Wpis z mikrobloga

Na otodom to już nie ma co wchodzić za bardzo, ludzi #!$%@?ło, na zadupiach ŁODZI (polskie Detroit) pojawiają się mieszkania wykończone+nieumeblowane lub wykończone+umeblowane+używane w cenie za metr 10k+


#nieruchomosci #lodz
  • 14
  • Odpowiedz
@affairz: rynek wtórny to jest w tej chwili jakieś totalne raczysko i tak to niestety wygląda nie tylko w Łodzi, ale w całym kraju (,)

Jeśli Ci się jakoś mocno nie śpieszy, to polecam w ogóle olać rynek wtórny - niech się te pazerne janusze i pośrednicy udławią (σ ͜ʖσ) Bo zapewne w podobnych cenach upolujesz dla siebie coś
  • Odpowiedz
@DuzyZlyWilk: nie zamierzam tego kupować, po prostu znam ceny deweloperów tych inwestycji i były między 4,5k a 6,5k za metr. do tego wykończ po taniości bez meblowania i AGD za 1,5k i cyk wychodzi dycha jak nic
  • Odpowiedz
@affairz: No wtórny to jest tragedia... znaleźć mieszkanie do remontu w realnej cenie np. w Krk graniczy z cudem. Teraz kazdy sobie probuje liczyc przynajmniej 10k z metra ofertowo. Mam przyklad z 54m mieszkaniem w ktorym absolutnie nic nie bylo robione od konca lat 70, gosc wystawil je w krk za 520k... analogiczne mieszkania wg raportu urban one sprzedawaly sie na poczatku roku za ~410k. Jak w takich warunkach kupic cokolwiek...
  • Odpowiedz
@Kutafonix215 mogłeś kupować rok temu i teraz sprzedać marudzie z zyskiem ;) ja w szycie pandemia panik kupiłem za mniej niz 3.5 urzadzone mieszkanie w płycie. Po taniości zrobione ake zrobione 48m2 . Niedawno poszlo w sumie 150k drożej ;) a w międzyczasie jeszcze ponad pol roku wynajete bylo
  • Odpowiedz
Ja wczoraj znalazłem taką perełkę w Krakowie


@Rockman7: uuu, styl grunge - bardzo modny, np. pan projektant wnętrz-celebryta Krzysztof Miruć z HGTV i reklam Leroy Merlin bardzo sobie go ceni ( ͜͡ʖ ͡€) Wprawdzie on robi tak tylko pojedyncze ściany, albo w ogóle tylko jakiś jeden element wystroju - no ale od przybytku chyba głowa nie boli, co nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz