Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Znacie jakieś pokoje zagadek w #lodz poza Tkalnią Zagadek i Forest Escape?
- 1
@wojtek9214: po Koszalinie, rynek Łódzkich ER to żart, niestety. Zostaje Ci jeszcze Quest Cage. W innym wypadku wycieczka do innego miasta. ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@wojtek9214: Zapytanie takie, o której godzinie byłeś? Ile ER masz na koncie? Którym "pokojem" dla Ciebie był Kartel? Byłem w Forrest Escape we wszystkich "pokojach" byłem mega zadowolony, może wpływ miała pogoda i pora - zawsze ciepło, zawsze ciemno. W całej Polsce znają tę firmę, w ostatnim czasie w rozmowach z konkurencją "eskejprumową" pojawia się nazwa Quitzone.
miło rozpoczęty poranek, burza w Łodzi, szyba+lampa tył + 3 wgnioty
jakbym stał miejsce obok to by zlożył się jak pudełko od zapałek
#motoryzacja #lodz
jakbym stał miejsce obok to by zlożył się jak pudełko od zapałek
#motoryzacja #lodz
źródło: comment_1626341285Yu3Wr15LmqXGlzdfmrGfmR.jpg
Pobierz2
Wjechał na tory tuż przed pociągiem. Kierowca nie miał prawa jazdy

Wjechał na przejazd kolejowy w momencie, gdy sygnalizacja świetlna informowała o zbliżającym się pociągu. Jak się okazało, kierowca samochodu osobowego nie posiadał wymaganych uprawnień do prowadzenia auta. Do zdarzenia doszło 9 lipca na przejeździe kolejowym Łódź Andrzejów, w trakcie...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@niggerinthebox Sadź nowe.
@niggerinthebox: chyba wysokości bloku parterowego
@plastron8: no ale od 22 do 8 to większość lodówek rozmrożona....
- 1
@WLADCA_MALP: właśnie się tym najbardziej martwiłem, ręczniki podłożone na podłodze bo do roboty trzeba było wyjść
konto usunięte via iOS
- 18
@LewCyzud: Brak prądu nie był spowodowany burzą,tylko za dużo osób podpięło sie pod jednego sąsiada i w------o korki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 503
- 62
@Centello: slowmo przyciemniło, bo ma za mało czasu na zebranie światła :)
- 29
@Centello: mordo, to była zapowiedź nowego sezony Stranger Things
źródło: comment_1626338254thL1I3Av3iHvf0GQoKLPYc.jpg
Pobierz- 3
- 1
@brakloginuf: ale się schował fordzik, pewnie ze strachu. Pogłaskaj, może nie ugryzie.
Czemu wyją syreny? #lodz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
- 2
@mirek_januszy: Czego stoisz na torach #pdk
- 1
Znowu...
#lodz
#lodz
- 0
@Andrzejzzz: taaa
@RitmoXL: super
- 6
#lodz szykujcie się w okolicach Tuszyna już pada i idzie na was ;d
Oho, chyba powtórka z rozrywki.
#lodz
#lodz
- 0
@Krypta_VHS: Magnetyczna sila... miasto, lódz mocno na torze trzyma. Ze mną u boku Wszechświata, nic was nie wydyma. xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


































Działa Wam Toya (Łódź rokicie)?
Pytam, bo u mnie świecą się tylko ikonku us/ds.
#lodz #rokicie #toya #awaria
Komentarz usunięty przez autora