Wpis z mikrobloga

Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynam urlop dwu tygodniowy. Na ten weekend planuje wpaść do #lodz

Hotel zabookowany przy Piotrkowskiej. Jaka knajpę polecacie na dwie kolacje i śniadanie w Łodzi?

Jutro planuje odwiedzić zoo łódzkie mam nadzieje ze fajna miejscówka tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W poniedziałek szybko do Warszawy i tam wsiadam w autokar do Ustrzyk Górnych. Wracam po roku do Bieszczad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#urlop #wakacje #bieszczady
źródło: comment_1628322408rcLo0dOgHj7XkmUvZXHFBz.jpg
  • 18
Bardzo dobre śniadania i fajna atmosfera "Cafe przy ulicy". Jest kilka w Łodzi. To lokalna "sieciowka".
Zoo spoko ale jeszcze nowy budynek nie oddany do użytku, osobiście czulam niedosyt po wizycie. W "osadzie rybackiej Sereczyn" miałam bliższy kontakt ze zwierzętami niż w łódzkim zoo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz auto to Borysew (prywatne zoo kolo Łodzi) nie jest zły, przu okazji mozna wpaść na termy Uniejow. Blisko
@dzester: Na kolacje polecam dwie restauracje: jedna z nich to Señoritas na ulicy Moniuszki, podaje ona amerykańską kuchnie, druga to Mare e Monti na ul.Wigury, typowo włoska, prowadzona przez Włocha. Dwie najlepsze miejsca z jedzeniem w Łodzi. Tam raczej piwa się nie napijesz. A miejsce gdzie chcesz zjeść i wypić dobre piwo to Browar Gronowalski
@dzester: zoo sobie odpuść dopóki Orientarium nie zostanie ukończone. Jedyne co możesz teraz w nim podziwiać to żurawie, betoniarki, koparki, wywrotki i stałych bywalców Żabek o 6 rano.

Co do restauracji no to każdy Wykopek powie Ci swoje ulubione więc raczej nie jest to jakiś dobry wyznacznik, no chyba, że jedna propozycja będzie się powtarzać w miarę ciągle. I staraj się celować w coś oryginalnego czego nie spotkasz poza Łodzią a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzester: Udało się? My ze znajomymi kiedyś byliśmy tam na śniadaniu i chyba mieli najgorszy dzień życia. Na 8 zamówień w każdym czegoś brakowało, a jak my zaczęliśmy robić dym to się okazało że ludzie dookoła mają dokładnie to samo. Najlepsze było jak zamiast szparagów dali fasolkę szparagową i kelnerka uznała ze to przecież to samo xD
@inXe: Byłem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamówiłem śniadanie górskie, chociaz jak teraz tak zarzuciłes to było tam coś o bryndzy i bylo coś na talerzu ciężkiego do zidentyfikowania i uznałem ze to ta bryndza pieczona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie śniadanie wartościowe pod względem kcal :p dało mi powera na zwiedzanie i chodzenie po Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°
źródło: comment_1628430019K0hQeRUB5aFm5ua28MXpQw.jpg