr8jW8xNZggOIAA6HkgRyPFtNUzm.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mishy: Basia jest za słaba mąką żeby wytrzymać takie czasy, lepsze efekty miałbyś po 3H TO blok, 20H TK kulki i 4H TK kulki xd jak chcesz eksperymentować z czasami musisz mieć silniejsza mąkę. Skoro piszesz czasy w TO i TK to musisz być na grupie KMP, zobacz sobie w plikach pdfa o czasach wyrastania i o W czyli sile mąki xd
  • Odpowiedz
  • 4
Prosciutto, grana padano i rukola, której starczyło tylko na połowę pizzy także drugą dopełniłem pieczarkami.
Pizza z mąki Basi ok 59% hydratacji, TO 2h Tk 38h kulki i TO 24h. Za długi drugi okres w TO, kulka rozlała się w pojemniku i ciężko było już naprawić kształt. Wypiek w piekarniku z kamieniem.

#pizza #jedzenie #gotujzwykopem
#dietaopartanapizzy
Mishy - Prosciutto, grana padano i rukola, której starczyło tylko na połowę pizzy tak...

źródło: comment_BwvrBpAvEfyhF8SmsjTLLBODbvMHpK39.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Niedzielne bieganie i jedzonko.
Fajną pętlę znalazłem w #krakow 12 kaemów plus dowolna możliwość wydłużania o 3,5 lub 4 km na błoniach. Do tego tempo kozackie przy tętnie 75-77 HR Max. Aczkolwiek tempo powoli spadało z dystansem. Do poprawy za tydzień

A w nagrodę moja pierwsza pizza z rukolą i prosciutto. Idealne połączenie. Znalazłem tez odpowiedni dla mnie rozmiar pizzy na kolację - 200g.
Pizza z mąki Basi ok 59% hydratacji, T0 2h
Mishy - Niedzielne bieganie i jedzonko.
Fajną pętlę znalazłem w #krakow 12 kaemów plu...

źródło: comment_ruCAIvTmwGvw9sUkQw0dONELs4o72P0c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj trochę się kręciłem w okolicach Hubskiej więc postanowiłem zobaczyć cóż tak WPK Gładczak mistrz knyszy xD poleca.
Gruba Focca na Hubskiej:
- nie ma gdzie zaparkować
- tylko na wynos bo w środku nie ma miejsca(w sensie żadnego, nie że było zajęte)
- czas oczekiwania 40min i sam sobie pilnuj bo takie bzyczki znane z pasibusów i innych lokali to obca technologia
- drogo jak s-------n (picka za 80zł mmm mmm WPK poleca xD)
shinX - Wczoraj trochę się kręciłem w okolicach Hubskiej więc postanowiłem zobaczyć c...

źródło: comment_kNR4mh8u98bTz1fPP1DA5oTci2FAoSCg.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy orientuje się ktoś czy może być w barze/pizzeri za darmo do pogrania konsola do gier? Bo coś czytałem że różnie może z tym być.
#konsole #playstation #pizza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PAQQ: wygoogluj Cybermachina. Nie pamiętam czy się płaci czy się nie płaci ale za planszowki np. nic nie płaciliśmy. Nie pamiętam jak to z konsolami było.
No ale skoro istnieją takie miejsca od wielu lat to myślę że mogą działać bez problemu.
  • Odpowiedz
Niech się schowa jakaś tam hipsterska włoska pizza z cienkim ciastem. Tylko prawdziwa, tradycyjna polska - na grrrrrubym drożdżowy cieście (koniecznie z mlekiem!), z toną dodatków i z serem - tylko żółtym, tylko na wierzchu!!!

I tak już wyjątkowo użyłem sosu pomidorowego zamiast tradycyjnej cebuli na spód, ale trudno, trzeba było zużyć to, co zalegało w lodówce.

Włosi mogą mi co najwyżej rozwiązać rzemyki u sandałów.

#gotujzwykopem #jedzenie
sasik520 - Niech się schowa jakaś tam hipsterska włoska pizza z cienkim ciastem. Tylk...

źródło: comment_bueFQ79iKBTerOjHclsmT3nVgOAZeXlZ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach