hej #php #pogramowanie
takie pytanie, co waszym zdaniem jest lepszym rozwiązaniem?
przykład:
tworzycie stronke z event schedulerem w #symfony2. W tym schedulerze zarejestrowany użytkownik może tworzyć nowych uzytkownikow i nadawać im różne uprawnienia w ramach swojego stworzonego schedulera oraz kazdy nowo zarejestrowany uzytkownik ma miec mozliwosc stworzenia dowolnego uzytkownika, tzn w bazie moga byc dwaj userzy o loginie "programowanie". Jeden podpiety pod uzytkownika "qwelukasz" ktory stworzyl schedulera, drugi
takie pytanie, co waszym zdaniem jest lepszym rozwiązaniem?
przykład:
tworzycie stronke z event schedulerem w #symfony2. W tym schedulerze zarejestrowany użytkownik może tworzyć nowych uzytkownikow i nadawać im różne uprawnienia w ramach swojego stworzonego schedulera oraz kazdy nowo zarejestrowany uzytkownik ma miec mozliwosc stworzenia dowolnego uzytkownika, tzn w bazie moga byc dwaj userzy o loginie "programowanie". Jeden podpiety pod uzytkownika "qwelukasz" ktory stworzyl schedulera, drugi



























php$to = 'email';
$subject = $_POST['subject'];
$message = $_POST['message'];
php
requireonce('class.phpmailer.php'); //dodanie klasy phpmailer
requireonce('class.smtp.php'); //dodanie klasy smtp
$mail =