Taka stara i matowa grafika podoba mi się dużo bardziej niż ta błyszcząca i jaskrawa w nowszych częściach. Gdzieś tak około 2010 roku była moda na te nienaturalnie błyszczące grafiki,w Hitmanie Absolution to dobrze widać.
Moje psych na NFZ Reeeee Medi to nie, jedynie psychoterapia i max co może dać to bupropion.
Dostałem diagnozę i lek (medi) od prywatnego lekarza. Po tylu latach leczenia w końcu czuję się dużo lepiej.
Mam pytanie czy komuś w ogóle pomógł bipropion na adhd? Ja się po nim czułem może o 20% lepiej ale bardziej wprowadzał nerwowość czy nadpobudliwość niż taki medikinet.
Bez diagnozy ani opinii to medikinetu i tak byś nie dostał.
Mi welbox pomógł w odmuleniu się, bez leków często mam mgłę mózgową razy trzysta i brak energii. Czasem pobudzał aż za mocno, bo nie mogłem spać, ale z perspektywy czasu oceniam go dobrze.
Naukowcy opisują zjawisko, w którym im gorzej śpimy, tym trudniej zasnąć kolejnej nocy. Mózg wchodzi w tryb alarmowy, a organizm zaczyna traktować sen jak zagrożenie zamiast odpoczynku. To błędne koło bezsenności, które dotyka coraz więcej osób przez stres, ekrany i rozregulowany rytm dobowy.
Ej wykopy znalazłem ten odważnik w garażu u dziadka, ale nie wiem w jakiej walucie jest podany ciężar, ktoś ogarnia? W smaku też mocno metalowe, jak bateria ale inaczej
@robert-kuzba: i dobrze zrobiła, unia wymogła akceptację cookies oraz związany z nimi zakresem rod i obecnie planuje uproszczenie tej procedury. Właśnie, żeby te zgody nie wyskakiwały w tak w---------y sposób, bo to już decyzja samych właścicieli stron.
#adhd #medycyna Czy z podejrzeniem adhd lekarz może mi wypisać leki przez teleporade albo jakis receptomat? czy to tak samo jak z psychotropami typu benzo ze tylko stacjonarnie?
Jak się oduczyć tego fatalizmu? Mam 34 lata i od lat wydaje mi się, że nic w życiu mnie nie czeka - nic dobrego. W sensie, że już minął czas na ułożsnie sobie życia. Chciałabym mieć ten optymizn, że jeszcze będzie fajnie. Im się jest starszym tym bardziej doskwiera samotność, może dlatego. Właśnie standardowo sobie popłakuje nad swoim życiem i jego bezsensem. W każdym razie mając taki nastrój nawet nie próbuje niczego
@Ana77: w tym wieku możesz jeszcze spokojnie zacząć od nowa. Oczywiście braki z przeszłości będą o sobie dawać znać, ale wciąż masz czas. Porównuj się tylko do siebie z przeszłości. Dla wygrywa, które całe życie miał wsparcie, sukcesem będzie założenie firmy. Dla kogoś z depresją – fakt, że w ogóle wstanie z łóżka. To są bardzo względne rzeczy, których społeczne role nie uwzględniają. Zresztą, wiele osób nie ogarnia dorosłego życia,
Taka stara i matowa grafika podoba mi się dużo bardziej niż ta błyszcząca i jaskrawa w nowszych częściach.
Gdzieś tak około 2010 roku była moda na te nienaturalnie błyszczące grafiki,w Hitmanie Absolution to dobrze widać.
źródło: 597039953
Pobierz