• 2
Z perspektywy osoby która czasowo pozbawiła się samochodu i której jest on potrzebny czasami stwierdzam, że #carsharing w #lodz to jakiś nieśmieszny żart. W zeszłym tygodniu po 30 minutowym spacerze okazało się że samochód do którego szedłem został zarezerwowany, i musiałem brać ubera żeby pojechać do następnego. Mam wrażenie że jak easyshare wchodził do Łodzi to aut było znacznie więcej.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki gdzie w Łodzi kupię balony z postaciami z bajek razem z pompowaniem helem ? #lodz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie w Łodzi mogę kupić jakiś dobry garnitur ? (poza sklepami bytom, wólczanka, próchnik itp)
#lodz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crisu: Wiem, że nie w Łodzi, ale kursuje normalnie autobus - Ptak Outlet, za 400 zł kupisz zajebisty garniak z koszulą i jeszcze spinki Ci dadzą w gratisie jak ugadasz. Paco Lorente
  • Odpowiedz
Ksero matury to może być zwykłe w domu zrobione czy trzeba z pieczątką z urzędu? I papiery to jak na politechnice w specjalnie opisanej teczce im dać czy zwykła koperta/teczka wystarczy?

#ul #lodz #studia #uniwersytetlodzki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jak wam się mieszka w akademikach basecamp #lodz #akademik
Pytam bo w #katowice też to budują, cena trochę wysoka jak za pokój 15m² (1230 miesięcznie), ale może warto?

Jakoś opiniom z Google nie wierzę. Zbyt łatwo można to kupić. #studbaza
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pyroxar: ja bym przekornie zadzwonił do straży pożarnej i zapytał czyj to hydrant. Kto jak kto, ale oni chyba wiedzą. Ja kiedys pod marketem ściąłem donice z roślinka, ochrona kazała mi odkupić i dali nawet łopatkę abym wkopał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wlasnie dostalem pismo ze wspolnoty, ze przechodzimy na rozliczanie oplat za smieci w oparciu o zuzyta wode - niby wszystko ok. I teraz najlepsze.. ( ͡º ͜ʖ͡º) ilosc zuzytej wody z danej nieruchomosci (caly budynek a nie lokal) czyli kto zuzywa mniej wody ten zrzuci sie potencjalnie na sasiadow. Tez tak macie czy takie p------e rzeczy tylko w #lodz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miasto to nie spółdzielnia


@Reezu: lecz miasto przyzwala na takie praktyki spółdzielni i wspólnot. Jest jedna stawka - jej się trzymamy, to pierwsza kwestia. Drugą kwestią, projekt zakłada INDYWIDUALNY system rozliczania na dane mieszkanie przez deklarację która później będzie rozliczana INDYWIDUALNIE, a nie na główny licznik.
  • Odpowiedz