Cześć, razem z kolegą zrobiliśmy bazę danych lubelskich firm IT. (Spamowanie CV nigdy nie było tak łatwe ( ͡°͜ʖ͡°) ). Jeśli będzie zainteresowanie to planujemy rozwijać projekt
Pożar wybuchł na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się przetwarzaniem odpadów. Jak informują strażacy, ogień objął halę magazynowa o powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych. Na miejscu pracuje 10 jednostek straży pożarnej. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
orientuje się ktoś gdzie w #lublin skupują takie troche mniej sprawne telefony? mam do sprzedania s4 z rozlanym ekranem, redke4 z niesprawnym dotykiem, kruger-matz z w------ą baterią i jeszcze kilka innych, szkoda mi to wywalać na śmietnik a ktoś to może naprawić z zyskiem
Zaczynało mu brakować sił i czasu. Wiem, że raz poszedł do dyrekcji poprosić o dzień wolny. Później opowiadał, że dyrektorki na niego naskoczyły. Że co on sobie myśli, że to szkoła, wolne będzie miał w wakacje, że tu się pracuje, a nie odpoczywa
@SOLDIER_OF_FROGTAN: ktoś tam w komentarzach napisał, że jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Ale nie ma nic oficjalnego jeszcze. Z drugiej strony Feio dla Motoru jest wart każdych pieniędzy, co zresztą pokazuje postawa zawodników i kibiców. No ale może komuś nie na rękę był awans do 1 ligi. Komu? Nie wiem, ale się domyślam XD
@horus666 25 zł to na dzisiejsze czasy tanio xD jak w większości burgerowni po 40zl+ chodzi coś porządnego. W mcdonaldzie już te większe po 30 zł chodzą. P------e czasy
mam pytanie o wysyłkę wału napędowego który muszę kupić. wszędzie są ceny wysyłki rzędu 150-200zl podane, gość z którym się umawiam również mi wstępnie taka cena podał po wycenie wstępnej wysyłki na furgonetce wyszło około 50zl
czy faktycznie za taką cenę kurier by mi paczkę dostarczył? czy później cos dolicza z różnych powodów? gabaryty podałem mniej więcej takie jak powinny być
Cześć. Mam zamiar w niedzielę zabrać parę osób na kajaki (raczej niedoświadczonych). Płynął ktoś może ostatnio trasę Osmolice - Zalew. Jak tam wygląda rzeka?
@karol3883: po prostu zapytaj w wypożyczalni czy jest dużo przenosek. Widziałem że ludzie już pływają tam kajakami więc raczej jest okej. Ten odcinek jest bardzo ładny, najgorzej że trzeba się potem męczyć płynąc przez cały zalew, szczególnie jak np. ktoś pływa skuterem i narobi fal, albo jak jest pod wiatr.
@karol3883: Ja bym polecał na początek Tanew - super rzeka na kajaki. Jest szeroka, bardzo mało przeszkód i dosyć płytka woda. Ja płynąłem już kilka razy i jak dla mnie dużo lepiej niż np. na Wieprzu w Zwierzyńcu