Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 13
Może ZTM tnie kursy, ale nie u mnie :P Urbino już testowany w grze. Jeszcze dopracować kolory muszę. Dla porównania Ursus City Smile 12 jadący obok. Ursusy są trochę wyższe od Solarisów i udało mi się to odzwierciedlić :P
#citiesskylines #lublin
#citiesskylines #lublin
źródło: 20230627210222_1
Pobierz- 3
- 3
@monox12: Gurła, obróciło
#lublin jak to burza. u nas?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Żodyn się nie spodziewał burzy w Lublinie wraz ze słońcem
#lublin
#lublin
- 1
#lublin
Co jest kuwa burza
Co jest kuwa burza
#lublin xD
#blacharstwo #lakiernictwo #lublin #stluczka Niefortunnie miałem stłuczkę z mojej winy na parkingu późnym wieczorem, poszkodowany wgniecenia i rysy na lewym przednim błotniku. Właściciel mówił że ostatnio robił błotnik bo miał stłuczkę inna i zamknął się w okolicach 1000zł, nie jest to trochę za dużo jak za wymianę elementu który kosztuje max 350 + robocizna? Proszę o info fajnie jakby ktoś miał też namiary na
źródło: received_149547611475980
Pobierz@Blacked200304 Nie wydaje mi się że 1000 to dużo. Uczciwa cena jak za używaną część. Ciesz się że nie w ASO. Pamiętaj że użytkownik będzie kilka dni bez auta. Łączne koszty upierdliwości tematu przekraczają imo koszty materiałów i robocizny. Choć z OC byłoby za darmo. Po to ono jest
@Blacked200304: ja to bym powiedział, że mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) zależy jeszcze co to za auto, blacharze też mają bardzo różne stawki, ale ogólnie ostatnio wszystko poszło w górę, ale 350 zł za element to chyba ze szrotu, jeszcze trzeba w kolor trafić, bo malowanie takiego elementu to koszt około 500 zł (samo malowanie, a jeszcze do tego montaż trzeba doliczyć)
- 0
Czy ktoś mieszka w Lublinie? Jak oceniacie obecnie ulicę Lubartowską? Pytam się bo zastanawiam się czy nie kupić mieszkania (na razie pod wynajem dla innych, w przyszłości być może jako mieszkanie dla siebie). Kamienica wyremontowana z bramą na domofon, wspólnota. Kiedyś dzielnica miała menelską opinię, ale już jak studiowałem w latach 2006-2011 nie było tak źle (często chodziłem przez Lubartowską). Ot czasami jakieś menele kupowali małpki w żabce.
Jak jest obecnie? Z
Jak jest obecnie? Z
@tarkan: 2006-2011 nie było źle? xD jak czasem wracałem tamtędy wieczorem to musiałem mijać hordy pijanych sebków i innej pijanej patologii żeby nie dostać za darmo w czapkę;
Po za tym nie wiem co tam chcesz kupić, wszystkie kamienice nadają się tam tylko do wyburzenia (wiem bo ojciec swego czasu remontował kilka z nich i w zasadzie to głupota była ze strony miasta wsadzać w to pieniądze, tam stropy to
Po za tym nie wiem co tam chcesz kupić, wszystkie kamienice nadają się tam tylko do wyburzenia (wiem bo ojciec swego czasu remontował kilka z nich i w zasadzie to głupota była ze strony miasta wsadzać w to pieniądze, tam stropy to
@tarkan: Może kiedyś tak będzie, ale na razie górna Lubartowska to bardzo nieciekawa okolica. Podejrzewam, że za parę lat będzie to lokalizacja deluxe. Same kamienice, zwłaszcza te prywatne, są w katastrofalnym stanie i właściciele wynajmują mieszkania za psie pieniądze patusom.
#lublin #samoloty #flightradar24
Wie ktoś co przelatywało nad lbn ok. 14.40? Było ekstremalnie głośnie i leciało chyba nisko, ale nie mogłem zobaczyć co to z powodu usytuowania bloku ;/
Wie ktoś co przelatywało nad lbn ok. 14.40? Było ekstremalnie głośnie i leciało chyba nisko, ale nie mogłem zobaczyć co to z powodu usytuowania bloku ;/
@Or3z: dosc wysoko byłt, poleciały na zachód
- 14
Jakie obecnie restauracje mozecie polecic w #lublin ?
Chcialbym sprobowac cos nowego niz pizza/hamburgery
Ogolnie jest strasznie niski poziom i nic specjalnego, ale moze powstalo cos czego nie znam. Jest tez kilka w ktorych nie bylem.
1.
Chcialbym sprobowac cos nowego niz pizza/hamburgery
Ogolnie jest strasznie niski poziom i nic specjalnego, ale moze powstalo cos czego nie znam. Jest tez kilka w ktorych nie bylem.
1.
Eat&Go
@wcaleniepchamsiewmultikonto: Spoko jedzenie w bardzo przyjemnej cenie, ale w środku jest paskudnie, więc najlepiej z dowozem albo na wynos xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Fajny ten zalew, taki nie za zdrowy xD
#lublin
#lublin
źródło: IMG_20230625_125226
Pobierz- 1
Łącznie z 7 ryb do góry brzuchem w jednym miejscu było i jakiś ptak xD
źródło: IMG_20230625_125251
Pobierz@moakatanga: Jest cieplej i będzie gorzej. Więcej sinic, i jeszcze mniej tlenu. Jak na tak duży zbiornik maksymalna głębokość to zaledwie 4 metry. Za mało tlenu, tego się nie przeskoczy.
- 0
Hej, jak jest teraz z leczeniem zęba u studentów w ucs w #lublin ? Dalej jest darmowe czy trzeba coś płacić? Bo mi 7 się skruszyła i plomba wypadła.
@valopik: 40 i 50 zł kanałowe przy każdej wizycie. Plus zdjęcia też płatne.
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora
#lublin polecicie kogoś od ogrodzeń panelowych?
Chodzi o bardziej kompleksową usługę, tj. usunięcie resztek starego ogrodzenia, może kawałek ławy jeśli trzeba (jest różnica poziomów, do oceny).
#budujzwykopem #budownictwo #lubelskie
Chodzi o bardziej kompleksową usługę, tj. usunięcie resztek starego ogrodzenia, może kawałek ławy jeśli trzeba (jest różnica poziomów, do oceny).
#budujzwykopem #budownictwo #lubelskie
- 16
co sądzicie o osiedlu Bronowice a dokładnie okolice Startowej? mam w głowie że Bronowice = pato ale nigdy tam nie byłem więc może niesłusznie, a szukam mieszkania i tam są spoko oferty
#lublin
#lublin
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Nie bez przyczyny Bronx jest tańszy, ale podejrzewam, że już niedługo. Obok masz Kaufa, nowe bloki i zajebisty dojazd do centrum. Nie twierdzę że to jakaś super spokojna okolica, pato jest, ale gdzie go nie ma? Po stokroć wolałbym mieszkać na Startowej niż w tych nowych molochach na obrzeżach miasta.























Mega to wyglądało na drodze. Ciekawe, czy sam zbudował.
#lublin
źródło: IMG_20230628_075950
Pobierzźródło: 2023-Morgan-3-Wheeler-00013-copy
Pobierz