Wpis z mikrobloga

@domino01: żadnych sterydów nie brał. Znam Patrycjusza osobiście. Zobacz, że w lipcu miał brzuch i trochę tłuszczu. I mięśnie pod tym. Zredukował tłuszcz i przypakował i oto efekt.
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: Ke? I sugerujesz, że typ spalił bęben i zrobił takie mięśnie naturalnymi ćwiczeniami w niecały rok? KPISZ? :)

@proba1: Nie jest to możliwe. A to dlatego, że przy zbyt intensywnych ćwiczeniach spalasz mięsień. Jak nie masz restdejów to robisz sobie krzywdę, a mięśnie nie rosną. Ergo: taka przemiana wymaga czasu. I na pewno nie roku, a - przy dobrych wiatrach - co najmniej trzech.
  • Odpowiedz
@WinyI: bzdura. widac po pierwszym zdjeciu ze jest zalany ale pod spodem juz miecho jest. przy rozsadnym prowadzeniu jest jak najbardziej mozliwe wyciecie sie bez znaczacej utraty miesa. nie wiemy jak wygladal jego plan, jaki mial bf itd. nie widzielismy jego analizy skladu masy ciala. mowienie jednak ze to nie mozilwe na sucho jest bolem dupy
  • Odpowiedz
@proba1: nie bólem dupy, a stwierdzeniem faktów. wiem, bo startowałem z identycznej pozycji co on i po roku, przy intensywnych ćwiczeniach 3x w tygodniu i diecie, osiągnąłem to, co on miał w lutym.
  • Odpowiedz
@WinyI: ok ale co ty porwnujesz moze miales mniej miecha niz on na starcie. ja np w 3m przy treningu 5x w tygodniu zjechałem z bf 10% przy utracie miecha 0,4kg. wiem bo mialem analize skladu ciala na starcie i po. a miecha mam nad program ponad 5 kg mimo redukcji. inna sprawa ze pewnie nullo ma trenera pesonalnego ktory mu to wszystko ogarnia wiec postepy mial lepsze niz ty czy
  • Odpowiedz