@sept: chodzę na psychoterapię byłem na 5 spotkaniach :) psycholog mówi, że leki nie potrzebne i żeby nie brać bo mogą zrobić papkę, osłabić popęd i impotencja jak coś to pv
Czy koferdam można użyć po to by odizolować wiercący się język przy leczeniu innym niż kanałowe? Np. borowaniu 7 mek. Żeby go tam nie uszkodzić w czasie wiercenia i jak się nim jednak ruszy np. przy połykaniu śliny.
@affairz: a jak robiłem leczenie kanałowe zęba jedynki bez koferdamu bo w sumie lekarz nawet nie zaproponował ani też nie korzystał z mikroskopu to okey czy on mógł ocenić że nie ma takiej potrzeby i dlatego tego nie wykorzystał? Mam jeszcze do leczenia kanałowego czwórkę, szóstkę górna i czwórka wypełnienie a szóstka odbudowa czy do tego poprosić o ten mikroskop i koferdam? I da się przy tym jakoś w miarę
@affairz: to jeszcze musi dokończyć szlif tego filara no i muszę czekać 2 tygodnie na koronę 03.03 jadę na ten szlif a 17.03 mam tą koronę mieć założoną, a w poniedziałek zadzwonie i zapytam czy stomatolog leczy pod mikroskopem i koferdamem i ewentualnie zmienię w tej placówce https://dentamax.com.pl/ bo ogólnie tam dobre ceny są i pozacentrum krakowal, za leczenie kanałowe jedynki zapłaciłem 500 zł a za ten wkład z włókna
@ja-jesio-ne: a ja tak poza tematem zapytam w co warto teraz iść zawodowo myślę nad przebranżowieniem, zrobiłem jakiś kurs analityka danych, SQL, python i nie wiem czy w wieku 28 lat jest jeszcze szansa się doszkolić i wcisnąć w temat? Myślę też przysiąść do matury i może jakieś studia ale tutaj też nie mam za bardzo pomysłu :/ zazdroszczę innym że rodzice od początku im mówią masz zostać lekarzem i
@ja-jesio-ne: mogę pracować z ludźmi ale męczące to jest strasznie pracowałem w sklepie to masakra. A spawanie ciężko przez ten kręgosłup :/ myślałem nad analiza danych, księgowość, Excel i może jakieś biuro albo coś z domu, jeszcze myślę nad podejściem do maturu
@ja-jesio-ne: praktycznie tak bo wszystkiego na robocie się nauczyłem, a w biurze to mam doświadczenie staż 5 miesięcy no i myślę właśnie ogarnąć excela, mature i próbować kolejny staż może
Hej! Macie jakieś sprawdzonych dentystów, w Krakowie, w miarę fajnych cenowo których możecie polecić? Moja #rozowypasek musi załatwić chirurgiczne usuwanie 8emki oraz korone licową i fajnie by to było zrobić w miarę dobre pieniądze. Jak to wygląda przy robieniu na #nfz
#adhd Zna ktoś wiarygodną poradnię w Krakowie? Prawdopodobnie mam adhd albo add i być może autyzm. Czy warto wydawać 1-2 k na diagnozę? Czy oni robią sensowne badania?
@Lord-Penetrator: a czemu nie możesz wykonywać normalnej pracy?? i jak się to u Ciebie zakończyło? mam podobnie silna motywacja do dzialania, chęć zmiany zawodu.
Hej byczki. Dziś jestem hakier i potrzebuje odblokować iphona. Oczywiście właściciel nie pamięta haseł do swoich kont iTunes i telefonu. Udało mi się przywrócić do ustawień fabrycznych, ale i tak wymaga zalogowania się do iTunes. Całe życie człowiek siedzi na androidach i nie wie gdzie szukać. Jakie są fora dla appla coś na zasadzie xda dla android?? #iphone #apple #telefony #ios #itunes
Kupiłem GloomHeaven Szczęki Lwa. GRA WYMIATA. Na podium razem z Talizmanem z dodatkami! Jednak ma minus że posiada tylko jedną planszę i jedną paczkę naklejek. Gorzej jest w Pandemic Legacy. Czy spotkaliście się z innymi grami "jednorazowymi" ? Mam nadzieję że to nie będize nowy trend by zwalczyć odsprzedaż gier... Dlatego wrzucam mapę miasta i "naklejki". Polecam wydrukować i nakleić sobie na własnej kartce a nie mapie z pudełka. Albo wydrukować sobie
Ktoś testował FILA RAY TRACER TR 2 MID w zimę? Czy te bucisze tylko do 3-10st xD Ktoś zna może coś w podobnym stylu ale stricte ocieplanego? #buty #butyzimowe
Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową? Będzie większa jeśli nigdy nie miałem kredytu/rat? Cz do kredytu hipotecznego zawsze trzeba mieć wkład własny? A jak nie mam wkładu własnego, to mogę skorzystać z MDM? Jest tu ktoś ogarnięty w takich sprawach? Jaki bank najlepiej wybrać? Ten, w którym mam konto czy jakiś inny? #pytanie #pytaniedoeksperta #kredyt #banki #bank #hipoteka #kredythipoteczny