Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Siemka,
Chciałbym zapisać się na siłownie, jednak ze względu na chorobę Scheurmanna (taka choroba pleców) zawsze bałem się ze coś sobie tam uszkodzę i ćwiczyłem głównie w domu. Dlatego ze względu na to, potrzebuje jakiegoś trenera, który jest ekspertem i może dopasować mi ćwiczenia i obciążenia bez ryzyka jakichś problemów z kręgosłupem.
Znacie jakieś dobre protipy jak znaleźć dobrego trenera dla mnie? Powinienem szukać jakichś trenerów, którzy jednocześnie są fizjo? Są jacyś
Chciałbym zapisać się na siłownie, jednak ze względu na chorobę Scheurmanna (taka choroba pleców) zawsze bałem się ze coś sobie tam uszkodzę i ćwiczyłem głównie w domu. Dlatego ze względu na to, potrzebuje jakiegoś trenera, który jest ekspertem i może dopasować mi ćwiczenia i obciążenia bez ryzyka jakichś problemów z kręgosłupem.
Znacie jakieś dobre protipy jak znaleźć dobrego trenera dla mnie? Powinienem szukać jakichś trenerów, którzy jednocześnie są fizjo? Są jacyś
- 1
@Kielek96: Ostatnimi laty nie, ze względu na brak czasu oraz problem z zatokami i to, że basen troche daleko. Od przyszłego roku wracam na basen bo sie przeprowadzam i będę miał bliżej. Basen jak najbardziej super. Nie ma drugiej takiej aktywności jak pływanie - takiej, która nie niszczy organizmu.
Ja osobiście uważam, że jak sie ma scheuermanna i boli to trzeba sie rehabilitować. Ja mam zamiar do końca życia.
Ja osobiście uważam, że jak sie ma scheuermanna i boli to trzeba sie rehabilitować. Ja mam zamiar do końca życia.
- 1
@Kielek96: A Ty masz jakieś swoje sposoby na to schorzenie? Jak u Ciebie to wygląda? Sylwetka w porządku? U mnie widoczne zaokrąglone plecy. Garba na szczęście brak ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2
Sii w Łodzi to konkretny dramat.
Robiłem na wsparciu technicznym 1-3 linia w zakładzie u klienta. Za 3500 netto. Oczywiście IT support to jedno, bo w grę wchodziło zarządzanie serwerami Win *nix, systemem backupowym, serwerownią i masą innych rzeczy. Dowiedziałem się, że moja firma kasuje klienta na 3x tyle co zarabiam! A jak byłem ostatnio po podwyżkę 500 zł (bo mi czynsz podnieśli i opłaty poszli w górę) to mi odmówili.
Ostrzegam,
Robiłem na wsparciu technicznym 1-3 linia w zakładzie u klienta. Za 3500 netto. Oczywiście IT support to jedno, bo w grę wchodziło zarządzanie serwerami Win *nix, systemem backupowym, serwerownią i masą innych rzeczy. Dowiedziałem się, że moja firma kasuje klienta na 3x tyle co zarabiam! A jak byłem ostatnio po podwyżkę 500 zł (bo mi czynsz podnieśli i opłaty poszli w górę) to mi odmówili.
Ostrzegam,
Dowiedziałem się, że moja firma kasuje klienta na 3x tyle co zarabiam!
@szymonir: zal xDD a to co myslales, ze firma to charytatywna instytucja? Zaloz sam firme i kos tyle skoro to takie proste :)
Oczywiscie o rzeczach typu koszty prowadzenia firmy badz podatki panciu nie slyszal tez
Dowiedziałem się, że moja firma kasuje klienta na 3x tyle co zarabiam
@szymonir: a już wiesz że pracodawca od Ciebie jeszcze odprowadza składki i podatek? Czy to też nowość o której się dowiesz jak typowy wyborca PiSu? ( ͡º ͜ʖ͡º) w takich przypadkach jestem zdecydowanie za tym aby ludzie dostawali na konto pensję brutto i byli odpowiedzialni za swe składki i podatki, oj oczka by
#szpital #lodz #jedzenie
Ktoś tu wrzucał i żalił się na śniadanie na oddziale patologii. No więc moje wczorajsze śniadanko na ortopedii WAM w Łodzi do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Boję się myśleć co wycięli z tej kiełbasy. Pewnie drugi gatunek i miała drut albo fajkę w środku... ewentualnie kucharz miał poranny wzwód. Mimo wszystko szpital piękny, nowoczesny, normalnie USA (。
Ktoś tu wrzucał i żalił się na śniadanie na oddziale patologii. No więc moje wczorajsze śniadanko na ortopedii WAM w Łodzi do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Boję się myśleć co wycięli z tej kiełbasy. Pewnie drugi gatunek i miała drut albo fajkę w środku... ewentualnie kucharz miał poranny wzwód. Mimo wszystko szpital piękny, nowoczesny, normalnie USA (。
źródło: comment_1626869316tRR1JMBXb2z8clr7J5yFGf.jpg
Pobierz@nadmuchane_jaja Niestety te posiłki wyglądają fatalnie... Oby chociaż opieka była na wysokim poziomie
To jabłko jest zgniłe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
- 6
@sargento: No faktycznie, dostawczak jadący ulicą gdzie jest od z-------a magazynów na 100% specjalnie jedzie na plac budowy.
Za to gdyby rowerek jechał to byłoby spoko wszystko co nie?
Za to gdyby rowerek jechał to byłoby spoko wszystko co nie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@sargento: dojazd do biedronki tez jest wjazdem docelowym
- 1
Szukam ciekawego miejsca nad wodą do 150km od #lodz gdzie można pojechać z dzieciakami. Czy ktoś ma jakąś fajną miejscówkę do polecenia?
Jazda do klienta 300km i nagle jeb korek na autostradzie...
Od ponad godziny stoje i nic :)
Ech...
#lodz #autostrady
Od ponad godziny stoje i nic :)
Ech...
#lodz #autostrady
- 1
@sargento konkretnie to służba autostrady w-----a się w tira, był już helikopter, straż, policja, karetki. Czekam na premiera
Tiry mają kaganiec na 90km/h
@EnderWiggin: Tak, wiem, a czego nie zrozumiałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawy pas: tiry jadące 90km/h. Powiedzmy 5 tirów pod rząd, bo tak to na tym odcinku wygląda. Ograniczona widoczność, bo to duże pojazdy. Słąbo bądź wcale nie widać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
12
Aktywiści protestują przeciwko kościelnej kopalni piasku pod Łodzią

Kilkadziesiąt osób w Łodzi protestowało przeciwko wydaniu Kościołowi koncesji na wydobycie piasku na terenie Uroczyska Porszewice.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@PBO-ORG-PL: moze wyniesc i milion ale co z tego jak w koncu ludzi totalnie nie bedzie stac, naqet na kredycie. Nie mozna bez konca podnosic cen, ludzie beda w koncu w lepiankach mieszkac a drogie mieszkania beda staly puste.
- 6
@brakloginuf: przecież mieszkania dalej sprzedają się na pniu, dwa lata przed oddaniem inwestycji. Ludzie, którzy mają hajs na koncie wolą kupić mieszkanie i nawet żeby stało puste niż trzymać to na lokatach. w 3 lata 100% zysku, kto nie kupi? Na pzeciwko mnie pół roku temu oddano blok z kolejnego etapu do użytku. Mieszkania sprzedane były miesiąc po ogłoszeniu sprzedaży, 3 lata przed oddaniem budynku. I co? I częśc mieszkań
Czy są tu jakieś wykopki, które ukończyły biologie na UŁ? Mam kilka pytań :)
#lodz
#lodz
#lodz
Chciałbym dzisiaj się wybrać do jakiegoś ciekawego miejsca typu muzeum czy galeria sztuki. Co, według Was, warto zobaczyć w Łodzi?
Chciałbym dzisiaj się wybrać do jakiegoś ciekawego miejsca typu muzeum czy galeria sztuki. Co, według Was, warto zobaczyć w Łodzi?
70
To jest wojna o polskie rolnictwo! 150 traktorów ma zablokować dziś...

Kawalkada 150 ciągników ruszyła. Po godzinie 8 rolnicy zaczęli blokadę drogi w łódzkiem, na północ od Piotrkowa Trybunalskiego. Kierowcy, którzy w tamtych okolicach jadą krajową 'dwunastką' lub ekspresową 'ósemką' muszą liczyć się z utrudnieniami.
z- 60
- #
- #
- #
- #
- #
Wie ktoś co się dzieje na #a2 #autostrada #autostradaa2 #lodz #warszawa
Korek jak cholera, godzinę stania i nie widać końca.
Korek jak cholera, godzinę stania i nie widać końca.
- 0
@Kodziak: Poniżej Łowicza sa roboty i chyba częściowo zamknięta droga. Nawigacja kieruje inna trasą, przez Rawę Mazowiecką. Sprawdzaj nawigację zanim wyjeżdżasz.
- 3
@arinkao: jak mi nawigacja pokazuje +10 min, to nie będę szukał innej drogi. Okazało się, że wypadek i 1,5h zajęło im puszczenie ruchu ¯\(ツ)/¯
@nieocenzurowany88: mieszkam dość blisko i nigdy z toya nie miałem problemów ...
Jak masz instalację światłowodową to ew. Orange
Jak masz instalację światłowodową to ew. Orange
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@urojony_uzurpator: zgłoś że kapie olej
- 92
@SzubiDubiDu: wiesz co, miałbym to w dupie gdyby na prawdę kupił sobie 4 samochody, którymi jeździ, robi je czy cokolwiek. Albo chociaż potrafił się zachować jak człowiek. A to jest zwyczajny szkodnik, który ma w dupie innych. A te 3 wrosty to jest złom warty tyle ile waży xD
- 1
























Jestem początkująca i ciężko mi się samej zebrać :(