Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
loality-gaming
loality-gaming

loality-gaming

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 280
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 265
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
Zielonka021124
Zielonka021124
Zielonka021124
28.09.2025, 17:34:58
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 09.04.2026, 20:08:24 via Wykop
  • 0
@Zielonka021124: jeszcze żeby Ci lekarze faktycznie leczyli :)
  • Odpowiedz
sept
sept
12.03.2016, 07:07:13
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 10.03.2026, 19:25:06 via Wykop
  • 0
@sept: i jak wariacie udało się wygrać?
  • Odpowiedz
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 21.03.2026, 19:37:55 via Wykop
  • 0
@sept: chodzę na psychoterapię byłem na 5 spotkaniach :) psycholog mówi, że leki nie potrzebne i żeby nie brać bo mogą zrobić papkę, osłabić popęd i impotencja jak coś to pv
  • Odpowiedz
nowywinternetach
nowywinternetach
02.06.2022, 19:51:08
  • 0
Czy koferdam można użyć po to by odizolować wiercący się język przy leczeniu innym niż kanałowe? Np. borowaniu 7 mek. Żeby go tam nie uszkodzić w czasie wiercenia i jak się nim jednak ruszy np. przy połykaniu śliny.

#stomatologia #stomatolog #dentysta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 20.02.2026, 15:16:05 via Wykop
  • 0
@affairz: a jak robiłem leczenie kanałowe zęba jedynki bez koferdamu bo w sumie lekarz nawet nie zaproponował ani też nie korzystał z mikroskopu to okey czy on mógł ocenić że nie ma takiej potrzeby i dlatego tego nie wykorzystał? Mam jeszcze do leczenia kanałowego czwórkę, szóstkę górna i czwórka wypełnienie a szóstka odbudowa czy do tego poprosić o ten mikroskop i koferdam? I da się przy tym jakoś w miarę
  • Odpowiedz
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 21.02.2026, 05:02:03 via Wykop
  • 0
@affairz: okey to na następne dwa zęby poproszę o to
  • Odpowiedz
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 21.02.2026, 17:28:10 via Wykop
  • 0
@affairz: to jeszcze musi dokończyć szlif tego filara no i muszę czekać 2 tygodnie na koronę 03.03 jadę na ten szlif a 17.03 mam tą koronę mieć założoną, a w poniedziałek zadzwonie i zapytam czy stomatolog leczy pod mikroskopem i koferdamem i ewentualnie zmienię w tej placówce https://dentamax.com.pl/ bo ogólnie tam dobre ceny są i pozacentrum krakowal, za leczenie kanałowe jedynki zapłaciłem 500 zł a za ten wkład z włókna
  • Odpowiedz
j.....e
j.....e
konto usunięte 11.02.2026, 15:48:52
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 15.02.2026, 17:22:44 via Wykop
  • 1
@ja-jesio-ne: a ja tak poza tematem zapytam w co warto teraz iść zawodowo myślę nad przebranżowieniem, zrobiłem jakiś kurs analityka danych, SQL, python i nie wiem czy w wieku 28 lat jest jeszcze szansa się doszkolić i wcisnąć w temat? Myślę też przysiąść do matury i może jakieś studia ale tutaj też nie mam za bardzo pomysłu :/ zazdroszczę innym że rodzice od początku im mówią masz zostać lekarzem i
  • Odpowiedz
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 20.02.2026, 15:09:46 via Wykop
  • 0
@ja-jesio-ne: mogę pracować z ludźmi ale męczące to jest strasznie pracowałem w sklepie to masakra. A spawanie ciężko przez ten kręgosłup :/ myślałem nad analiza danych, księgowość, Excel i może jakieś biuro albo coś z domu, jeszcze myślę nad podejściem do maturu
  • Odpowiedz
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 21.02.2026, 05:03:07 via Wykop
  • 0
@ja-jesio-ne: praktycznie tak bo wszystkiego na robocie się nauczyłem, a w biurze to mam doświadczenie staż 5 miesięcy no i myślę właśnie ogarnąć excela, mature i próbować kolejny staż może
  • Odpowiedz
Mr_Swistak
Mr_Swistak
11.01.2017, 10:54:38
  • 3
Hej!
Macie jakieś sprawdzonych dentystów, w Krakowie, w miarę fajnych cenowo których możecie polecić?
Moja #rozowypasek musi załatwić chirurgiczne usuwanie 8emki oraz korone licową i fajnie by to było zrobić w miarę dobre pieniądze. Jak to wygląda przy robieniu na #nfz

#krakow #stomatologia #dentysta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 19.02.2026, 18:12:18 via Wykop
  • 0
@feelbeats: jak praktycznie od ręki?
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
09.11.2023, 04:44:37
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 29.12.2025, 05:20:35 via Wykop
  • 0
@michal1498: a sprawdzałeś fundacja ADHD?
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
24.12.2025, 16:03:35
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 28.12.2025, 21:39:16 via Wykop
  • 0
@MrPawlo112: szkoda że go nie ma
  • Odpowiedz
Lord-Penetrator
Lord-Penetrator
30.07.2025, 08:06:12
  • 0
#adhd Zna ktoś wiarygodną poradnię w Krakowie? Prawdopodobnie mam adhd albo add i być może autyzm. Czy warto wydawać 1-2 k na diagnozę? Czy oni robią sensowne badania?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 27.12.2025, 19:47:49 via Wykop
  • 0
@Dastamit: nie każdy chce pracować jako Cieć a takie adhd może przeszkadzać w realizacji swoich celów zawodowych
  • Odpowiedz
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 27.12.2025, 19:48:39 via Wykop
  • 0
@Lord-Penetrator: a czemu nie możesz wykonywać normalnej pracy?? i jak się to u Ciebie zakończyło? mam podobnie silna motywacja do dzialania, chęć zmiany zawodu.
  • Odpowiedz
programista_wykopek
programista_wykopek
21.03.2023, 09:03:25
  • 0
Hej byczki. Dziś jestem hakier i potrzebuje odblokować iphona. Oczywiście właściciel nie pamięta haseł do swoich kont iTunes i telefonu. Udało mi się przywrócić do ustawień fabrycznych, ale i tak wymaga zalogowania się do iTunes. Całe życie człowiek siedzi na androidach i nie wie gdzie szukać. Jakie są fora dla appla coś na zasadzie xda dla android??
#iphone #apple #telefony #ios #itunes
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 25.12.2025, 02:56:47 via Wykop
  • 0
@programista_wykopek: i jak udało się?:)
  • Odpowiedz
Niebadzlosiem
Niebadzlosiem
03.06.2022, 11:04:07
  • 8
Kupiłem GloomHeaven Szczęki Lwa. GRA WYMIATA. Na podium razem z Talizmanem z dodatkami!
Jednak ma minus że posiada tylko jedną planszę i jedną paczkę naklejek. Gorzej jest w Pandemic Legacy.
Czy spotkaliście się z innymi grami "jednorazowymi" ? Mam nadzieję że to nie będize nowy trend by zwalczyć odsprzedaż gier...
Dlatego wrzucam mapę miasta i "naklejki". Polecam wydrukować i nakleić sobie na własnej kartce a nie mapie z pudełka.
Albo wydrukować sobie
Niebadzlosiem - Kupiłem GloomHeaven Szczęki Lwa. GRA WYMIATA. Na podium razem z Taliz...

źródło: comment_1654254214PfmRkJ32SeIk2WDH70eMMY.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 23.12.2025, 14:23:04 via Wykop
  • 0
@Raziel92: nie każdy gra w planszowki po to żeby patrzyć w ekran :)
  • Odpowiedz

1659

Oczyszczanie zatok i nosa w kilka minut

Oczyszczanie zatok i nosa w kilka minut

u mnie działa, polecam

Mateusz_G
z
youtu.be
dodany: 03.10.2021, 14:59:06
  • 188
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 21.12.2025, 18:37:28 via Wykop
  • 0
@dino_guyy: ale jak wywaliłeś te zęby To Ci się poprawiło?
infernus9977
infernus9977
22.10.2024, 14:57:58
  • 0
Ktoś testował FILA RAY TRACER TR 2 MID w zimę? Czy te bucisze tylko do 3-10st xD Ktoś zna może coś w podobnym stylu ale stricte ocieplanego? #buty #butyzimowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 23.11.2025, 18:39:48 via Wykop
  • 0
@infernus9977: właśnie się zastanawiam nad nimi xd
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
30.07.2017, 16:08:20
  • 4
Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową? Będzie większa jeśli nigdy nie miałem kredytu/rat? Cz do kredytu hipotecznego zawsze trzeba mieć wkład własny? A jak nie mam wkładu własnego, to mogę skorzystać z MDM? Jest tu ktoś ogarnięty w takich sprawach? Jaki bank najlepiej wybrać? Ten, w którym mam konto czy jakiś inny?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kredyt #banki #bank #hipoteka #kredythipoteczny
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 20.11.2025, 05:52:39 via Wykop
  • 0
@delyr: i ile takich żelazek trzeba wziąć żeby poprawić historię
  • Odpowiedz
MagicznyMateusz
MagicznyMateusz
08.08.2020, 13:07:57
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 15.11.2025, 14:41:53 via Wykop
  • 0
a jakaś fajna miejscówka z dosyć umiarkowanymi cenami w hucie??:D
  • Odpowiedz
Strusiekmcze
Strusiekmcze
Strusiekmcze
07.12.2016, 00:45:47 via iOS
  • 1
Jakiś ciekawy lokal z dobrym piwem w krk w weekend? #krakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loality-gaming
loality-gaming
loality-gaming 15.11.2025, 14:33:24 via Wykop
  • 0
podbijam coś w 2025 roku w krakowie żeby się napić piwka w miare spokojne miejsce :D ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Siemkazwiedzam

  • 27yo

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking