@wojtek9214: Zapytanie takie, o której godzinie byłeś? Ile ER masz na koncie? Którym "pokojem" dla Ciebie był Kartel? Byłem w Forrest Escape we wszystkich "pokojach" byłem mega zadowolony, może wpływ miała pogoda i pora - zawsze ciepło, zawsze ciemno. W całej Polsce znają tę firmę, w ostatnim czasie w rozmowach z konkurencją "eskejprumową" pojawia się nazwa Quitzone.
  • Odpowiedz
nawet pod głupim marketem zostawić jak wiesz, że u siebie jest ryzyko

@trololo55: Kiedyś stanąłem pod głupim marketem, to szyld u-----o i miałem kawałek "biedronki" na masce :D
  • Odpowiedz
  • 0
Prawie całe stoki bez prądu, oprócz mojego bloku ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

#lodz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach