Ale się cieszę i nie mogę doczekać. Jutro wstaję wcześniej żeby nakręcić ciasta, będę pierwszy raz piekł w temperaturze wyższej niż piekarnikowe 250 stopni. Przyjdzie do mnie piecyk do pizzy ( ʖ̯)

Czy jest ktoś z was posiadaczem? Jakieś porady w stylu "do & don't" jeżeli chodzi o pieczenie w takim piecu?

#pizza #kuchnia #gotujzwykopem
b.....e - Ale się cieszę i nie mogę doczekać. Jutro wstaję wcześniej żeby nakręcić ci...

źródło: comment_1590663378hoTiwI5yYFF3Zo9RHOeIx5.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@OLLEKS w sumie to brak jakichs wielkich tipow, mam jakiś tani kamień i to tyle, na początek kładę wszystko na sam dół żeby podpiec spód a później dodaje ser i wrzucam pod grzałkę, piekę na opcji grill parę chwil
  • Odpowiedz