Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: A pogadasz z przeciętnym Niemcem to Ci powie, że atom trzeba było ubić, bo drogi był i w ogóle fuj. Jak się posłucha tego bredzenia, to można odnieść wrażenie, że niektórzy to mają gwóźdź w głowie i w ostatnim czasie zaczął im rdzewieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@derezeus: nie wątpię, patrząc po tym że nawet nie odsunęli tego w czasie, biorąc pod uwagę sytuację.
Ale z mojego (francuskiego) punktu widzenia to dobra wiadomość
  • Odpowiedz
A pogadasz z przeciętnym Niemcem to Ci powie, że atom trzeba było ubić


@derezeus: No nie wiem, poza kompletnymi baranami kazdy z kim rozmawialem na ten temat mowi ze to czysta glupota.
No ale moze to specyfika branzy technicznej, gdzie ludzie doskonale wiedza ze prad nie bierze sie z gniazdka.
Nawet ostatnio rozawialem na ten temat z jednym typeczkiem i zlapal straszny bol p--y bo niby DE mialo nowoczesniejsze reaktory
  • Odpowiedz
@PiotrFr Tak z ciekawości ile wychodzi kWh w zryczaltowanej jednostce wliczając opłaty itp?

W sensie całkowity koszt brutto podzielony przez zużyte kWh, sam jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
@PiotrFr No to jest różnica, bo płacę koło 0.31 zryczaltowanej kWh (z opłatami) w zdeklarowanym rocznym zużyciu 3800kWh.

Ehh.. Przynajmniej spożywka u Was droższa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No nie wiem, poza kompletnymi baranami kazdy z kim rozmawialem na ten temat mowi ze to czysta glupota.

No ale moze to specyfika branzy technicznej, gdzie ludzie doskonale wiedza ze prad nie bierze sie z gniazdka.


@NexciaK: tu Cie zaskoczę bo spotkałem się z takim "mysleniem" wśród ludzi technicznych, dobrze wykształconych.. argument jest taki że najpierw musimy się przemęczyć ale warto w imię bezpieczeństwa oraz ma to wymusić przejście na
  • Odpowiedz