Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
larvaexotech
larvaexotech

larvaexotech

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12503
  • Znaleziska 5759
  • Mikroblog 6744
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 39
Davn
Davn
10 godz. i 45 min temu
  • 64
Od kilku dni obserwuje powtarzający się schemat w dyskusjach na temat pogody:

1. Dyskusja zaczyna się od deklaracji że globalne ocieplenie to wymysł lewaków albo naturalny cykl
2. W odpowiedzi taka osoba dostaje zwykle jakiś wykres temperatury i korelacji z działaniami człowieka
3. Z takim wykresem ciężko się kłócić, więc oświecony wolnomyśliciel zmienia argument i odpowiada że po co zarzynać gospodarkę skoro cały świat oprócz Europy ma to w chuju (albo że dane są z
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 8 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 61
Jeżeli uważasz inaczej to z chęcią Cię wysłucham.


@The_Czop_Show: nie uwazam inaczej, ale musisz pewne rzeczy oceniać mniej płytko. UE to jest ogromna gospodarka i swoja polityka moze mocno wplywac na inne rynki. Np auta chinskie, koreanskie, japonskie czy amerykanskie spelniaja rygorystyczne normy ekologiczne, bo te kraje chca atakowac gigantyczny rynek zbytu jakim jest UE. I w konsekwencji np chinczycy maja teraz swoje wlasne euro 6 (jakos inaczej to sie
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 7 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
@kogut_20: ale ja sie zgadzam, ze przepisy ekologiczne odfrunely od rzeczywistosci. Jedynie o co prosze to o patrzenie w szerszej perspektywie
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 7 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@The_Czop_Show: chodzi mi o przyklad. Ja jestem przeciwnikiem przepisow ekologicznych. Ale po prostu stwierdzenie ze UE nie ma na to wplywu swoimi dzialaniami to splycanie tematu. Bo UE to taki duzy gracz, taka duza gospodarka, ze jego dzialania rezonuja na caly swiat w jakims stopniu. Tylko o tyle mi chodzi, zeby oceniac to szeroko i analitycznie, bez takiego plemiennego "hurr durr , rosja sie zbroi, us i chiny robią AI
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 6 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
@kogut_20: to co przekazales to nie jest szersza perspektywa. To zjezdzanie po zaprogramowanej zjezdzalni Twojego swiatopogladu. Oczywiscie, ja tez uwazam ze gdzies tam sie to w UE odkleilo. Ale come on, wiesz przeciez ze zatruwanie weglem i wszystkim co popadnie sasiadow wokol tez nie bylo dobre, nie idealizuj tak tych czasow
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech wczoraj, 05:23:38
  • 1
#chcepogadac

13 lat relacji wlasnie rozbilo sie o sciane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest tu jakas księżniczka co wirtualnego huga da?

Obiecuje nie wysylac siurów ani zarzygiwać żółcia, ot tak o pogodzie nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech
Autor
wczoraj, 05:28:12 via Wykop
  • 0
@teluch: niechcacy wszedlem do pokoju jak odpisywala bolcowi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech
Autor
wczoraj, 05:32:58 via Wykop
  • 0
@teluch: ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 630
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 21.06.2026, 22:12:12 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: chcialem tylko napisac ze bardzo Ci wspolczuje
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 17.06.2026, 17:42:32 via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: a czemu wysrywy? Demografia to zlozony problem ktorego nie da sie wyjasnic jednym zagadnienien (np mieszkania) bo to szereg roznych nakladajacych sie czynnikow,np

- pokolenie po alkoholikach, patusach ktore nie chce miec swoich dzieci bo ma traume
- lepsze mozliwosci podrozowania, korzystania z zycia
- nastawienie na kariere kobiet
- rynek matrymonialny ktory i dla kobiet potrafi byc krzywdzacy i zniechecac do oparcia swojego zycia o chlopa i rezygnacje
  • Odpowiedz

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 18:47:10 via Wykop
  • 0
tylko bezawaryjność


@jegertilbake: eee, nie xD

W automotive za premium uznaje sie marki takie jak BMW, Porsche, Mercedes, Volvo itd. Trudno jednoznacznie je zdefiniować, ale generalnie oferują ogromny komfort, bogate wyposazenie wnetrz, dobre silniki itd ale maja tez swój "premium tax" - producent doi kosmicznie na wszystkim co się da. Np felgi czarne do BMW w konfiguratorze podnoszą cenę o +20k. Felgi k---a.

Jesli definicja premium mialaby byc niezawodnosc to
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 18:49:49 via Wykop
  • 2
@cabis: o i OP jakos zapomnial odpisac :))
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 19:56:02 via Wykop
  • 4
@Oooonieee: widac ze kompletnie nie rozumiesz tego napędu. Chinczycy inaczej podchodza do hybryd - tam gdzie w standardowych hybrydach z europy silnik spalinowy gra dominujaca role a elektryk(i) to dodatek redukujacy zuzycie paliwa, chinczycy to calkowicie odwrocili.

Owszem tam jest 1.5l turbo 143KM ale polaczone z 3 silnikami elektrycznymi o lacznej mocy ponad 400 KM. To auto ma sie czym odpychac, po prostu to inna filozofia projektowania hybryd. Chinczycy wyszli z
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 20:36:57 via Wykop
  • 1
Od 9 miesięcy użytkuję Omoda 9 z tego samego koncernu. Nakręciłem nim już 30k i auto mi się mega podoba. Kupiłbym jeszcze raz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czy bym komuś polecił? To już sprawa jest bardziej skomplikowana. Bo niestety, nie ma róży bez kolców.

Na plus dla auta to to że naprawdę ma vibe premium. Okej, wnętrze będzie trochę gorsze niż w BMW, zawias będzie gorszy niż np z Volvo, będzie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 16.06.2026, 10:30:01 via Wykop
  • 0
@Oooonieee: pierwszym postem udowodniles ze nie rozumiesz, bo pojemnosc spaliniaka ma tu drugorzedne znaczenie
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 16.06.2026, 10:31:42 via Wykop
  • 0
@paliwoda s--------j

@Boss86: a przepraszam ile mialem przejechac jak auto jest ledwo rok na rynku? Mam je 9 miesiecy
TickJackson
TickJackson
15.06.2026, 07:26:02
  • 5
#f1 Sezon 2025 Hamiltona to był jednak wypadek przy pracy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 11:05:41 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: w 2011 hamilton dostał sromotny w------l od buttona, aby potem wygrac 6 mistrzostw.

Nie mozna mowic o tym czy kieroeca jest dobry czy zly bez postawienia pytania "kiedy"
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 11:59:14 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: czyli wychodzisz z założenia że Hamilton jest kiepski, tak?
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 14:29:09 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: no ale wychodzac z takiego zalozenia to nie mozesz ocenic nikogo i nigdy bo w f1 95% to fura, nie oszukujmy sie.

Widac to bylo na przykladzie russela ktory w williams zajmowal ostatnie lub przedostatnie miejsce a jak na 1 race wskoczyl w merca to mial szanse to wygrac, bez adaptacji do teamu, procedur, obslugi bolidu itd.

Moim zdaniem Lewis to jest jeden z najlepszych kierowcow swiata. To ze mial najlepszy
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 16:45:27 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: dobra no to kto Twoim zdaniem jest tym dobrym?

Vettel? Jeszcze wieksza hustawka formy, RBR z lat 2010-2013 to byla rakieta i zamiatal, ale potem? Dostal wjeby od Riccardo, a potem w Ferrari mial bolid mogacy zagrozic dominacji Merca i kompletnie położył ten potencjał.

Moze Senna? Wiesz ze 80% sukcesu tego czlowieka wynika ze stracil zycie na torze (z calym
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 18:38:12 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: dobra to moze inaczej. Bo dyskusja o tym, ze kierowca jest najlepszy nie ma za wiele sensu jak przywolujesz ludzi z innej epoki. Masz racje to byla na tyle inna formula, ze mozna to nawet juz traktowac jako osobna dyscypline sportu. Wtedy to bylo z-----------e na limicie az do mety, dzisiaj to jest obsluga komputera, zarzadzanie silnikiem, oponami, bateria i c--j wie czym jeszcze.

Nie zgodze sie z tym ze
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 19:44:17 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: no jak Ty uwazasz ze Max nie placze to chyba ogladamy inne wyscigi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 20:03:14 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: ogolnie mam wrazenie ze kazdy topowy kierowca ma taki vibe ze jest takim fiutem i chwycibsie wszystkiego zeby wygrac. Czy to Verstappen czy Vettel czy Hamilton czy Schumacher. Grzeczni zawsze sa nr 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 20:16:24 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: pełna zgoda
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 12:08:50 via Wykop
  • 6
@everybodykombinerki: wiadomo, ze ludzie tak popedzają i to jest c-----e.

Ale z drugiej strony, ja bardzo czesto mam sytuacje taka ze ktos "wyprzedza" na tyle oddalone od siebie pojazdy ze luką na prawym pasie jestem go w stanie pyknac i to bez wduszania gazu w podloge.

I to juz mnie w-----a, bo z takiego zalozenia to mozna caly czas jechac lewym bo pewnie za 3km zza horyzontu na pewno wyskoczy
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 14:23:52 via Wykop
  • 1
@Tmr2: jesli jestem w stanie wejsc w te luke, zjechac na prawy pas, przyspieszyc i wcisnac sie na lewy przed zawalidrogę bez wymuszania i ryzykowania to znaczy ze miejsce tego kogos bylo na prawym!!
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 14:34:00 via Wykop
  • 2
@Tmr2: to i tak jest c--j, bo taka sytuacja zdarza sie raczej sporadycznie. W wiekszosci przypadkow ktos po prostu wyprzedza sobie tira 120kmh i nie mam z tym problemu, wyprzedzi sobie i zjedzie i po temacie. Kazdy jedzie tyle na ile sie czuje, nie ma problemu.

Najbardziej mnie w-------a p--------e lenie bo widzi taki tira 500m dalej i mu sie nie chce zjechac tylko kwitnie na tym pasie. Albo tych
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 14:41:00 via Wykop
  • 0
@Tmr2: no ja tez robie ponadprzecietnie, wyjdzie z 45k+ rocznie i generalnie nie ma zle. Ale ogolnie szczerze wolalnym odcinoowy pomiar na kazdym kawalku autostrady i eski
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
14.06.2026, 21:33:42
  • 1
Polskie tłumaczenie Mass Effecta sprawia że Wrex gada jak złotówa z Zakopanego xD
#gry #masseffect
Red_u - Polskie tłumaczenie Mass Effecta  sprawia że Wrex gada jak złotówa z Zakopane...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 15.06.2026, 06:16:16 via Wykop
  • 0
@Red_u: ciekawostką jest to, że ten dubbing jest niepoprawny - "angielski" wrex tak nie mówi :)

Ale właśnie ten dubbingowany mi się bardzo podoba, ma swój styl. Kiedy jedziesz w windzie z ekipą i nagle słyszysz Wrexa:

"Muszę sobie kości rozprostować.. dajcie mi coś do r------------a"
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
14.06.2026, 09:41:03
  • 1
#lemans jest jakiś livetiming który pokazuje okrazenia od ostatniego boksu i virtual energy tank?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 14.06.2026, 09:42:27 via Wykop
  • 5
@mvmxks:

https://livetiming.fiawec.com/session/18130/live/charts/gap-progression?includeSeriesIds=396,409,410&autoplay=true&trackCarLabel=DRV&columns=LastLap,VET&rsFilters=All&chart-category=Ranking

Musisz sobie kliknac w kolumne np z czasem i tam wybierasz co chcesz widziec, zaznacz VET
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 14.06.2026, 09:33:36
  • 7
#lemans

Strasznie #83 tempa brakuje, chwila po SC i juz tak w plecy sa. Zakladam ze P5 to max o co dzis walcza?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech
Autor
14.06.2026, 09:37:36 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: a jestes w stanie tak +/- powiedziec z czego to wynika? Bo auta i tak sa sztucznie zrownywane tym BoP prawda? Probouje troche zrozumiec ten sport, nigdy nie ogladalem wczesniej
  • Odpowiedz
rysiekryszard
rysiekryszard
13.06.2026, 11:58:57
  • 309
Kobiety to idealnie dzisiaj rozegrały xD. Cały system społeczno-gospodarczy pod nie, mimo, że w rocznikach 90+ co trzecia kobieta nigdy nie będzie matką, a w rocznikach 2010+ co druga. Za pomocą aplikacji randkowych utworzyły sobie męskie haremy, gdzie stada spermiarzy prężą muskuły i próbują się im tam przypodobać. One oczywiście szukają tych 2 % najlepszych chadów.

Skoro szukają tylko chadów, to jak niby praktycznie każda kobieta w wieku 20-40 jest w związku?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 23:30:43 via Wykop
  • 0
@rysiekryszard: kobiety to ksiezniczki i trzeba je na rekach nosic, frustracie-cipeuszu

( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz

964

Petycja przeciwko ograniczeniom Google w używaniu plików APK

Petycja przeciwko ograniczeniom Google w używaniu plików APK

Petycja zebrała blisko 200 000 podpisów, ale Google mimo sprzeciwu użytkowników wprowadza restrykcje na pliki APK. Autor zachęca do odwiedzenia keepandroidopen.org, gdzie znajdziecie informacje o obejściu blokad i dalszym sprzeciwie wobec Google. Dziękuje społeczności Androida za walkę o otwartość.

nameisnull
z
change.org
dodany: 13.06.2026, 12:14:32
  • 122
  • #
    technologia
  • #
    android
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 18:15:21 via Wykop
  • -1
@glupiJakWyborcaKonfederacji: zaraz powstanie nowy otwarty system, konkurencja dla androida i swiat przejdzie na ten nowy system. Rynek nie lubi prozni, niewidzialna reka rynku, upadlińcy i tylko konfunia mordeczko.

597

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 104
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 18:12:23 via Wykop
  • 69
@bossssob: nawiązanie do socjalizmu jest bardzo trafne. Ogólnie ten trend jest znany jako "zgównowacenie" (enshittification).

Chodzi o to, że gigantyczne korporacje *nie muszą* już tworzyć jakościowego produktu. Mają taki zasięg, środki i pozycje na rynku, że choćby wytwarzali największe g---o to i tak nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji.

I niestety, w dobie dzisiejszych zasięgów i sile kapitału, standardowy kapitalizm po prostu nie działa. Choćbyś napisał 1000x lepszą wyszukiwarkę
QtasPan
QtasPan
QtasPan
13.06.2026, 06:23:45
  • 142
Bambinizm wjechał na pełnej.
W komentarzu dalsza część
QtasPan - Bambinizm wjechał na pełnej. 
W komentarzu dalsza część

źródło: 1000020857

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 10:17:06 via Wykop
  • 1
@kyloe: sluchaj, ja jestem pro zwierzecy, mam psy papugi itd i nienawidze wykiepkow trujących jadem na "psiarzy".

Ale gdzies trzeba postawic brutalna granice. Szczur jest szkodnikiem, podobnie jak komar itd. A kot i pies jest zwierzecien domowym?

Dlaczego? Bo tak. To ludzka definicja ktora sobie przyjelismy i nie ma sensu szukac tu logiki. Im wiecej cech ludzkich i dluzsza historia wspolzycia z ludzmi tym bardziej powaznie bedzie traktowane dane zwierze.
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 15:02:04 via Wykop
  • 0
Dlaczego? Bo tak.


@Marysiabaton: no i o to w tym chodzi. Granica jest umowna. Come on- nawet prawnie zabicie komara a zabicie psa to zupelnie rozne perspektywy. Preparaty do zabijania komarow sa w kazdym sklepie, a skrzywdzenie psa jest przestepstwem sciganym z urzedu.

A oba organizmy to takie samo zycie, jak kazde
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
13.06.2026, 06:43:01
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 10:07:36 via Wykop
  • 29
obok osoby w kryzysie bezdomności przejdzie bez patrzenia na nią


@sruba_m3: bo osoby bezdomne nie mają puszystych futerek i słodziutkich wielkich czarnych oczek.

Wybiorcza empatia i tyle. Oczywiscie gdyby ta pani miala miec w swoim domu szczury to natychmiast zawolalaby deratyzatera i wtedy bylaby to tzw "inna sytuacja".
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 14:57:37 via Wykop
  • 0
@Marysiabaton: to chyba troche bardziej zlozony problem. Bo "edgelordy" tez sa czesto niejako rzuceni w dane miejsce. C-----i rodzice, alkoholizm w rodzinie, nieprzepracowane traumy, fobie spoleczne czy nawet zwyczajne siedzenie na wykopie i nakrecanie sie wzajemnie.

Problemem jest brak swego rodzaju edukacji, ludzie nie chca przepracowywac swoich traum, korzystwc z uslug specjalistow, czy nawet zwyczajnie wyjsc ze swojej strefy komfortu. Prosciej jest jojczyc jaki to swiat jest zepsuty a kobiety
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
13.06.2026, 05:38:34
  • 284
Zapytacie mnie dlaczego nienawidzę #psiarze? To nie jest tak, że nienawidzę, ja po prostu uważam, że są brudasami, psy zastępują im dzieci, a dodatkowo są ludźmi bez honoru i każdy jest winny tylko nie ich debilne zachowanie.

Ale też gdy miałem 16 czy 15 lat ciągano mnie i brata po sądach, patusy pomyślisz?

Tak się składa, że gdy ja już smacznie spałem w domu, podobnie jak mój brat, to
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 10:02:31 via Wykop
  • 1
@SamiS: ale Cie muszą wtedy w------ć ćwierkające ptaki z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
13.06.2026, 05:29:13
  • 970
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 09:51:12 via Wykop
  • 3
@jmuhha: Kubica zdobył pole position w 2008 a nie 2005. I bylo to w bahrajnie ktory odbyl sie wtedy w kwietniu, wtedy ludzie nie jezdza na wakacje :P w kanadzie startował z P2
  • Odpowiedz

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 12.06.2026, 20:41:59 via Wykop
  • -1
@luukasz1905: gdyby to bylo takie proste to juz dawno by to bylo zrobione. Napisanie takiego sklepu - 2tyg i mam gotowa wersje beta :P

Ale problem jest w tym, ze "wystarczy zrobic lepszy produkt" to urojenia konfederatow-kapitalistow. W praktyce allegro w-------i cie pozycja i sila rynkowa, potem wysra i o tobie zapomni. Shopee probowalo i co? I nic.

Booking kradnie 30% z kazdej rezerwacji, podobnie pyszne. I nie ma na
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 13.06.2026, 09:30:26 via Wykop
  • 0
@luukasz1905: minusujesz, to serio - przedstaw mi plan jak masz zamiar wykosic cos takiego jak booking, allegro, pyszne, booksy, petsy czy jakikolwiek inny agregat tego typu. Podziel sie ta wiedza.

Ej a wiesz co, bo wykop wszystkich w-----a - c-----o dziala, ma kiepska moderacje, popelnia bledy decyzyjne itd. To co moze niech ktos napisze lepszy wykop i wszyscy tam pojda? Bo tak bedzie, prawda?? ( ͡° ͜ʖ ͡
El_Kamilos23
El_Kamilos23
10.06.2026, 18:21:06
  • 130
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?

Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
El_Kamilos23 - Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D...

źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888

Pobierz

Czy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?

  • Jeszcze jak! 78.9% (1068)
  • Komu to potrzebne? 21.1% (286)

Oddanych głosów: 1354

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 11.06.2026, 20:10:55 via Wykop
  • 0
@simon32: z suv jest tak, ze sa dwa rodzaje ludzi:

1. Ludzie ktorzy lubią suvy
2. Ludzie, ktorych nie stac na suvy

:P
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech 11.06.2026, 19:54:04 via Wykop
  • 0
@Zakrentas: ma wszystkie wady mieszkania:

Brak prywatnosci, mniejszy metraz

..i domu:

Koniecznosc martwienia sie o trawnik, ogrodzenie, elewacje, ogrzewanie, dach itd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.07.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking