Wpis z mikrobloga

Koniec redukcji! Świadomej, czyli licząc kalorie - redukowałem ponad dwa miesiące, utrzymując podaż kalorii na poziomie ok. 2500 kcal B:T:W na poziomie ok. 85:220:60 na 75kg/182 cm wzrostu. Żywienie wysokotłuszczowej z dużym wpływem diety KWaśniewskiego. Klasyczne skinnyfat ze studenckim brzuchem piwnym.

Trening

Trening opierałem na 5x5 stronglift, zero cardio/interwałów. Ponadto miałem przerwę w ćwiczeniach na łączną ilość ok. 3 tygodni, czyli sporo.

Kilogramy i siła

Wyzylować, nie wyzylowałem się, ale fat zszedł na tyle, że już nie wciągam brzucha xD. Wygląda ok. Jednocześnie przy spadku masy tłuszczowej nie zauważyłem większych spadków masy mięśniowej, podobnie z siłą.

Co jadłem

Żywienie wysokotłuszczowe - codziennie jajecznia lub sadzone. Wieprzowina w różnych wariacjach z warzywami, śledzie w śmietanie, śmietana 36% z owocami i twarożek, sałatki oparte na tłustych serach + warzywa i mój faworyt - kawa z masłem. Zdarzały się oczywiście wyskoki typu trzy piwa i trochę chipsów, dwa kfc i niestety - sporo czekolady i to mlecznej z dużą ilością węgli, przerzuciłem się więc na gorzką. Starałem się pic więcej wody, herbat.

Samopoczucie

jak to na redukcji - dajta mi co do jedzenia, bo nie wyczymie xD. Spadek testosteronu wyczuwalny. Lekki głód, cięższe treningi. Ciągnęło mnie bardziej do gównianego, słodkiego żarcia, czego nie miałem przed redukcją. Towarzyszko też ucierpiałem, bo zmniejszyłem ilość spotkań ze znajomymi, co wynikało nie tylk oz chęci trzymania diety, ale niechęci do wychodzenia.


Co teraz? Zwiększam ilośc kalorii do niecałych 3k na początek. Systematyczne treningi, bo w lato to bywało z tym słabo i to nie wcale przez aurę wakacyjną, ale różne sprawy na polu osobistym. Trening trzymam na razie ten sam ... zobaczymy jak pójdzie :).

#mikrokosy #zycienatlusto #silownia #dieta
  • 12
  • Odpowiedz
@paziu: właśnie tego w sobie nie rozumiem, bo mały nie jestem, trochę mięśni, trochę fatu, a taka waga.

@churagan: nie będę się ośmieszał po 7 miesiącach przerywanych ćwiczeń i ok 4 miechach diety, ale na styczeń wrzucę na pewno.

@kamdz: ty gnijesz, a mi bicek rośnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@paziu: tak źle nie jest, mam aktualnie prawie 34, przy czym teraz lepiej zarysowany. Poza tym teraz ważę z 73 kg max

@ktoszpolnocy: Dokładałem co trening, ale jak już osiągałem rekordowe dla mnie wyniki, to miałęm przerwę dwa tyg. w treningach, a potem powolutu wracałem dwa kolejen tyg. do tych rekordów, by znów mieć przerwę dwa tyg. i aktualnie, od jutra - będę właśnie je pokonywał, już prezy
  • Odpowiedz
@Gorasul: ale zaczynałeś 5x5 dopiero na redukcji czy już przed też ćwiczyłeś tym trybem? Bo ja teraz mam 5x5 od 3 tygodni bodajże, jeszcze pociągnę z 5-6 tygodni i redukcja. Właśnie doszedłem do ciężarów które już mi się bardzo cieżko polepsza, w przysiadach dokładam co drugi trening. Się zastanawiam czy jak przejdę na redukcję to i ciężary zredukować o kilkanaście procent, czy może przejść sobie na jakieś FBW i potem
  • Odpowiedz
@Gorasul: Przymasuj synu bo trochę mało ważysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też robiłem 5v5 stronglifts przez długi czas, ale jakieś dwa miesiące temu dodałem do tego typowe ćwiczenia pod hipertrofię i widzę lepsze wyniki
  • Odpowiedz
@kamdz: Piwna, pięknie rozkładająca sie wokół brzucha oponka. Aż żal było zrzucać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Maks miałem 34,5 no chyba że źle mierze ,ale raczej wątpię.

@ktoszpolnocy: Przed redukcją. Na redukcji będzie Ci cholernie ciężko, chyba że trening będziesz prowadził po obfitym posiłku, najlepiej z dodatkiem kawy i rano. Im później, tym gorzej.

@Xonar: Się robi ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz