Mirki, piszę w bardzo ważnej sprawie. Skonsultuję ją z prawnikiem, ale chciałbym zasięgnąć także Waszej porady, bo często wiecie o mało znanych szczegółach.
Moja mama od kilku lat otrzymuje świadczenie pielęgnacyjne z racji opieki nad niepełnosprawnym członkiem rodziny. Z racji wieku mogłaby przejść na emeryturę, ale tego nie robi - emerytura byłaby niższa od świadczenia pielęgnacyjnego, więc woli zostać na etapie braku ustalonego prawa do emerytury. Niedawno zmarł jej





























źródło: HHgysVodrEhmKSVB
Pobierz