✨️ Najlepsze kraje do emigracji w 2023 roku
Jaki kraj będzie najlepszy do #emigracja? Znam angielski i myślę że nie byłoby problemu nauczyć się przynajmniej komunikatywnie lokalnego języka. Moje doświadczenie to głównie korpo w Polsce typu SSC, czyli wiecie jakieś GL, raporting i te sprawy. Celowałbym raczej w zachód lub północ bo wydają mi się najlepsze do życia i relatywnie blisko do Polski w razie czego.

#praca

Jaki kraj?

  • Niemcy 13.3% (20)
  • Holandia 10.0% (15)
  • Szwecja 7.3% (11)
  • Norwegia 22.0% (33)
  • Dania 35.3% (53)
  • UK 12.0% (18)

Oddanych głosów: 150

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę se w swojej mieścinie w #niemcy z psem na ławce i na 8/10 osób przechodzących obok mnie nie mówi po niemiecku. Sam jestem Ausländer, ale trochę mnie to przeraża, bo moja mieścina to typowe wypiździewo xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracam z #niemcy #drezno, przystanek we #wroclaw , wyszedłem na chwilę na ulicę żeby złapać świeżego powietrza. Od razu inaczej się oddycha. Całe miasto żyje, ludzie chodzą, gadają. W Dreźnie nawet w dzielnicach imprezowych było jak w kościele. Kobiety tu tak z 10 razy piękniejsze. Nawet do autobusy dosiadło się kilka takich świnek co jednej w Dreźnie przez tydzień nie spotkałem.

Dobrze być z powrotem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Chłop porównuje 3 największe miasto w Polsce, pełne studenciaków do 13 miasta w Niemczech na obsranym wschodzie pełnym neonazioli XD
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Jak jesteś ogarniętym facetem z dobrą pracą to spokojnie wyrwiesz i Niemkę w dużym mieście i też bez problemu będzie po angielsku z Tobą rozmawiać. Ale jak jesteś robolem z magazynu mieszkającym w hotelu robotniczym to bez szans u jakiejkolwiek nawet Ukrainki xD
  • Odpowiedz
Od środy siedzę sobie w #drezno #niemcy, zwiedziłem kawał miasta, okolice, kilka innych. Ewidentnie jest to bardzo niemiecka okolica, mało arabusów i innych ciapatych, turystów też nie wielu, a jeśli to głównie Polacy, Czesi lub Ukraińcy.

I spoko, ale rynek świń jest tu tragiczny xd zdarzają się tu dziewczyny ładne, nawet dość zgrabne, ale żeby się trafiła chociaż jedną sztunia 10/10 jakie w Polsce spotykasz dziennie kilka razy,
marcelus - Od środy siedzę sobie w #drezno #niemcy, zwiedziłem kawał miasta, okolice,...

źródło: 1000036370

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawa Eurowizji i głosowań na reprezentantów poszczególnych krajów oraz gównoburz z tym związanych, to idealna okazja do przypomnienia o faktach, których niezdolność do przyswojenia w Polsce przez przeciętnego prawaka jest idealnym żerowiskiem dla ruskich propagandy, naturalnie targetowanej na mindset urojeń, kompleksów i ludzi gotowych z uporem maniaka zaprzeczać sobie samym.

W ogóle ten temat nie byłby wart zauważenia, gdyby nie parę ciekawostek.

Polska nie dostała punktów od Ukrainy (kwik) a powinna (kwik) bo
zafrasowany - >Sprawa Eurowizji i głosowań na reprezentantów poszczególnych krajów or...

źródło: 30264

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach