Wszystko
Najlepsze
Archiwum
578
Lot nad zniszczoną Warszawą

- 252
- #
- #
- #
- #
- #
- #
587
Lipsk: wzorowy imigrant, działacz na rzecz "integracji uchodźców"...

- 48
- #
- #
- #
- #
- #
600
Protesty w Niemczech związane z niezgodnością ograniczeń z konstytucją

- 97
- #
- #
- #
- #
- #
280
A z wyłączonym silnikiem ląduje tak.

- 57
- #
- #
- #
- #
- #
@hlebak: ok bo cię nie zrozumiałem do końca myślałem ze to ironnia w pierwszym poscir. Myslalem ze tw8erdzisz ze im zle idzie bo tak caly e tvpis mowia debile ;)
Dzięki wirtualnej rzeczywistości (VR) jeden kontroler lotów może już obsługiwać zdalnie kilka odległych lotnisk. Brzmi jak sci-fi. Ale to testowany już system DLR, niemieckiego odpowiednika NASA.
Więcej, link do znaleziska: Lotniskowa kontrola lotów możliwa już zdalnie dzięki rzeczywistości wirtualnej!
Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!
#lotnictwo #scifi #samoloty #ciekawostki #vr #technologia #niemcy #europa #dlr #gruparatowaniapoziomu #informatyka #it #wirtualnarzeczywistosc #kamery #monitoring #aircraftboners
Więcej, link do znaleziska: Lotniskowa kontrola lotów możliwa już zdalnie dzięki rzeczywistości wirtualnej!
Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!
#lotnictwo #scifi #samoloty #ciekawostki #vr #technologia #niemcy #europa #dlr #gruparatowaniapoziomu #informatyka #it #wirtualnarzeczywistosc #kamery #monitoring #aircraftboners
- lenovo99
- gory_wysokie
- ArtyQ
- bigi
- Cerasus
- +9 innych
@yolantarutowicz: proszę
- yolantarutowicz
- smatthy
- nieaktywny_88
- ogrodow_wonsz
- geuze
- +52 innych
@yolantarutowicz: mem o lagach.jpg
- lenovo99
- Crock92
- foxminator2000
- konto usunięte
- BQP
- +1 innych
- 4
Mamy tu jakiegoś lekarza lub lekarkę która emigrowała do Niemiec?
Mielibyśmy z małżonką kilka pytań.
#pytanie #niemcy #koronawirus
Mielibyśmy z małżonką kilka pytań.
#pytanie #niemcy #koronawirus
@jmuhha: nie marnujcie życia i jedźcie. Jak zostanie tu 3 emerytowanych lekarzy na krzyż to może dopiero wtedy cokolwiek się zmieni na lepsze. Jak możecie zaobserwować "słabość" PIS względem lekarzy podczas aktualnego kryzysu epidemiologicznego trwała może 4 tygodnie i znów zaczęli tryb "w kamasze i kawaleryjska szkoła"
- jmuhha
- Porywaczek
- deptacz_gnoju
- miki4ever
- Gantzu
- +7 innych
- 7
@jmuhha: Jezeli lubisz żyć w wiecznym monty pythonie i pracować po 300h miesiecznie to Polska jest swietnym krajem, jeżeli chcesz za normalne pieniądze popracować etat+3-4 dyżury w ugruntowanym systemie gdzie traktują cię jak człowieka to definitywnie emigracja.
- jmuhha
- Usunelem_Konto
- deptacz_gnoju
- miki4ever
- megawatt
- +2 innych
https://www.wykop.pl/link/5456475/dziecieca-armia-hitlera-dywizja-hitlerjugend-przerazala-fanatyzmem/
#mikroreklama #historia #ciekawostkihistoryczne #drugawojnaswiatowa #niemcy
zapał tych nastoletnich żołnierzy robił duże wrażenie m.in. na gen. Heinzu Guderianie i gen. Erwinie Rommlu. Członkowie dywizji Hilterjugend podejmowali się misji, których nigdy nie podjęliby się żołnierze Wehrmachtu. Ci młodzi chłopcy potrafili się rzucać z ładunkami wybuchowymi pod wrogie czołgi.
#mikroreklama #historia #ciekawostkihistoryczne #drugawojnaswiatowa #niemcy
@darosoldier: dokonywali też licznych zbrodni wojennych.
konto usunięte via Android
- 0
@darosoldier po przeczytaniu tego wpisu nie wchodzę w artykuł
"Dlatego Cottbus ma tak mało zarażonych" - taki artykuł opublikowała dziś gazeta "Lausitzer Rundschau".
Okazuje się że lekarze, politycy zarówno z pozostałej części Brandenburgii jak i kraju, "patrzą z mieszanką ciekawości i zazdrości" na 100 tysięczne miasto położone 40 km od granicy z Polską (Gubin, Lubuskie).
Na początek parę faktów:
- na 100 tysięcy mieszkańców w Niemczech, 78 jest zarażonych (zdiagnozowanych).
- na 100 tysięcy mieszkańców w Bawarii, 262 osoby są zarażone
Okazuje się że lekarze, politycy zarówno z pozostałej części Brandenburgii jak i kraju, "patrzą z mieszanką ciekawości i zazdrości" na 100 tysięczne miasto położone 40 km od granicy z Polską (Gubin, Lubuskie).
Na początek parę faktów:
- na 100 tysięcy mieszkańców w Niemczech, 78 jest zarażonych (zdiagnozowanych).
- na 100 tysięcy mieszkańców w Bawarii, 262 osoby są zarażone
- bajerek
- tutajinnylogin
- marekzjarek
- posepny1
- jannar24
- +2 innych
@MolibdenowyTadeusz: To co piszesz mialo tez miejsce w szpitalach w NRW, masz i linie telefoniczne w kazdym miescie i nakaz noszenia maseczek przez personel, zakaz urlopow, to wszystko bylo(przynajmniej w Rejencji Detmold)
konto usunięte via Android
- 257
W poniedziałek, 20.04.2020 ma odbyć się konferencja z decyzją w sprawie luzowań ograniczeń w gastronomii i turystyce w Niemczech.
Jest ktoś ciekawy? Jak tak to mogę, tak jak ostatnio, zrobić streszczenie. Chętni mogą zaobserwować tag #niemcy
#koronawirus
Jest ktoś ciekawy? Jak tak to mogę, tak jak ostatnio, zrobić streszczenie. Chętni mogą zaobserwować tag #niemcy
#koronawirus
- Zelek
- Praemislia
- golomb13
- bary94pl
- bizancjo
- +252 innych
@MolibdenowyTadeusz zrób i zawołaj, bo nie śledzę tagu
- SVP1
- dom021
- serekpyszny
- bartmni
- nserdon
- +43 innych
wołaj
- norbert108
- IronKon
- Vvam
- serekpyszny
- FapFolder
- +19 innych
- 91
- 28
ciekawe czy podczas decyzji Merkel o wpuszczeniu syryjczyków do Niemiec miałeś takie same zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Patelniaszczy: Tak. (Możesz sobie sprawdzić na wykopie). To była decyzja nie tylko humanitarna, ale i mądra długofalowo.
- repostuje
- erni13
- SirKacperos
- krzych0
- terion
- +23 innych
- 25
coś nie doinformowania bo gdzie czytam to pisze jedna osoba zaraza dwie.
A ona mówi jeden do jeden
@Sl_w_k_1: bez ograniczeń 1 osoba zaraża 2-3 osoby, chociaż momentami Niemcy twierdzą że było nawet do 7 osób. Teraz mają mniej niż 1 bo liczba nowych chorych spada (oraz spada liczba aktywnych chorych - czyli definitywnie są poniżej 1).
Przez ograniczenia chcą zredukować zarażanie (bo to jest kwestia prawdopodobieństwa) do maksimum 1:1, a
- konto usunięte
- Kempes
- pur_pur
- krzych0
- ppawel
- +20 innych
UWAGA!
#wszczurzymkinie dziękuje za okrągłe 7 subów i wchodzi na pełnej w rok 1913
Aby rozbić się o wspaniałego szermierza Baldaka, czyli tytułowego
Studenta z Pragii.
Film ten jest pierwszym na mojej liście filmem pełnometrażowym (co mniej więcej znaczyć u nas będzie umownie
dłuższy niż te pół godzinki) i wg pierwszy romans. Wg wikipedii jest to godzinny horror :/.
Historia jest prosta ale zachęca widza by cały czas oglądał co się
#wszczurzymkinie dziękuje za okrągłe 7 subów i wchodzi na pełnej w rok 1913
Aby rozbić się o wspaniałego szermierza Baldaka, czyli tytułowego
Studenta z Pragii.
Film ten jest pierwszym na mojej liście filmem pełnometrażowym (co mniej więcej znaczyć u nas będzie umownie
dłuższy niż te pół godzinki) i wg pierwszy romans. Wg wikipedii jest to godzinny horror :/.
Historia jest prosta ale zachęca widza by cały czas oglądał co się
@szunis: ja wiem że tagi na wykopie różnie działają, ale nie jest tak ze jeśli subujesz "filmnawieczor" a dodasz na czarną #wszczurzymkinie" to przestaną Ci się wyświetlać posty @wytrzzeszcz z tym tagiem? :-)
974
Ile fabryka dała, czyli grzanie 372 km/h LaFerrari na niemieckiej autostradzie

- 361
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Tak jak wczoraj informowałem dzisiaj wrzucam druga serie Deutsche Welle-Warum Nicht do nauki jezyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozwolę sobie uzyc tagu #poradnikniemieckiego -Moze mała współpraca abyśmy nie stali sie wrogami (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Link:Deutsche Welle
W razie pytań odnośnie doniesień prasowych z niemiec proszę woląc @RedNews
Jeżeli nie chcesz przegapić następnych materiałów śledź mnie na
►YT
►FB
►IG
lub
Pozwolę sobie uzyc tagu #poradnikniemieckiego -Moze mała współpraca abyśmy nie stali sie wrogami (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Link:Deutsche Welle
W razie pytań odnośnie doniesień prasowych z niemiec proszę woląc @RedNews
Jeżeli nie chcesz przegapić następnych materiałów śledź mnie na
►YT
►FB
►IG
lub
- konto usunięte
- sanchopancho
- Qrystus
- konto usunięte
- Trypsynka
- +5 innych
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (10)
Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr
Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr
! @caalkiem_nowe03 @sanchopancho @Qrystus @andrzela @Trypsynka @2ndEarlOfRochester @JudeMason @22kinga100 @cartsy @Sferox
Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr
Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr
! @caalkiem_nowe03 @sanchopancho @Qrystus @andrzela @Trypsynka @2ndEarlOfRochester @JudeMason @22kinga100 @cartsy @Sferox
- 1
@andrzela: uu zly wpis XDDD sorry ludziska
1948
Ahmad który żyje z socjalu otrzymał 18 000€ korona-pomocy dla samozatrudnionych

- 131
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2011
Niemiecki Trybunał Konstytucyjny: obywatele mogą protestować w czasie pandemii

