Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Dusiaklaudusia: Ajjj szkoda że dopiero teraz przeczytałem
@Dusiaklaudusia ja to już się n-------m. Przepraszam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 167
@nathaliekill: Okno życia
@nathaliekill: Do tej pory używało się niebieskich beczek...
Tablica rejestracyjna szuka właściciela w #lodz zgierska#pojezierska
źródło: comment_1626516749sqnSpnWDW553fx4BTejQIr.jpg
Pobierz- 2
@maderfaker200: trzeba zanieść do wydziału komunikacji
- 0
- 0
@mirek_januszy: młodsze musisz szukać sam na Datezone, Zbiornik, Badoo, Tinder, Fotka itp ;)
Z perspektywy osoby która czasowo pozbawiła się samochodu i której jest on potrzebny czasami stwierdzam, że #carsharing w #lodz to jakiś nieśmieszny żart. W zeszłym tygodniu po 30 minutowym spacerze okazało się że samochód do którego szedłem został zarezerwowany, i musiałem brać ubera żeby pojechać do następnego. Mam wrażenie że jak easyshare wchodził do Łodzi to aut było znacznie więcej.
- 0
Mireczki gdzie w Łodzi kupię balony z postaciami z bajek razem z pompowaniem helem ? #lodz
@Crisu:
Biuro Zarządu Okręgowego Postaci z Bajek i Balonów w Łodzi
Adres: ul. Piotrkowska 143
Pompują i dymają jak nikt w tym kraju.
Biuro Zarządu Okręgowego Postaci z Bajek i Balonów w Łodzi
Adres: ul. Piotrkowska 143
Pompują i dymają jak nikt w tym kraju.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Moze komus borowki? :D 18/kg, 40/lubianka 2,5kg. Tak slodka, ze na dzem czy cos idealna, a pare dni postoi. Maksymalnie zrywana 1 dzien temu.
#lodz
#lodz
źródło: comment_1626456793FnMhE8z1WGDFD9OFpFCoh6.jpg
Pobierz@januszowiebiznesu nieeeee!
- 0
Gdzie w Łodzi mogę kupić jakiś dobry garnitur ? (poza sklepami bytom, wólczanka, próchnik itp)
#lodz
#lodz
- 26
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ksero matury to może być zwykłe w domu zrobione czy trzeba z pieczątką z urzędu? I papiery to jak na politechnice w specjalnie opisanej teczce im dać czy zwykła koperta/teczka wystarczy?
#ul #lodz #studia #uniwersytetlodzki
#ul #lodz #studia #uniwersytetlodzki
konto usunięte via Android
- 1
@McRoyal ja składałem na różne polibudy i zwykła koperta starczyła, a ksero może być byle jakie, oni i tak z systemu wyniki matur ciągną
@McRoyal: Koperta/teczka opisana, kopia matury i oryginał
Gdzie w #lodz w ten lub w następny weekend dostanę jonsona?
- 1
- 1
@BrakKontaNaFejsie: Podziękuj @krzyk2, to jest jego stronka.
- 6
@open-alpha: bo to nie są akademiki dla p0laków, tylko dla erazmusów z krajów pierwszego świata :)
Kolega pyta...
Gdzie zgłosić, że rozwaliłem hydrant? Ubezpieczyciel mówi, że na służby miejskie i one mają zgłosić szkodę na moją polisę. Ale jakie służby?
Ma ktoś podobne doświadczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lodz #hydraulika #woda #hydraulik #samochody #wypadek #pytaniedoeksperta
Gdzie zgłosić, że rozwaliłem hydrant? Ubezpieczyciel mówi, że na służby miejskie i one mają zgłosić szkodę na moją polisę. Ale jakie służby?
Ma ktoś podobne doświadczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lodz #hydraulika #woda #hydraulik #samochody #wypadek #pytaniedoeksperta
@pyroxar: ja bym przekornie zadzwonił do straży pożarnej i zapytał czyj to hydrant. Kto jak kto, ale oni chyba wiedzą. Ja kiedys pod marketem ściąłem donice z roślinka, ochrona kazała mi odkupić i dali nawet łopatkę abym wkopał ¯\_(ツ)_/¯
@pyroxar do wodociągów się zgłoś :)
Wlasnie dostalem pismo ze wspolnoty, ze przechodzimy na rozliczanie oplat za smieci w oparciu o zuzyta wode - niby wszystko ok. I teraz najlepsze.. ( ͡º ͜ʖ͡º) ilosc zuzytej wody z danej nieruchomosci (caly budynek a nie lokal) czyli kto zuzywa mniej wody ten zrzuci sie potencjalnie na sasiadow. Tez tak macie czy takie p------e rzeczy tylko w #lodz
@Fatalbazooka w sensie zużycie wody będzie dzielone na ilość mieszkańców w danym bloku czy co? Bo nic nie wynika z tego co napisałeś po "teraz najlepsze.. "
Miasto to nie spółdzielnia
@Reezu: lecz miasto przyzwala na takie praktyki spółdzielni i wspólnot. Jest jedna stawka - jej się trzymamy, to pierwsza kwestia. Drugą kwestią, projekt zakłada INDYWIDUALNY system rozliczania na dane mieszkanie przez deklarację która później będzie rozliczana INDYWIDUALNIE, a nie na główny licznik.
































#zabytki #lodz #architektura #polska
https://www.google.com/maps/@51.801439,19.4723647,3a,37.3y,355.98h,82.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEmA2UbScSGFNQfaJVJ1Z4g!2e0!7i13312!8i6656
źródło: comment_1626546152sT4R3t82JO0k51eyBRQsHy.jpg
Pobierz@Sansiwiera: raczej tak. I pewnie stąd ten zakaz.