Mireczki możecie polecić jakaś siłownie w okolicach metro sluzew albo metro wilanowska? #warszawa #silownia #mikrokosy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Fitster
via iOS- 2

Gorasul
- 0
@Fitster: Tak, dzisiaj trafiłem na gościa, który chodzi na http://fitfightclub.pl/. Jest podobnie, ale w cenie 150 zł możesz mieć siłkę + 4 treningi boksu. Chyba sam się skuszę.
Fitster
- 0
@Gorasul: to przy Tesco jest
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AdiLDZ: Już po treningu,
Ogólnie słowem wstępu: ostatnio brałem przedtreningówkę ponad rok temu, nigdy nie pijałem kawy, nie ruszałem beta alaniny i tej całej reszty co jest w składzie. Więc sprawa oczywista, działanie na pewno u innych będzie słabsze.
Na pewno pobudzenie świetne - 40 minut po spożyciu już raźnym krokiem z odczuciem naspeedowania z-----------m w stronę siłki.
Siła - no tutaj ciężko powiedzieć, bo miesiąc temu wróciłem po prawie
Ogólnie słowem wstępu: ostatnio brałem przedtreningówkę ponad rok temu, nigdy nie pijałem kawy, nie ruszałem beta alaniny i tej całej reszty co jest w składzie. Więc sprawa oczywista, działanie na pewno u innych będzie słabsze.
Na pewno pobudzenie świetne - 40 minut po spożyciu już raźnym krokiem z odczuciem naspeedowania z-----------m w stronę siłki.
Siła - no tutaj ciężko powiedzieć, bo miesiąc temu wróciłem po prawie
@mocart: okej wielkie dzięki za recenzję! Do tej pory dopiero jedną przedtreningówkę brałem raptem miesiąc, więc kfd będzie następne
Co sądzicie o treningu
pn push
wt pull
śr \
czw / wolne lub aero+brzuch
pt push
pn push
wt pull
śr \
czw / wolne lub aero+brzuch
pt push
@JamMasterJay: Tak
@NormanCroucher: 2 tygodnie to już konkretny staż. Ile w przysiadzie bez sprzętu pyka?
- 3
@NormanCroucher: Skoro zacząłeś i polubiłeś, to jeżeli nie znudzi Ci się za szybko, to gratulacje - od teraz już ZAWSZE będziesz za mały i NIGDY nie zobaczysz zadowalających Cię efektów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rób zdjęcia i mierz się od początku, bo inaczej przez rok będzie Ci się wydawało, że nie masz efektów.
Rób zdjęcia i mierz się od początku, bo inaczej przez rok będzie Ci się wydawało, że nie masz efektów.
- 1
Mirki jako, że z nowym rokiem chciałbym coś zmienić to narazie odstępuje od siłowni i biorę się z powrotem za MMA, dodatkowo chciałbym w dni wolne od treningów zacząć #streetworkout, mamy tutaj jakichś zwolenników tego typu aktywności? Bazę mam po siłowni, na starcie zrobię ~12 dobrych technicznie podciągnięć szerokim nachwytem (waga 95kg) jaki więc mi polecacie trening dla początkujących w tym kierunku? Czy mogę przeskoczyć pewien etap? #silownia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Matis666: i szczęśliwego nowego Mirko
- 1
Dzwoni do mnie matka z informacją, że powinienem uważać na swój kręgosłup, a zwłaszcza na odcinek lędźwiowy. Ja jedno wielkie wtf, a ona mi mówi, że była u bioenergoterapeuty, pokazałą mu moje zdjęcie, a typ bez ogródek stwierdził powyższe, dodając, że muszę uważać na przyszłość.
Oczywiście miał rację (na razie po części), inaczej bym tego nie pisał, ale ostatnio byłem u fizjoterapeuty, który stwierdził, że kręgosłup mam na 5, a problem dotyczy spiętych
Oczywiście miał rację (na razie po części), inaczej bym tego nie pisał, ale ostatnio byłem u fizjoterapeuty, który stwierdził, że kręgosłup mam na 5, a problem dotyczy spiętych
- 1
@elwino: Nie no, jasne, że zamierzam iść konwencjonalną drogą. W tym wpisie chodziło mi bardziej o to w jakich warunkach została postawiona diagnoza.
- 0
@Gorasul: pewnie określił to na podstawie Twojej budowy ciała albo postawy, jeśli ktoś ma często styczność z różnymi takimi przypadkami to pewne rzeczy widzi na pierwszy rzut oka
konto usunięte via iOS
- 0
@amarantowy: to Ty?
@amarantowy: łączę się w bólu z typem po prawej, #przeklenstwomalychlydek
- 3
- 1
@Hadzi: Ok, przejrzałem trochę opinii w necie i coś mogę podpowiedzieć - bo widzę, że wygląda to bardzo podobnie co w innej sieciówce fitness: Pure. A do Pure chodziłem przez kilkanaście miesiecy.
1. Traktuj podpisaną umowę tak jakbyś podpisał umowę z operatorem. Tylko śmierć zwalnia Cie z płacenia abonamentu. Jeśli boisz się, że się wyprowadzisz, stracisz zapał czy znajdziesz sobie inne sportowe hobby: daj sobie spokój. Nawet jeśli jest teoretycznie możliwość
1. Traktuj podpisaną umowę tak jakbyś podpisał umowę z operatorem. Tylko śmierć zwalnia Cie z płacenia abonamentu. Jeśli boisz się, że się wyprowadzisz, stracisz zapał czy znajdziesz sobie inne sportowe hobby: daj sobie spokój. Nawet jeśli jest teoretycznie możliwość
@Hadzi: mowisz o tym na termach? Poerwsza wlota za free. Maja half racka czyli cos dla polprzysiadow bo nizej na tym nie zejdziesz. Jedno stanowisko do przysiadow. Ogolnie slabo to widze. Jak cos to juz lepiej pure za 99zl.
konto usunięte via iOS
- 2
Mirki jako, że rzuciłem palenie i jakos mi 4 tydzień leci to mam zamiar zabrac sie za #silownia. Jestescie w stanie mi polecić jakas w #krk w centrum? Zależy mi na tym zeby schudnąć bardziej niz nabrać masy mięśniowej i potrzebuje kogos kto by mnie w to wprowadził i jakas dietke moze pokazał . Chodziłem do fitbystep na królewskiej, ale jakos mi sie średnio podobało bo ścisk.
- 0
@gruszak: http://multi-fitness.pl/ cały sprzęt jest, spoko ludzie, bez napinki, jest miejsce dla każdego i nie jest to "fitness" pomimo, ze tak ma w nazwie ;)
- 0
@gruszak: Platinium Wadowicka, Młyn na Dolnych Młynów - tu i tu do 15 jest luz. Dieta - zapotrzebowanie kaloryczne sobie policz, rozpisz dobrą michę na 4-5 posiłków dziennie bilans na 0 i regularnie jedz, ogranicz picie (max 1 lampka wina wytrawnego) albo całkiem wyklucz. W niedziele zrób sobie 1 posiłek luźny co byś nie zwariował. Jak nie masz kumpla to zapłać za 3-4 treningi personalne i niech Ci instruktur pokaże
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@arkeraymor: raczej #pokazlustro
@arkeraymor: na siłowni się ćwiczy, a nie robi zdjęcia
http://www.wykop.pl/link/2154310/nie-masz-motywacji-do-cwiczen-zaraz-ci-sie-poprawi/
ja pierdziole
przecież każdy prawilny #mikrokosy wie, że trening najlepszy się robi w pojedynke
to
ja pierdziole
przecież każdy prawilny #mikrokosy wie, że trening najlepszy się robi w pojedynke
to
- 8
Koniec redukcji! Świadomej, czyli licząc kalorie - redukowałem ponad dwa miesiące, utrzymując podaż kalorii na poziomie ok. 2500 kcal B:T:W na poziomie ok. 85:220:60 na 75kg/182 cm wzrostu. Żywienie wysokotłuszczowej z dużym wpływem diety KWaśniewskiego. Klasyczne skinnyfat ze studenckim brzuchem piwnym.
Trening
Trening opierałem na 5x5 stronglift, zero cardio/interwałów. Ponadto miałem przerwę w ćwiczeniach na łączną ilość ok. 3 tygodni, czyli sporo.
Kilogramy
Trening
Trening opierałem na 5x5 stronglift, zero cardio/interwałów. Ponadto miałem przerwę w ćwiczeniach na łączną ilość ok. 3 tygodni, czyli sporo.
Kilogramy
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Przemiana rapera Nullo z 3W, a historia przemiany w kawałku "Zabiłem grubasa"
#mikrokosy #silownia #motywacja #pewniebyloaledobre
#mikrokosy #silownia #motywacja #pewniebyloaledobre
źródło: comment_vmTBtraVH83CBVGJxoRuE9Rhebyc9h01.jpg
Pobierz@radoslaw-radoslaw: co ta broda robi z człowiekiem.
PS. w ciągu roku taka zmiana przy naturalnych ćwiczeniach - niemożliwe.
PS. w ciągu roku taka zmiana przy naturalnych ćwiczeniach - niemożliwe.
- 62
- 1
Jeszcze dwa, trzy tyg. na 5x5 Billa Stara i kończę po 3 miechach z przerwami ten trening. Efekt - większa siła, mniej tłuszczu (-5 kilo), mięśnie - status quo. Jestem gdzieś na etapie ok. 73 kg na 181 cm z małymi "boczkami piwnymi", fatu mam koło 17%, a michę na poziomie 2400-2600 kcal przy diecie wysokotłuszczowej - Kwaśniewskiego.
Kolejnym etap to robienie masy mięśniowej, a w związku z tym:
1. zmiana michy - większa
Kolejnym etap to robienie masy mięśniowej, a w związku z tym:
1. zmiana michy - większa
- 0
@pokey: zobaczymy, przez miesiąc ćwiczeń jeszcze zmniejszę bf i wtedy chyba przejdę na push/pull 3x w tygodniu systemem AB
@Gorasul: rób jak uważasz. Ja może trochę przesadzam bo po redukcji nie uzyskałem efektów jakie chciałem i obawiam sie masowania i może stad jestem przewrażliwiony. A w p&p o nogach nie zapominasz?