- 99
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 82
- KKK1987
- konto usunięte
- erni13
- WsioWPariadkie
- sgnp_20
- +77 innych
- 29
@Castellano: Myślałem że to spalone Notre Dame czy coś XD
Państwo z dykty. Serio, znajomy z niemiec mi wysłał zdjęcie z parku i ludzie normalnie chodzą i spędzają czas, policja tylko pilnuje by były odstępy. : / spójrzcie za okno jaka ładna pogoda i jak nic nie można w tej ha tfu polsce zrobić bo mamy rząd lamusów i umysłowych miernot.
#polska #koronawirus #niemcy #patologiazewsi #bekazpisu #tvpis
#polska #koronawirus #niemcy #patologiazewsi #bekazpisu #tvpis
@czywamsienudzi: bo to cywilizowany naród nie to co my :)
@czywamsienudzi: Potwierdzam, mam przysłać później zdjęcie?
- 615
- 1103
@unhit: oj jak bym chciał żeby w naszym rządzie osoby wypowiadały się w podobny sposób, nie robiąc z ludzi debili tylko wykładać kawę na ławę i uświadamiać ludzi z czym borykamy się w skali całego państwa ... niestety głównymi cechami narodowymi u nas jest cwaniakowanie, kolesiostwo i wieczne "wiedzenie wszystkiego lepiej" połączone z ciągłym krytykowaniem. Niestety nie ma u nas miejsca na rzeczowe rozmowy i opieranie się na faktach oraz liczbach,
- pozdroxxx666
- Tajch
- wykop_lub_zakop
- silentpl
- Piwniczny_haker
- +1098 innych
- 1004
@Yelonek: Zaskocze cie, w Niemczech generalnie wszystkie decyzje sa oparte na liczbach. Np. nie ma 500 plus, tylko jest 204€ plus, ktore jest modyfikowane co roku zaleznie od inflacji, bezrobocia, itd.
Teraz wytlumacz mi jak polski rzad wyliczyl, ze akurat rowno 500zl to jest to co jest potrzebne i dlaczego nie zmienia sie to co roku.
Teraz wytlumacz mi jak polski rzad wyliczyl, ze akurat rowno 500zl to jest to co jest potrzebne i dlaczego nie zmienia sie to co roku.
- wykop_lub_zakop
- Tajch
- KUKL
- silentpl
- Piwniczny_haker
- +999 innych
402
Koronawirus. Już 61 proc. zakażonych w Niemczech wyzdrowiało

- 104
- #
- #
- #
- #
- #
codzienna porcja #koronastats dla #wlochy #hiszpania #niemcy #francja - dalsze wykresy w 2 komentarzach poniżej (zabrakło oficjalnych danych Niemiec)
następuje zrównoleglenie trendu do osi X (coraz mniejsze codzienne spadki) - spodziewanie wydłuża się horyzont końca epidemii, ale za to trafność prognozy jest dzięki temu coraz lepsza
prognozy liniowe wg. spadającego trendu (wygładzonego liniowo) stosunku ilości chorujących do zakażeń:
WŁOCHY
- zachoruje jeszcze 112.649 (łącznie 281.590)
- umrze jeszcze 14.783 (łącznie 36.953)
-
następuje zrównoleglenie trendu do osi X (coraz mniejsze codzienne spadki) - spodziewanie wydłuża się horyzont końca epidemii, ale za to trafność prognozy jest dzięki temu coraz lepsza
prognozy liniowe wg. spadającego trendu (wygładzonego liniowo) stosunku ilości chorujących do zakażeń:
WŁOCHY
- zachoruje jeszcze 112.649 (łącznie 281.590)
- umrze jeszcze 14.783 (łącznie 36.953)
-
- 0
@kontrowersje: patrząc jak kszałtują się wykresy widać, że dla Francji jest spory zgrzyt i tam data zkończenia będzie późniejsza, a we Włoszech epidemia wcześniej się zaczęła i z tej estymacji wynika, że później u nich się zakończy,
Takie pytanie co z sernikiem miał jakiś czas temu wrócić? #niemcy
- Cogdziejak
- alternatereality
- RedNews
- konto usunięte
- chaberr
- +1 innych
@bsl: Sernik stał się Niemcem na 100% i już nie wróci
#!$%@? mirki, gość w robocie zemdlał, okazało się, że ma koronkę, a ja z gościem miałem kontakt na początku zmiany i teraz kwarantanna ( ͡° ʖ̯ ͡°) #koronawirus #kwarantanna #niemcy
- 15
@Murzins: Co Wy tam za testy macie? Ciążowe, że tak szybko wynik?
- konto usunięte
- OsraneMajtyXD
- Roccus
- kupczyk
- bestnickever
- +10 innych
- 3
@Murzins: potwierdzam, byłem tą koronką
483
Wyprzedzające się składy ICE na prostej - 265 vs 250 km/h

- 165
- #
- #
- #
- #
- #
- #
































#wegry #neuropa #polityka #konserwy #bekazlewactwa
#tusk #europa #wermacht #niemcy
Niesamowite jak można wyciągać konsekwencje wobec rzekomych członków rodziny zbrodniarzy.
Pozostaje napisać xD