Wpis z mikrobloga

Czy dojeżdża ktoś do pracy z Krzywaczki lub okolic i może się wypowiedzieć jak wygląda dojazd do Krakowa w godzinach szczytu?

#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snowflake_: na Czyżyny bez korków to około 30min. Rano jak jadę do pracy nie udało mi się zejść poniżej godziny, z powrotem często jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz