Mój nowy UPS do serwerowni. Cena może duża - 2400zł, ale
1. Normalnie będzie zasilał moją serwerownie
2. A jak wyjadę gdzieś w las, to wezmę go ze sobą.
Te standardowe UPS mnie wkurzają, bo baterię padają bardzo szybko... i oby chociaż długo działały.
A
1. Normalnie będzie zasilał moją serwerownie
2. A jak wyjadę gdzieś w las, to wezmę go ze sobą.
Te standardowe UPS mnie wkurzają, bo baterię padają bardzo szybko... i oby chociaż długo działały.
A























Nie powiem, łyso mi teraz :)
#nfz #nieprogramowanie #szpitale #szpital