Cześć, razem z kolegą zrobiliśmy bazę danych lubelskich firm IT. (Spamowanie CV nigdy nie było tak łatwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jeśli będzie zainteresowanie to planujemy rozwijać projekt

Wrzucam linka dla zainteresowanych:
https://it-db.github.io/lubelskie-it/

(Wrzucam jeszcze raz z lepszymi tagami
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię kolejne rozdajo - zamówienie z Wolta do 50 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(koszty dostawy biorę na siebie ;) )

Zasady:
1. Zostawiasz plusa
2. Przyjmujesz do wiadomości, że pojawił się nowy kod do Uber Eats - KODPROMO233 - 60 złotych zniżki (3 x 20 złotych)
LubieKiedy - Robię kolejne rozdajo - zamówienie z Wolta do 50 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(ko...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orientuje się ktoś gdzie w #lublin skupują takie troche mniej sprawne telefony? mam do sprzedania s4 z rozlanym ekranem, redke4 z niesprawnym dotykiem, kruger-matz z w------ą baterią i jeszcze kilka innych, szkoda mi to wywalać na śmietnik a ktoś to może naprawić z zyskiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@SOLDIER_OF_FROGTAN: ktoś tam w komentarzach napisał, że jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Ale nie ma nic oficjalnego jeszcze.
Z drugiej strony Feio dla Motoru jest wart każdych pieniędzy, co zresztą pokazuje postawa zawodników i kibiców.
No ale może komuś nie na rękę był awans do 1 ligi. Komu? Nie wiem, ale się domyślam XD
  • Odpowiedz
Mirki mam zagwozdkę, kuro mieszkanie wybrać, ceny te same (pierwsze jest z garażem)

Prośba o kom, bo jest 11 do 0 na pierwsze meiszkanie oi nie wiem co jest aż takim gamechangerem)

1.
60m2,

Które mieszkanie wybrać

  • 1 70.3% (90)
  • 2 29.7% (38)

Oddanych głosów: 128

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SowaZ: pierwsze zawsze można odświeżyć i znowu będzie zajebiste. Słabego układu, lokalizacji ani braku ogrzewania miejskiego nie zmienisz

Wybór jest prosty, te kilka metrów więcej nie jest warte gorszej lokalizacji
  • Odpowiedz
  • 235
@horus666 25 zł to na dzisiejsze czasy tanio xD jak w większości burgerowni po 40zl+ chodzi coś porządnego. W mcdonaldzie już te większe po 30 zł chodzą. P------e czasy
  • Odpowiedz
mam pytanie o wysyłkę wału napędowego który muszę kupić.
wszędzie są ceny wysyłki rzędu 150-200zl podane, gość z którym się umawiam również mi wstępnie taka cena podał
po wycenie wstępnej wysyłki na furgonetce wyszło około 50zl

czy faktycznie za taką cenę kurier by mi paczkę dostarczył? czy później cos dolicza z różnych powodów?
gabaryty podałem mniej więcej takie jak powinny być
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.
Mam zamiar w niedzielę zabrać parę osób na kajaki (raczej niedoświadczonych).
Płynął ktoś może ostatnio trasę Osmolice - Zalew.
Jak tam wygląda rzeka?

#lublin #kajaki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karol3883: po prostu zapytaj w wypożyczalni czy jest dużo przenosek. Widziałem że ludzie już pływają tam kajakami więc raczej jest okej. Ten odcinek jest bardzo ładny, najgorzej że trzeba się potem męczyć płynąc przez cały zalew, szczególnie jak np. ktoś pływa skuterem i narobi fal, albo jak jest pod wiatr.
  • Odpowiedz
@karol3883: Ja bym polecał na początek Tanew - super rzeka na kajaki. Jest szeroka, bardzo mało przeszkód i dosyć płytka woda. Ja płynąłem już kilka razy i jak dla mnie dużo lepiej niż np. na Wieprzu w Zwierzyńcu
  • Odpowiedz